Turkish Airlines Τurkish Airlines

nikolakis12

Member
Μηνύματα
148
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
κως
γυρναω με 777 απο νεα υορκη,πηγαινω με A330-300,economy φυσικα,ελπιζω ναναι αναπαυτικα,μακαρι ναχουν κ δωρεαν wifi,και φυσικα δωρεαν ξενοδοχειο κ μεταφορα στο πηγαινε...και κατι αλλο που ειδα σημερα ειναι οτι το αεροδρομιο της κωνσταντινουπολης παρεχει lounges που μερικα απο αυτα διαθετουν κ shower με 18ε της πρωινες ωρες κ φυσικα μπουφε κ πολλα αλλα.....οσο για της 2 βαλιτσες ειναι super......
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
εγω παλι γυρναω με Α330.... Λογικα φευγεις πρωι απο την Πολη σωστα?? 7.25? Παντως την βρηκα σουπερ την οικονομικη σε θεμα ανεσης, σε συγκριση παντα με αλλες εταιρειες. Η πλατη πιστευω κανει recline πιο πολυ απο τις υπολοιπες εταιρειες, οπως επισης μετακινειται και το κατω μερος της θεσης σου. Οπως φυσικα και το καταπληκτικο υποποδιο (αν το λεω σωστα). Οσο για το φαγητο τους, εξαιρετικο!!! Στο ατατουρκ προσοχη, μην χρησημοποιησεις το κινητο σου σαν Roaming..... ειναι πανακριβα, κατα τα αλλα καλο (εχει τα παντα) το αεροδρομιο τους (βεβαια, μικρο για τον κοσμο που δεχετε) αλλα υπαρχει θεμα με τα αγγλικα τους. Α και πληροφοριακα, δεχονται και ευρω, οποτε δεν χρειαζεται να αλλαξεις συναλλαγμα. Για το ξενοδοχειο που λες, αν το η ανταποκριση σου υπερβαινει τις 10 ωρες τοτε σου παρεχουν δωρεαν ξενοδοχειο.

ΥΓ. κι εγω κοντα στην Νεα Υορκη βρισκομαι.
 

nikolakis12

Member
Μηνύματα
148
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
κως
ακριβως....στις 7.25 στις 3/11...γνωριζεις αν το wifi ειναι δωρεαν στην πτηση ist-jfk?...οσο για το ατατουρκ εχω ξαναπαει κ περσι....
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
κοιτα εγω που ταξιδεψα ηταν δωρεαν..... απλα δεν ξερω αν ακομα τα Α330 εχουν εξοπλιστει με wifi. Ελεγαν οτι θα εβαζαν και εκει.....
 

Βάνια

Member
Μηνύματα
40
Likes
4
φανταστικη εταιρεια!!!τελεια εξυπηρετηση , ανετα καθισματα, τελεια αεροπλανα...αααα....και φανταστικο φαγητο!!!χαχαχα!δεν ξερω τι βαζουν αλλα 2 φορες που πετυχα μεσημεριανο ηταν πεντανοστιμο!
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
φανταστικη εταιρεια!!!τελεια εξυπηρετηση , ανετα καθισματα, τελεια αεροπλανα...αααα....και φανταστικο φαγητο!!!χαχαχα!δεν ξερω τι βαζουν αλλα 2 φορες που πετυχα μεσημεριανο ηταν πεντανοστιμο!
Για που ταξιδεψες?

Το φαγητο ειναι κορυφη!!! κι εγω ακομα λαχταρο το κεμπαπ με το τουρκικο ρυζι που εφαγα!!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μην παίρνeiς κι όρκο, ομελέττα δίκην εμετου αλιεν σε 4.30 ώρες πτήση δεν το λές και ό,τι πιο γκουρμέ διαθέτει η κουζίνα της TK
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
H πτήση ήταν Κων/πολη Καμπούλ για την ιστορία
 

RoDiTiS

Member
Μηνύματα
172
Likes
18
Θα ησουν απο τους ατυχους γιατι σπανια βλεπεις αρνητικα σχολια για την κουζινα της ΤΚ.
 

Βάνια

Member
Μηνύματα
40
Likes
4
Για που ταξιδεψες?

Το φαγητο ειναι κορυφη!!! κι εγω ακομα λαχταρο το κεμπαπ με το τουρκικο ρυζι που εφαγα!!
αθηνα-κων/πολυ-τυνησια!εμεις παντως ολοι παθαμε πλακα με το φαγητο της και της εξυπηρετηση της!φοβερη εταιρεια!εμεις φαγαμε κοτοπουλο με πουρε , μακαρονια με λαχανικα, σαντουιτσ με τονο κ 2 ακομη πιατα που δεν τα θυμαμαι.εγω εφαγα αυτα που ανεφερα!χαχαχα!κλασικοι ελληναρες παντως !!!το φαγητο στο μυαλο μας παντα!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom