Περού Χιλή Χιλή Περού

dglossa

Member
Μηνύματα
18
Likes
41
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΦΡΙΚΗ
Καλησπέρα,

Πρίν απο λίγο ολοκλήρωσα την αγορά εισιτηρίων για Χιλή. Στόχος είνα να γυρίσω αρκετά Χιλή και να πάω και στο Περού. Θα μείνω σχεδόν ένα μήνα κάτω αρα θα έχω το χρόνο. Στη χιλή έχω φίλες που είναι απο εκεί και θα γυρίσουν μαζί μου, έτσι είμαι αρκετά σίγουρη οτι θα δώ τα καλύτερα απο το μάτι τών ντόπιων...Για Περού τι προτείνετε;
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
1.999
Likes
2.090
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Ουουου, παρα πολλα!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
1.999
Likes
2.090
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Διαβασε τις ταξιδιωτικες ιστοριες που αφορουν το Περου και νομιζω θα δεις ποσα πραγματα εχει να δεις εκει. Παρε μια ιδεα και για οτι σ ενδιαφερει εδω ειμαστε.
 

dglossa

Member
Μηνύματα
18
Likes
41
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΦΡΙΚΗ
Τελικά κλείσαμε δυό εβδομάδες Χιλή, και απο εκεί στο αεροδρόμιο της Άρικα(Χιλη), διασχίζουμε ώς το Περού, Titicaca, Machupichu... κλπ κλπ πολλές εκπλήξεις ακόμα μάλλον θα με περιμένουν σε αυτό το ταξίδι....Για να δούμε
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.504
Likes
7.697
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
.. H Χιλη ειναι μια μεγαλη χωρα και αν θες να τη δεις απο πανω ξεκινωντας απο Ατακαμα εως τη γη του πυρος δεν φτανουν οι 2 εβδομαδες... Εγω θα διαλεγα σιγουρα τη ερημο Ατακαμα, τα Γκαιζερ, στο βορρα και το παρκο Τορ ντελπαιν νοτια. Η παταγωνια καλη αλλα για τη γη του πυρος πας μονο και μονο για να πεις οτι πατησες το ποδι σου εκει....
Για Περου δεν γνωριζω θα παω και εγω το αλλο μηνα ...
 

dglossa

Member
Μηνύματα
18
Likes
41
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΦΡΙΚΗ
.. H Χιλη ειναι μια μεγαλη χωρα και αν θες να τη δεις απο πανω ξεκινωντας απο Ατακαμα εως τη γη του πυρος δεν φτανουν οι 2 εβδομαδες... Εγω θα διαλεγα σιγουρα τη ερημο Ατακαμα, τα Γκαιζερ, στο βορρα και το παρκο Τορ ντελπαιν νοτια. Η παταγωνια καλη αλλα για τη γη του πυρος πας μονο και μονο για να πεις οτι πατησες το ποδι σου εκει....
Για Περου δεν γνωριζω θα παω και εγω το αλλο μηνα ...
Λές να συμπέσουμε και να γνωριστούμε εκεί;
 

dglossa

Member
Μηνύματα
18
Likes
41
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΦΡΙΚΗ
Θα είμαι εκεί 13/11 με 24/11 ....Αλλά δεν ξέρω ακόμα που και πότε ακριβως.... Ποιός ξέρει μπορεί
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.407
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom