Το avatar σας

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ποια είναι η ιστορία του avatar που έχετε εδώ στο Travelstories? Και, κυρίως, μια ερώτηση που με προβληματίζει πολύ τελευταία, το έχετε αλλάξει ποτέ ή είναι το ίδιο από τότε που κάνατε εγγραφή;

Προσπαθώ να θυμηθώ αν είχα ποτέ άλλο avatar και δε θυμάμαι, αναρωτιέμαι λοιπόν μήπως είναι ώρα για μια αλλαγή. :D
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Εγώ ΠΟΤΕ δε το έχω αλλάξει.
Όταν πρωτογράφτηκα είχα γυρίσει από Λονδίνο που είχα δει αυτό το περίεργο "όχημα".
Οπότε ή αυτό ή κανα G3A3 θα είχα βάλει...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.372
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγώ αρχικά είχα μια φωτο μου από Δομήνικο, μετά αυτό με την αιώρα που μου άρεσε πολύ

Αυτό που έχω τώρα είναι ένα T-shirt που αγόρασα στο Μέχικο και κοτσάρισα από κάτω το go2dbeach :cool:. Καλό δεν είναι?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
@go2dbeach Εσύ που είσαι από τα πρώτα μέλη του travelstories, μπας και θυμάσαι αν είχα άλλο avatar εγώ ποτέ;
 
Last edited:

Gaea

Member
Μηνύματα
104
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Μεγαλη Βρετανια- Ιρλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
Το γύρο του κόσμου
Το δικό μου avatar το τράβηξα στα Foz de iguazu. Αυτή η μαϊμού ήταν τόσο κοντά στο μονοπάτι και τόσο αδιάφορη για το πλήθος του κόσμου. Πρέπει να τράβηξα πάνω από 10 φώτο μέχρι να γυρίσει το πρόσωπο της...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Το δικό μου το είχα βρεί κάπου(δεν θυμάμαι που) στο δίκτυο και μου αρεσε.Παλαιότερα είχα μια ασπρόμαυρη φωτο από τις επιλογές που έδινε το travelstories.
Για τον Δευκαλίωνα στα 5 περίπου χρόνια που είμαι εδώ δεν θυμάμαι να είχε άλλο.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
NASA : National Aeronautics and Space Administration, ταξιδεύει εκεί που εμείς που δεν θα πάμε ποτέ. Από το δημοτικό μου άρεσε κάθε τι με αστρονομία και έτσι προέκυψε η επίσκεψη μου στο Kennedy space center από όπου είναι τραβηγμένη αυτή η φωτογραφία.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.017
Likes
40.988
Όσο πιο φτωχή, τόσο πιο καλοντυμένη- και "τύφλα" στο μεθύσι.
 
Last edited:

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.125
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Απ' ολεςτις σημειολογιες που μπορει να εχει η αναποδη σημαια, την επελεξα για να δηλωσω την αντιθεση μου στην κατασταση που επικρατει στη χωρα την οποια συμβολιζει. Επισης δηλωνει την απαξιωση μου στον "ιερο" χαρακτηρα της σημαιας (της οποιασδηποτε σημαιας κρατους) και αλλων εθνικων συμβολων.

Τρια χρονια εδω θυμαμαι τουλαχιστον αλλα 8 avatar μου (ισως να ειναι και περισσοτερα).
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
NASA : National Aeronautics and Space Administration, ταξιδεύει εκεί που εμείς που δεν θα πάμε ποτέ. Από το δημοτικό μου άρεσε κάθε τι με αστρονομία και έτσι προέκυψε η επίσκεψη μου στο Kennedy space center από όπου είναι τραβηγμένη αυτή η φωτογραφία.
Πότε πήγες εκεί; εγώ είχα πάει στο Goddard Space Flight Center το 2000.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Στην αρχή είχα ένα ελαφάκι (από τα έτοιμα avatars του travelstories). Μετά βρήκα κάπου στο ίντερνετ αυτό το ταξιδιάρικο κοτοπουλάκι που προσπαθεί να κλείσει τη παραγεμισμένη βαλίτσα του και το υιοθέτησα..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Στο avatar μου είναι η γάτα μας. Κάνει ένα μικρό μπλέξιμο με το όνομα μου, αλλά φαινομενικά το avatar μου είναι εντελώς άσχετο με τα ταξίδια, αφού οι γάτες, και ιδίως αυτή, απεχθάνονται κάθε είδους μετακινήσεις, πόσο μάλλον ταξίδια. Για εμάς όμως τα τελευταία 5 χρόνια που την έχουμε είναι κομμάτι του ταξιδιού μας, έστω κι από μακριά: Πριν φύγουμε, το πρώτο που σκεφτόμαστε είναι ποιος θα έρχεται σπίτι να τη φροντίζει, όσο λείπουμε νιώθουμε λίγες τύψεις που την έχουμε αφήσει μόνη της και η επιστροφή μας δεν είναι πια τόσο μαυρίλα, αφού περιμένουμε να δούμε τη δικιά μας μαύρη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.299
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom