Turkish Airlines Τurkish Airlines

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
εντυπωση μου προκαλει αυτο με τις βαλιτσες παντως, οσες φορες εχω πεταξει για Λαγος ηταν παντα με ΤΚ και ποτε δεν ειχα θεμα, γενικα επειδη πεταω με ΤΚ κατα ενα 80%, δεν ειχα ποτε θεμα να μην ερθει η βαλιτσα
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
εντυπωση μου προκαλει αυτο με τις βαλιτσες παντως, οσες φορες εχω πεταξει για Λαγος ηταν παντα με ΤΚ και ποτε δεν ειχα θεμα, γενικα επειδη πεταω με ΤΚ κατα ενα 80%, δεν ειχα ποτε θεμα να μην ερθει η βαλιτσα
H Turkish έχει βαρύ ιστορικό χαμένων αποσκευών στο παλιό αεροδρόμιο. Δε χάνονταν ακριβώς όμως... έβαζαν χέρι οι υπάλληλοι του αεροδρομίου. Αν παραχόντρυνε το πράγμα με το νέο αεροδρόμιο... Γιατί τον πρώτο καιρό ακούστηκαν σημεία και τέρατα γενικά για την εξυπηρέτηση και τη στάση των υπαλλήλων σε αυτό. Το τελευταίο εξάμηνο δεν έχω μάθει αν βελτιώθηκε η κατάσταση. Οι Νιγηριανοί πάντως καλά κάνουν. ;)
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
H Turkish έχει βαρύ ιστορικό χαμένων αποσκευών στο παλιό αεροδρόμιο. Δε χάνονταν ακριβώς όμως... έβαζαν χέρι οι υπάλληλοι του αεροδρομίου. Αν παραχόντρυνε το πράγμα με το νέο αεροδρόμιο... Γιατί τον πρώτο καιρό ακούστηκαν σημεία και τέρατα γενικά για την εξυπηρέτηση και τη στάση των υπαλλήλων σε αυτό. Το τελευταίο εξάμηνο δεν έχω μάθει αν βελτιώθηκε η κατάσταση. Οι Νιγηριανοί πάντως καλά κάνουν. ;)
μπορει να τυχαινει, αλλα σε εμενα δεν εχουν χασει ποτε βαλιτσα, παρ'ολο που πεταω συχνα μαζι τους. Σπασμενη εχει ερθει και εχω αποζημιωθει η εχω παρει νεα, αλλα να χαθει δεν μου εχει τυχει. φναταζομαι θα ειμαι τυχερος :)
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
μπορει να τυχαινει, αλλα σε εμενα δεν εχουν χασει ποτε βαλιτσα, παρ'ολο που πεταω συχνα μαζι τους. Σπασμενη εχει ερθει και εχω αποζημιωθει η εχω παρει νεα, αλλα να χαθει δεν μου εχει τυχει. φναταζομαι θα ειμαι τυχερος :)
Σκόρδα! Σκόρδα! Εγώ πάντα έπαιρνα χειραποσκευή για να είμαι σίγουρη. :D
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.656
Likes
50.451
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Παιδιά έχω μια πολύ σοβαρή καταγγελία να κάνω για την εταιρεία αλλά δεν ξέρω αν είναι ο κατάλληλος χώρος. Επειδή θα πέσουν και τα τσιμέντα δεν ξέρω αν θα υπάρχουν νομικές επιπτώσεις.
 

despoina.s

Member
Μηνύματα
42
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Παιδιά έχω μια πολύ σοβαρή καταγγελία να κάνω για την εταιρεία αλλά δεν ξέρω αν είναι ο κατάλληλος χώρος. Επειδή θα πέσουν και τα τσιμέντα δεν ξέρω αν θα υπάρχουν νομικές επιπτώσεις.
Τελικά δε θα μας πεις;;;;;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.656
Likes
50.451
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τελικά δε θα μας πεις;;;;;
Ε δεν κρατιέμαι θα το πω κι όποιον πάρει ο χάρος. Σε θέματα ηθικής δεν πρέπει να υπολογίζουμε το κόστος, εδώ μιλάμε για ανθρώπινες γαμωτο!

Λοιπόν στο IFE της εταιρείας στην πτήση Καρακας-Κωνσταντινουπολη εχουν τους scorpions στην κατηγορία Heavy Metal.

Ορίστε και ντοκουμέντο.

15790463181106633868984740117926.jpg
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
εχουν τους scorpions στην κατηγορία Heavy Metal.
Κι όμως, δεν απέχει τόσο από τη πραγματικότητα αυτό...
Επί εποχής Michael Schenker οι Scorpions θεωρούντο heavy metal συγκρότημα, με albums σαν το Virgin killer (δισκάρα) να επιβεβαιώνουν του λόγου το αληθές, για τα τότε πάντα δεδομένα.
Η «μεταστροφή» στη σημερινή μορφή τους ξεκίνησε από το 1978 και μετά, στη γνωστή συναυλία τους στο Τόκιο, από την οποία προέκυψε και το πρώτο live album.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.656
Likes
50.451
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κι όμως, δεν απέχει τόσο από τη πραγματικότητα αυτό...
Επί εποχής Michael Schenker οι Scorpions θεωρούντο heavy metal συγκρότημα, με albums σαν το Virgin killer (δισκάρα) να επιβεβαιώνουν του λόγου το αληθές, για τα τότε πάντα δεδομένα.
Η «μεταστροφή» στη σημερινή μορφή τους ξεκίνησε από το 1978 και μετά, στη γνωστή συναυλία τους στο Τόκιο, από την οποία προέκυψε και το πρώτο live album.
To live bites πάντως έχουν στην κατηγορία των heavy metal...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.717
Likes
14.806
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Ε δεν κρατιέμαι θα το πω κι όποιον πάρει ο χάρος. Σε θέματα ηθικής δεν πρέπει να υπολογίζουμε το κόστος, εδώ μιλάμε για ανθρώπινες γαμωτο!

Λοιπόν στο IFE της εταιρείας στην πτήση Καρακας-Κωνσταντινουπολη εχουν τους scorpions στην κατηγορία Heavy Metal.

Ορίστε και ντοκουμέντο.

View attachment 293445

Μας βλέπω για το Διεθνές Δικαστήριο της Χάγης:haha::haha::haha:
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
Βλέπω το ποστ σου εχθές..
Έχω σκαλώσει και είμαι σε φάση θα πεις δεν θα πεις δεδομένου ότι μεθαύριο έχω πτήση μαζί τους για mama africa.. Και γράφεις αυτό.. Με πιάνει ένα τρελλο νευρικό γέλιο που ούτε να σου απαντήσω δεν την πάλευα.. Τύφλα να έχει ο Dio :haha::haha::haha::haha::haha:
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Βλέπω καλά; Έχει βάλει και Deep Purple στο Heavy Metal;
Θα πέσoυν ο Lemmy και ο Dio να τους πλακώσουν...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.488
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom