Φτηνές πτήσεις από Μαδρίτη Λίμα 243ευρω

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Για Ιούλιο που έψαχνα... με 243 ευρώ . Φαντάζομαι θα έχει και άλλες ημερομηνίες!!!!! Μαλλον πρόκειται για λάθος οπότε θα περιμένουμε λίγο να δούμε...
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Να ρωτήσω κατι όσους ξέρουν περισσότερα για πτήσεις. Η κράτηση έγινε με το go to gate μου έστειλαν κωδικό κράτησης κανονικά στο μαιλ μου και σήμερα που τον βάζω στη σελίδα της Plus Ultra Lineas μου εμφανίζει κανονικά τις πτησεις..... Πόσες μέρες να περιμένω μέχρι να κλείσω και τα υπόλοιπά σκέλη του ταξιδιού???
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Σήμερα η τιμή αυτή δεν υπάρχει... έχει πάει στα 631 και με τη Go To Gate(που έκλεισα εγώ) στα 804 ευρώ. Εγώ έλαβα και μαιλ σήμερα με τον αριθμό e-ticket. Ξέρει κάποιος αν υπάρχει περίπτωση να ακυρωθεί λόγω "λάθους τιμής"??? Η αεροπορική που κάνει το δρομολόγιο είναι η Ultra Plus Lineas. Βασικά επειδή ειναι Ιουλιος με πιέζει τόσο το αεροπορικό για Μαδρίτη που ήδη αγγίζει τα 350 ευρώ όσο και το Ματσου Πίτσου. Κάθε βοήθεια/ γνώμη δεκτή ευχαριστώ.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Σήμερα η τιμή αυτή δεν υπάρχει... έχει πάει στα 631 και με τη Go To Gate(που έκλεισα εγώ) στα 804 ευρώ. Εγώ έλαβα και μαιλ σήμερα με τον αριθμό e-ticket. Ξέρει κάποιος αν υπάρχει περίπτωση να ακυρωθεί λόγω "λάθους τιμής"??? Η αεροπορική που κάνει το δρομολόγιο είναι η Ultra Plus Lineas. Βασικά επειδή ειναι Ιουλιος με πιέζει τόσο το αεροπορικό για Μαδρίτη που ήδη αγγίζει τα 350 ευρώ όσο και το Ματσου Πίτσου. Κάθε βοήθεια/ γνώμη δεκτή ευχαριστώ.
Το θεμα των error fare εχει συζητηθει και αλλου. Δυστυχως υπαρχει πιθανοτητα να ακυρωθει. Οπως και το σαιτ που ειχα δει την προσφορα προτεινει για τη συγκεκριμενη:
WE STRONGLY RECOMMEND YOU DELAY MAKING FURTHER PLANS AS MUCH AS POSSIBLE.
BECAUSE THIS IS AN ERROR-FARE, THERE IS ALWAYS THE SMALL CHANCE THE AIRLINE MAY CANCEL THE TICKET.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Σε ευχαριστώ... το "AS MUCH AS POSSIBLE" είναι που με προβληματιζει... για τους λόγους που ανέφερα!! Το να ακυρωθεί σύντομα σε 3-5 μέρες δεν με στεναχωρεί τόσο. Έχει νόημα να επικοινωνήσω με τη σελιδα που έκλεισα τα εισιτήρια σε λίγες μέρες να ρωτήσω αν είναι confirmed η πτήση ώστε να κλείσω και τα υπόλοιπα?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Σε ευχαριστώ... το "AS MUCH AS POSSIBLE" είναι που με προβληματιζει... για τους λόγους που ανέφερα!! Το να ακυρωθεί σύντομα σε 3-5 μέρες δεν με στεναχωρεί τόσο. Έχει νόημα να επικοινωνήσω με τη σελιδα που έκλεισα τα εισιτήρια σε λίγες μέρες να ρωτήσω αν είναι confirmed η πτήση ώστε να κλείσω και τα υπόλοιπα?
δεν νομιζω να μπορει κανεις εκει να σε διαφωτισει. συνηθως μεσα σε 10-15 μερες τα ακυρωνουν , αν εχουν τετοια προθεση. αυτο ειναι κ το νοημα των error fare εξαλλου για μας. τα κλεινουμε κι αν ακυρωθουν εχουμε πλαν Β ή δεν μας νοιαζει. στην περιπτωση σου ή περιμενεις 10-15 μερες ή κλεινεις κ τα υπολοιπα κι αν ακυρωθει κλεινεις νεα. για τον προορισμο που σε ενδιαφερει, την εποχη εκεινη νομιζω κ τα 631 ειναι αρκετα καλη τιμη.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Πέμπτη απόγευμα ήρθε μαιλ πως δυστυχώς ακυρώνεται η κράτηση λόγω λάθους τιμής (είχαν υπολογιστεί μόνο οι φόροι). Αυτά για ενημέρωση...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.690
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom