Βραζιλία Φθηνά αεροπορικά για Βραζιλία

nikgon

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλημέρα,
είμαι νέος στο site, και θα ήθελα τις συμβουλές σας. Ενδιαφέρομαι να ταξιδεέψω Νότια Αμερική, κθρίως Βραζιλία, καθώς και Κούβα.Έψαξα για εισιτήρια για περίοδο Ιούλιου-Αυγούστου, αλλά δε βρίσκω κάτι λιγοτερο απο 1300-1400 ευρώ, και ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε κάποιον τρόπο ναταξιδέψω οικονομικότερα, (από άλλη πολη, χώρα,κλπ).

Ευχαριστώ.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
H Turkish έχει ημερομηνίες Iούλιο-Αύγουστο πήγαινε-έλα ATH-GRU με ~800e...
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.604
Likes
9.841
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
σορρυ που ειμαι λιγο ασχετος,αλλα το GRU ποια περιοχη ειναι;
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.604
Likes
9.841
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
ευχαριστω πολυ :)
 

Anastsa

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Sri Lanka
Για Ριο γυρω στα 750? ειναι καλα ή μπορω να βρω καμιά προσφορά και να περιμενω ακόμα;
Είναι για όλο τον Αύγουστο.
Αν παω από Λονδίνο/Μαδριτη/Φρανκφούρτη; Αν και οι συνηθισμένες μηχανές αναζήτησης τα ίδια λεφτά μου βγάζουν και από εκεί.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.604
Likes
9.841
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Για Ριο γυρω στα 750? ειναι καλα ή μπορω να βρω καμιά προσφορά και να περιμενω ακόμα;
Είναι για όλο τον Αύγουστο.
Αν παω από Λονδίνο/Μαδριτη/Φρανκφούρτη; Αν και οι συνηθισμένες μηχανές αναζήτησης τα ίδια λεφτά μου βγάζουν και από εκεί.
τα Χριστουγεννα ειχε βγαλει η lufthansa προσφορα με 499 ευρω και οι αμεσα ενδιαφερομενοι βαρουσαμε τα κεφαλια μας ...

http://www.travelstories.gr/%F0%F1%...-fly-worldwide-destinations-only-399-%2A.html
τωρα τι να σου πω;; Αν θες ρισκαρεις και περιμενεις για καμια προσφορα κοντα στο Πασχα,αλλιως πιο μετα γιοκ ...
 

Anastsa

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Sri Lanka
Μάλιστα...
Θα αρκεστώ στο 700 αν μάθω και σε ποια πόλη της βραζιλίας με πήραν, μην κλείσω Rio και με στείλουν σε κανα Salvador
 

Anastsa

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Sri Lanka
Το περίεργο είναι ότι κοιτώ για Αύγουστο και είναι 900 φευγα, ενώ όταν κοιτώ για 3 μήνες μετά (τόσο πριν υπολογίζω να τα κλείσω, άπαξ και μου έρθει επιβεβαίωση) δηλαδή Μάιο είναι γύρω στα 700.
Λέτε να είναι προσφορά τα 700 ή απλά τα του Αυγούστου θεωρούνται πολύ μεταγενέστερα ώστε να τιμολογούνται ως early booking;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Μήπως λέω μήπως, ο Αύγουστος είναι καρδιά του καλοκαιριού όλοι θέλουν να ταξιδέψουν τότε και φυσιολογικά οι τιμές εκτοξεύονται?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom