Malev Τι γίνεται με την malev?

GIANA

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ταυλάνδη
Καλημέρα σε όλους. Τι γίνετε με τις πτήσεις τώρα που χρεωκόπησε η Malev? Αυτοί που έχουν βγάλει εισητήριο μπορούν να το ακυρώσουν και να πάρουν πίσω τα χρήματα? Το πρακτορείο που έχει εκδόσει το εισητήριο έχει κάποια υποχρέωση? Όποιος μπορεί ας βοηθήσει.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.743
Aν εχεις κλεισει με πρακτοριο,αυριο πρωι τους τηλεφωνεις και θα σου
βρουνε λυση.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Καλημέρα σε όλους. Τι γίνετε με τις πτήσεις τώρα που χρεωκόπησε η Malev? Αυτοί που έχουν βγάλει εισητήριο μπορούν να το ακυρώσουν και να πάρουν πίσω τα χρήματα? Το πρακτορείο που έχει εκδόσει το εισητήριο έχει κάποια υποχρέωση? Όποιος μπορεί ας βοηθήσει.
Εκλεισε οριστικά; Στο skyscanner την εμφανίζει ακόμα στα αποτελέσματα και μάλιστα σε live αναζητηση..Αλλά στο site τους Sajtkzlemny εχει λίστα για το πως θα παρεις αποζημείωση αναλογα με το πως εκλεισες τα εισητήρια..
 

GIANA

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ταυλάνδη
Aν εχεις κλεισει με πρακτοριο,αυριο πρωι τους τηλεφωνεις και θα σου
βρουνε λυση.

Μίλησα με το πρακτορείο, αλλά επειδή είδα ότι μου τα μασάγανε λίγο, για αυτό είπα να ρωτήσω εσάς μήπως γνωρίζετε κάτι περισσότερο.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Πάρτε κι ένα καλό να την θυμόμαστε... όταν ακόμα είχε τα 767 και στην γιορτή του Αυγούστου έκαναν τα περίφημα low passes...

 
Last edited by a moderator:

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
236
Επόμενο Ταξίδι
???
Giana και μένα μου τα μάσαγαν λίγο, επέμεναν πως ακόμα δεν έχουν κάποια ενημέρωση και να μην ανησυχώ και τέτοια... εγώ πάντως πήγα στην τράπεζα και έκανα αμφισβήτηση της συναλλαγής(πλήρωσα δηλ με πιστωτικη και δεν εχω αντίκρισμα) και περιμένω την εξέλιξη! έτσι με συμβούλεψε ένας φίλος που δούλευε σε τράπεζα και είχε μια παρόμοια εμπειρία...νομίζω και το site της malev να απευθυνθούμε σε τράπεζα προτρέπει!
 

bud

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
^την αιτηση την παραλαμβανεις απο την τραπεζα;
ή την γραφουμε μονοι μας;

ευχαριστω.
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
236
Επόμενο Ταξίδι
???
την αίτηση τη συμπλήρωσα στην τράπεζα. θα έχω απάντηση σε 2 βδομ περίπου,μου είπαν. δεν ξέρω αν θα κερδίσω κάτι, αλλά ήθελα να κάνω μια κίνηση ώστε να διασφαλίσω τα χρήματά μου!
 
  • Like
Reactions: bud

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Κι επειδή εσύ τους έδωσες τα λεφτά στο χέρι τι θέλεις να γίνει δηλαδή? Στην τσέπη τους τα έβαλαν? Σας θέλω σοβαρούς... το κανόνι βάρεσε την Παρασκευή εσείς θέλετε να πάρετε τα λεφτά σας την Δευτέρα? δεν υπάρχει περίπτωση κανένας να χάσει τα λεφτά του... απλά οι διαδικασίες είναι χρονοβόρες... μέσα σε ένα δίμηνο όλα θα τακτοποιηθούν...
 
  • Like
Reactions: bud

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
236
Επόμενο Ταξίδι
???
δεν απαιτούμε τίποτα περισσότερο από αυτά που δικαιούμαστε φίλε μου...
ξέρουμε πολύ καλά ότι η διαδικασία θα είναι χρονοβόρα, έχουμε υπομονή, αλλά συν αθηνά και χείρα κίνει...
 
  • Like
Reactions: bud

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.248
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom