Τριήμερο...

mariw22

Member
Μηνύματα
66
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
θα δειξει...
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
Γεια σε όλους!Αρχίσαμε να ψηνόμαστε για ταξίδι στην Ιταλία,όχι για πολλές μέρες,καμιά 3 διανυκτερεύσεις,ίσα ίσα για βολτίτσα που λέμε..είδαμε γενικότερα για εισιτήρια στη ryanair, τιμές περίπου 20 ευρώ πήγαινε-έλα..εγώ τώρα θέλω να ρωτήσω..Από ξενοδοχεία οικονομικά τι παίζει?δηλαδή τι θα βρούμε?να εμπιστευτούμε τη ryanair που έχει και search για ξενοδοχεία?ή να ψάξουμε κάπου αλλού?Και όταν μιλάμε για οικονομικά ξενοδοχεία σε τι τιμές περίπου κινούνται??ἕυχαριστώ πολύυ!!!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Γεια σε όλους!Αρχίσαμε να ψηνόμαστε για ταξίδι στην Ιταλία,όχι για πολλές μέρες,καμιά 3 διανυκτερεύσεις,ίσα ίσα για βολτίτσα που λέμε..είδαμε γενικότερα για εισιτήρια στη ryanair, τιμές περίπου 20 ευρώ πήγαινε-έλα..εγώ τώρα θέλω να ρωτήσω..Από ξενοδοχεία οικονομικά τι παίζει?δηλαδή τι θα βρούμε?να εμπιστευτούμε τη ryanair που έχει και search για ξενοδοχεία?ή να ψάξουμε κάπου αλλού?Και όταν μιλάμε για οικονομικά ξενοδοχεία σε τι τιμές περίπου κινούνται??ἕυχαριστώ πολύυ!!!
σε ποιο μερος καλε;
 

mariw22

Member
Μηνύματα
66
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
θα δειξει...
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
ααααα εδώ είναι το θέμα..δεν έχουμε θέμα για μέρος..εγώ τα εισιτήρια που βρήκα είναι για ρώμη..αλλά και για μιλάνο να υπάρχει οικονομικό ξενοδοχείο και εκεί πάμε..δεν έχουμε καταλήξει.στο ψάξιμο είμαστε.
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
ααααα εδώ είναι το θέμα..δεν έχουμε θέμα για μέρος..εγώ τα εισιτήρια που βρήκα είναι για ρώμη..αλλά και για μιλάνο να υπάρχει οικονομικό ξενοδοχείο και εκεί πάμε..δεν έχουμε καταλήξει.στο ψάξιμο είμαστε.
ρωμη μπορείς να πετυχεις καλές τιμές, μιλανο όχι και τόσο! Ειδικα στην περιοχή του termini έχει χοστελάκια να φαν κι οι κότες!
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
ποια εποχη θα πας?
 

mariw22

Member
Μηνύματα
66
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
θα δειξει...
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
λέμε μέσα στο καλοκαίρι..ιούνιο με ιούλιο κυρίως..τελή και των δύο μηνών..όταν λέμε χοστελ??είναι καλά τα χόστελ σε σχέση με τα ξενοδοχεία?και αν γίνεται κάποια ξενοδοχείο κεντρικό..παιδιά να ρωτήσω και κάτι τελευταίο ..για 3 νύχτες μονάχα ρώμη δηλαδή ε???δεν πας τοσκάνη για παράδειγμα ε??θέλει παραπάνω μέρες ε??αν σας κούρασα συγγνώμη!
 
D

Delmem9770

Guest
λέμε μέσα στο καλοκαίρι..ιούνιο με ιούλιο κυρίως..τελή και των δύο μηνών..όταν λέμε χοστελ??είναι καλά τα χόστελ σε σχέση με τα ξενοδοχεία?και αν γίνεται κάποια ξενοδοχείο κεντρικό..παιδιά να ρωτήσω και κάτι τελευταίο ..για 3 νύχτες μονάχα ρώμη δηλαδή ε???δεν πας τοσκάνη για παράδειγμα ε??θέλει παραπάνω μέρες ε??αν σας κούρασα συγγνώμη!
Αν θες να τα ευχαριστηθεις πηγαινε 3 μερες μονο ρωμη, αν θες να τα δεις ολα με την ψυχη στο στομα και φουλ τρεξιμο μπορεις να βαλεις και τοσκανη μεσα.
 

mariw22

Member
Μηνύματα
66
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
θα δειξει...
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
θα ήθελα να γνωρίσω πολύ την τοσκάνη αλλά μάλλον δεν φτάνουν τόσες λίγες μέρες...κρίμα!Ας γυρίσουμε λοιπόν πάλι στα οικονομικά ξενοδοχεία..όποιος έχει κάποια ιδέα να την πει!:)
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
λέμε μέσα στο καλοκαίρι..ιούνιο με ιούλιο κυρίως..τελή και των δύο μηνών..όταν λέμε χοστελ??είναι καλά τα χόστελ σε σχέση με τα ξενοδοχεία?και αν γίνεται κάποια ξενοδοχείο κεντρικό..παιδιά να ρωτήσω και κάτι τελευταίο ..για 3 νύχτες μονάχα ρώμη δηλαδή ε???δεν πας τοσκάνη για παράδειγμα ε??θέλει παραπάνω μέρες ε??αν σας κούρασα συγγνώμη!
δυστυχως πας την ακριβοτερη περιοδο, οι τιμες θα ειναι πολυ υψηλοτερες σε σχεση με αυτες που πετυχα εγω τον φλεβαρη! Κοιτα, εγω δεν έχω πρόβλημα με τα χοστελ, δικο σου δωματιο έχεις άλλωστε, απλά πιο νεανικό κόσμο και συνηθως κοινοχρηστο μπάνιο. Δεν ξερω, βεβαια, και τα γούστα σου. Εγω μενω και σε camping , πχ, άλλοι ούτε καν......Αν θες ξενοδοχειο κεντρικο και φθηνό δε νομιζω να βρεις, μόνο χοστελ. Και πάλι να προτείνω αυτό που μείναμε εμείς , Pensione Esty λέγεται, με 38 ευρώ το δίκλινο με πρωινό, το ΦΛΕΒΑΡΗ, όμως!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.737
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom