Τρελαίνομαι για ταξίδια! :D

Eri_travel

Member
Μηνύματα
11
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ
Γεια σας! :)
Νέα στην ομάδα και με μεγάλη αγάπη στα ταξίδια!
Ακόμα και όταν δεν έχω κλείσει κάποιο ταξίδι για το επόμενο διάστημα, πάντα διαβάζω για ταξίδια.

Χθες γύρισα από ταξίδι του μέλιτος στο Μπαλί!! Το αγαπημένο μου ταξίδι! ήταν πανέμορφα!

Έχω ταξιδέψει σε 13 χώρες συνολικά και από αυτά μόνο σε 3 εκτός Ευρώπης. Μαρόκο, Ντουμπάι και Μπαλί.

Λόγο ότι ψάχνω το διαφορετικό δεν έχω κάνει τόσες εκδρομές στην Ελλάδα, εκτός από αρκετά νησιά.
Να φανταστείτε ούτε Θεσσαλονίκη ούτε Μύκονο έχω πάει! :p
Πιστεύω πως καθώς θα μεγαλώνω δεν θα έχω τόση ενέργεια και αντοχή ώστε να πάω εξωτερικό, άρα θα χαρώ τότε την όμορφη Ελλάδα μας! :)

Ευελπιστώ για πολλά πολλά ταξίδια ακόμα στο μέλλον!

αυτό που θα ήθελα την άποψή σας, εφόσον σίγουρα για τους επόμενους 2 μήνες δεν προβλέπεται να πάω κάπου εξωτερικό, να που προτείνετε ταινίες όπου σε ταξιδεύουν σε κάποια χώρα.
Όχι ντοκυμαντέρ, αλλά κάποια ταινία που είναι γυρισμένη σε κάποια χώρα και έχει πολύ ενδιαφέρον.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
καλως ορισες στην ταξιδιωτικη παρεα! μην ανησυχεις,ουτε εγω εχω ταξιδεψει εντος Ελλαδας! μονο εξωτερικο -λογω τιμων- . απο τις αγαπημενες ταινιες ειναι φυσικα η ΄΄Πολιτικη κουζινα'' κ μια που ειδα προσφατα κ ειναι εμπνευσμενη απο αληθινη ιστορια με θεμα την Ινδια, το ''Lion'' .
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
@mpampis1979 @spirosninja μου έχουν πει για την ταινία Lion ότι είναι πολύ ωραία ταινία από άποψη εικόνων στην Ινδία!! :)
η ταινια Lion ειναι εξαιρετικη κ απο αποψη εικονων απο ινδια κ απο αποψη συγκινησης,σε κραταει απο το πρωτο λεπτο.ειναι βασισμενο σε αληθινη ιστορια κ στο τελος δειχνει κ τους αληθινους ''πρωταγωνιστες''
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.788
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom