Αυστρία Χριστουγεννιάτικα σπιτάκια στη Βιέννη

Melissoula

Member
Μηνύματα
10
Likes
5
Καλησπέρα σας νιώθω σαν το σπίτι μου σε αυτή τη σελίδα όλοι έχουμε ένα κοινό μας αρέσουν τα ταξίδια!
Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση ελπίζω να ξέρετε από εμπειρία γιατί στα sites γράφουν δυσάρεστα για 'μένα μαντάτα.
Πότε κλείνουν τα χριστουγεννιάτικα σπιτάκια στη Βιέννη στις 25 Δεκεμβρίου ή Ιανουάριο; Θα πάω 28/12 με 31/12 και μου είπαν ότι μπορεί να έχουν σταματήσει να λειτουργούν γιατί συμβαίνει στη Γερμανία.
Με βοηθάτε πολύ και στα υπόλοιπα μαζεύω πληροφορίες για τη Βιέννη και όταν επιστρέψω θα σας εμπλουτισω και με τη δικιά μου ιστορία.
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Εμεις που πηγαμε στην βιεννη στις 1/1/2012 το μεσημερι π ημασταν στα ανακτορα με τα σπιτακια ηδη τα ειχανε ξεμονταρει.εσυ βεβαια ειπες 31/12 αλλα απλα το αναφερω...να περασεις τελεια!!!
 

Melissoula

Member
Μηνύματα
10
Likes
5
Σας ευχαριστώ πολύ τελικά είχα δίκιο. Κρίμα από τη μία από την άλλη κάτι θα δουμε αφού μένει μία ανοιχτή. Θα ψάξω και για Σάλσζμπουργκ και Μπρατισλάβα τι γίνεται.

Α και για να σας ενημερώσω έκλεισα τα εισιτήρια μέσω της σελίδας lastminute.de καλύτερες τιμές αλλά στο τέλος σε χρεώνει και ένα 12ευρω επιπλέον.
 
Last edited by a moderator:

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Να ξερεις οι τιμες στην Βιεννη ειναι απιαστες γενικα,και στα σουβενιρ πιανουν κορφη,Να ψωνισεις απο σουπερ μαρκετ αν μπορεις,εμεις σοκολατακια μοτσαρτ-τα οποια και λατρεψα μονο εγω-ειχανε το ενα τριτο σχεδον φθηνοτερα στο σουπερ.
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Ρίξε και μια ματιά εδώ.
Γίνεται αναφορά σε πολλές αγορές της Ευρώπης. Για το Salzburg αναφέρεται ότι τελειώνει στις 26/12.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom