Αργεντινή Ουρουγουάη Χορεύοντας Τάνγκο στη χώρα του Γαρδέλ, του Mάτε και της Μπόκα Τζούνιορς! Αργεντινή Ολέ!

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.731
Likes
14.340
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Ο απολογισμός του ταξιδιού σε σχέση με τις προσδοκίες είναι τελικά η γεύση που σου αφήνει όταν εξιστορείς τις περιπέτειές σου πίσω στους φίλους και γνωστούς και αφουγκράζεσαι το συναίσθημα που σε κυριεύει μέσα από τις εξιστορήσεις σου.
:clap::clap::clap::clap::clap:
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.669
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Έχω διαβάσει και τις άλλες ιστορίες σου και μου άρεσαν πολύ, αλλά αυτή είναι κλάσεις ανώτερη από τις προηγούμενες. :) Φυσικά είναι και το ότι είναι ξεχωριστός προορισμός και φυσικά πολύ μακρινός. Την διάβασα ολόκληρη και πολύ την ευχαριστήθηκα. Καταπληκτικά κείμενα με λεπτό χιούμορ και ωραίες φωτογραφίες. Καλά να περνάς και να ταξιδεύεις. Και φυσικά να γράφεις τέτοιες θαυμάσιες ιστορίες. :):):)
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.555
Likes
12.622
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Έχω διαβάσει και τις άλλες ιστορίες σου και μου άρεσαν πολύ, αλλά αυτή είναι κλάσεις ανώτερη από τις προηγούμενες. :)
Ευχαριστώ πολύ! Εγώ δεν μπορώ να κρίνω αντικειμενικά γιατί κάθε ιστορία μου δημιουργεί διαφορετικό συναίσθημα γράφοντας την! Ξαναζώ το ταξίδι...αλλά χαίρομαι πολύ που σας το.μεταδιδω κ το μοιράζομαι εδω
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
434
Καλημερα,υπεροχη ζωντανη ιστορια ,μας ξεσηκωνεις :haha::clap:.Το εχεις !γραφεις πολυ δροσερα και με χιουμορ !δωσε στο λαο φωτο του maestro:shock::haha::clap:
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.555
Likes
12.622
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Καλημερα,υπεροχη ζωντανη ιστορια ,μας ξεσηκωνεις :haha::clap:.Το εχεις !γραφεις πολυ δροσερα και με χιουμορ !δωσε στο λαο φωτο του maestro:shock::haha::clap:
Τι εννοείς δροσερά;; :eek: Με τόσο τάνγκο, Κλούνει και χοτ μαέστρους ακόμα στο δροσερά είμαστε;;
χαχα σ ευχαριστώ πολύ! Ο ένας ξεσηκώνει τον άλλον εδώ μέσα και τραβάτε με κι ας κλαίω είναι όλοι!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Ο καβαλιέρος κοστουμάτος , σένιος με τα όλα του και γω χίπισσα με αθλητικά !
Εγώ πάλι μια χαρά σε βρίσκω! :) Και χορεύεις πολύ όμορφα!!! Μπράβο!
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.555
Likes
12.622
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.778
Τι εννοείς δροσερά;; :eek: Με τόσο τάνγκο, Κλούνει και χοτ μαέστρους ακόμα στο δροσερά είμαστε;;
Συγγνωμη για την παρεμβαση, αλλα οσο εγραφες την ιστορια, ο Τζωρτζ ο Κλουνει χωρισε απο την Αμαλ, ειναι σινγκλ και ειμαστε εδω ολες σε μια φαση "ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ?" . Απλα το καταθετω γιατι ειναι διαθεσιμος και ο κανονικος πια, ανοιγω τους οριζοντες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom