Γενικά Χριστουγεννιατικος προορισμος

mary_athens

Member
Μηνύματα
45
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο επιτελους!
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Νοτιας Αμερικης
Λοιπον σχεδιαζω να παω καπου τα Χριστουγεννα με το αγορι μου,αλλα ειμαι σε διλλημα!Σκεφτομασταν αρχικα για Ταλιν η Λονδινο,αλλα τελικα τα απορριψαμε.Θα ηθελα να μου προτεινετε καποια μερη στην Ευρωπη κυριως που ειναι ιδανικα για να τα επισκεφτεις τα Χριστουγεννα και να ειναι ρομαντικα.Για να δω ιδεες!
 

annageo

Member
Μηνύματα
95
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Paris!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου...
εγω θα προτεινα Παρισι.....
θα ηθελα παρα πολυ να παω!! ειδικα στις "Εικονες" ειχα δει μια καταπληκτικη εκπομπη για την ατμοσφαιρα εκει τα Χριστουγεννα, ίσως και Γερμανία..

Παντως εμεις που μενουμε επαρχια μας αρεσει και η Αθηνα τα Χριστουγεννα!!!!!!
 
Μηνύματα
122
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
αν και νεως θα σου προτινα ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ περυσι πηγα και επαθα πλακα.τρελα τελεια οτι πρεπει για γιορτες.θα το ζησεις μεχρι την στιγμη πυ θα πατησεις το ποδι σου στο ελευθεριος βενιζελος.οτι και να σου αναφερω ειναι λιγο ειδικα για ζευγαρι οπωσ ειχα παει και εγω.α ξεχασα να σε ενημεωσω οτι πρεπει να αντεχεις λιγο το κρυο -20......
 

GeorgeD

Member
Μηνύματα
240
Likes
44
Δεν καταλαβαίνω γιατί απορρίψατε την επιλογή του Λονδίνου καθώς ειδικά τα Χριστούγεννα είναι καταπληκτικό, αλλά εάν ψάχνετε άλλο προορισμό δείτε όπως προαναφέρθηκε την Πράγα! Παραμυθένια ατμόσφαιρα που σίγουρα θα σας συναρπάσει!;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.267
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom