Φωτογραφίες με Γεύματα εν Πτήσει.

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.258
Likes
7.799
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Σατανάδες ! 😈 Έβγαλα τον εξωτερικό δίσκο με τα πειστήρια .........

ZRH-LIS Φεβρουάριος 2003 Swiss Business
1669892699618.jpeg


VIE-ZRH Swiss Economy Buy on Board ! Δεκέμβριος 2003

1669893124264.jpeg


Ath-Ist Φεβρουάριος 2004 Turkish Economy

1669893455366.jpeg


1669893473137.jpeg



SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ποιότητα αλλά τότε τράβαγα με αυτήν !!!!!!! ψάξτε στο google για αρχαιολογική γνώση ...... HP PhotoSmart 812
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Γιάννη βλέπω πρωτα μας εκανες κριτική και μετα μας κοτσαρισες ολα τα bussiness .... τι φαση ? εδω η περεστροικα δεν μετράει? :bleh:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.996
Likes
40.895
Σατανάδες ! 😈 Έβγαλα τον εξωτερικό δίσκο με τα πειστήρια .........

ZRH-LIS Φεβρουάριος 2003 Swiss Business
View attachment 411928

VIE-ZRH Swiss Economy Buy on Board ! Δεκέμβριος
Τοτε που η swiss σε υποδεχοταν με ποτηρι σαμπανιας και ελβετικη σοκολατα στην εισοδο του αεροπλανο.
 

KaterinaJ

Member
Μηνύματα
422
Likes
512
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εγώ πάλι δε καταλαβαίνω γιατί τραβάτε φωτο τα φαγητά του αεροπλάνου... Ως ενθύμιο? Για ποστάρισμα στο instagram? Τι φάση
Προσωπικά για να έχω να θυμάμαι γιατί δεν θα την ξανάβλεπα την business!! :haha::haha:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.018
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εγώ πάλι δε καταλαβαίνω γιατί τραβάτε φωτο τα φαγητά του αεροπλάνου... Ως ενθύμιο? Για ποστάρισμα στο instagram? Τι φάση
Είναι από τις εμπειρίες που κανείς δεν θα ήθελε να τις πληρώσει αν δεν μπορούσε να τις φωτογραφησει ή/ και του απαγορευόταν να τις αναρτήσει στα social.

Επίσης δεν καταλαβαίνω ποιος ο λόγος να πληρώνει κανείς ή να χαραμιζει τα κουπόνια του για business σε τόσο σύντομες πτήσεις όπως το ATH-IST ή το ATH-LCA. Αλλά περί ορεξεως κολοκυθόπιτα.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.258
Likes
7.799
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Εγώ πάλι δε καταλαβαίνω γιατί τραβάτε φωτο τα φαγητά του αεροπλάνου... Ως ενθύμιο? Για ποστάρισμα στο instagram? Τι φάση
..... για τις ημέρες μετά τα ταξίδια που πέφτει λόρδα ! συγγνώμη δίαιτα ήθελα να γράψω.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.258
Likes
7.799
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
D

Delmem38110

Guest
Επίσης δεν καταλαβαίνω ποιος ο λόγος να πληρώνει κανείς ή να χαραμιζει τα κουπόνια του για business σε τόσο σύντομες πτήσεις όπως το ATH-IST ή το ATH-LCA. Αλλά περί ορεξεως κολοκυθόπιτα.
για τον ίδιο λόγο που θα έρθει κάποιος στο ξενοδοχείο σου Και θα διαλέξει σουίτα για το σαββατόβραδο ενώ θα μπορούσε να μείνει σε απλό δωμάτιο.
εξυπηρέτηση ηρεμία ξεκούραση άνεση χαμόγελα.......... αλλά χαλάμε το νήμα και είναι κρίμα. ο καθένας κάνει ότι νομίζει καλύτερα για τον εαυτό του.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Τοτε που η swiss σε υποδεχοταν με ποτηρι σαμπανιας και ελβετικη σοκολατα στην εισοδο του αεροπλανο.
Προσωπικα περισσοτερο με ποναει που το 2003 ημουν 11 και τωρα δεν ειμαι :haha:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.996
Likes
40.895
Προσωπικα περισσοτερο με ποναει που το 2003 ημουν 11 και τωρα δεν ειμαι :haha:
Καλυτερα να μη θυμασαι οτι πληρωναμε στανταρ 300 ενα ταξιδι Ευρωπη χωρις επιλογη για low cost :D.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.613
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom