Σερβία Χριστούγεννα στο Βελιγράδι

karaiskn

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα ομάδα,
Έχουμε κλείσει με το αγόρι μου να παμε 3 μέρες στο Βελιγράδι τα Χριστούγεννα,
θα ήθελα να ρωτήσω αν χιονίζει και πως είναι οι γιορτές εκεί, μήπως γνωρίζετε προσωπικές εμπειρίες.
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ταξίδι-Όνειρο
φινλανδια
Το χιονιζει ειναι σχετικο, μια χαρα ειναι ενα 3ημερο στο Βελιγραδι, στολισμενα ολα (αν και δεν γιορταζουν τα Χριστουγεννα στις 25), κινηση στο φουλ, τιμες ζαχαρη...καλα να περασετε !
 

evo481

New Member
Μηνύματα
2
Likes
3
Πανικος θα γινεται, απλα ερχεται πρωτα η πρωτοχρονια και μετα τα χριστουγεννα οποτε η 25η ειναι κανονικη μερα. Οσο χιονι και να εχει η πολη θα ειναι ανοιχτη γενικα. Βεβαια, ακομα και να μην εχει ετοιμαστειτε για κρυο.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Εχει παει κανεις στα δικα τους Χριστουγεννα να μας πει τι παιζει;;;απο θεμα μαγαζιων τι μπορει να ναι ανοικτα κ ποια μερα
 

evo481

New Member
Μηνύματα
2
Likes
3
Εχει παει κανεις στα δικα τους Χριστουγεννα να μας πει τι παιζει;;;απο θεμα μαγαζιων τι μπορει να ναι ανοικτα κ ποια μερα
Εχω κανει πολλες φορες Χριστουγεννα εκει, ταβερνες ρεστοραν ανοιχτα οσο θυμαμαι, αγορα κλειστη. Ειναι πολυ οικογενειακη γιορτη σε γενικες γραμμες και εχουν ωραια εθιμα, να πατε στον Αγιο Σαββα η τη παραμονη η τη μερα για να δειτε.

Ειναι πολυ ωραιο το Βελιγραδι γενικα.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Τωρα που ξενοιασαμε για τον καιρο,θα γινει πολεμος.Αν εχεις τυχη διαβαινε...
Το θεμα ειναι στη περιπτωση αυτη τι γινετε με τα αεροπορικα τουλαχιστον...
Που θα γίνει πόλεμος; και σας εμποδίζει να πάτε εκεί;
Συγκρουσεις με Κοσοβο διαβασα,ηδη κλεινουν δρομους και ζηταει το Βελιγραδι στρατο απο ΕU,δε ξερω αν ισχυει οτι μου βγαλε ο google λεω
 
Μηνύματα
109
Likes
169
Η Σερβία στα πρόθυρα του πολέμου με το Κοσσυφοπέδιο

Το θεμα ειναι στη περιπτωση αυτη τι γινετε με τα αεροπορικα τουλαχιστον...

Συγκρουσεις με Κοσοβο διαβασα,ηδη κλεινουν δρομους και ζηταει το Βελιγραδι στρατο απο ΕU,δε ξερω αν ισχυει οτι μου βγαλε ο google λεω
Εμεις οδικως θα παμε,και στα ξενοδοχεια εχουμε δωραν ακυρωση ευτυχως.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.704
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom