Τουρκία Ψάχνοντας ξενοδοχείο στην Ταξίμ της Πόλης...

paskalis

Member
Μηνύματα
84
Likes
228
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΑΙΛΑΝΔΗ
Γειά σας παιδιά. Ψάχνω ξενοδοχείο τουλάχιστον 3 αστέρων μέχρι 70€ τη βραδιά σε περιοχή γύρω από την πλατεία Ταξίμ (όχι πάνω στην Ιστικλάλ, είναι πολύ φασαριόζικα). Βασικό: να είναι ήσυχο και καθαρό και να μην ξεφύγω γύρω απο αυτή την τιμή. Γύρω στα μέσα Απρίλη θα πάω στην Πόλη... Ξέρετε κανένα;
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
εδώ είσαι:
Hotel Residence - Istanbul
δίπλα στην Ιστικλάλ, ήσυχο και οικονομικότατο. ακόμα μία σοφή επιλογή της ευαγγελίας..
συμφωνω απολυτα..ομως δεν εχει μεινει μονο η ευαγγελια εκει:)
ημουν περσυ το μαιο και μου αφησε τις καλυτερες εντυπωσεις..πολυ καλη σχεση ποιοτητας και τιμης,πλουσιοπαροχο πρωινο και πολυ καλο προσωπικο.
 

nopap

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Γειά σας και απο μένα.Γύρω στα τέλη Μαιου θα παω και εγώ με τους φίλους μου Κωνσταντινουπολη.Το ταξίδι (ξενοδοχεια και εισιτηρια) τα κλεισαμε μόνοι μας.
Θα ήταν πολύ ωραίο να μας πεις τις εμπειρίες σου όταν γυρίσεις,για το που πήγες,τι είδες...για να ξέρουμε και εμείς.
Ευχαριστω και καλα να περάσεις
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Γειά σας και απο μένα.Γύρω στα τέλη Μαιου θα παω και εγώ με τους φίλους μου Κωνσταντινουπολη.Το ταξίδι (ξενοδοχεια και εισιτηρια) τα κλεισαμε μόνοι μας.
Θα ήταν πολύ ωραίο να μας πεις τις εμπειρίες σου όταν γυρίσεις,για το που πήγες,τι είδες...για να ξέρουμε και εμείς.
Ευχαριστω και καλα να περάσεις
δεν χρειαζεται να περιμενεις τον φιλο (που φυσικα και θα ηταν ωραιο να μας πει και τη δικη του εμπειρια απο την πολη) αλλα μπορεις να αναζητησεις πολλες ιστοριες και απειρες πληροφοριες για την κωνσταντινουπολη που θα σε καλυψουν σε καθε απορια που εχεις..
 

paskalis

Member
Μηνύματα
84
Likes
228
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΑΙΛΑΝΔΗ
Παιδιά ευχαριστω πολύ για το πρόταση του ξενοδοχείου, ειστε πολύ εξηπυρετικοί. Δυστυχώς όμως δεν εχει δωμάτια το διάστημα 18 με 21 Απριλίου. Εναλλακτική πρόταση υπάρχει; Να σημειώσω πως ψαχνω μεχρι 70€ τη βραδια κοντα στην Ιστικλάκ προυπόθεση να είναι ησυχο και καθαρό.
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
234
Επόμενο Ταξίδι
???
έχω κανονίσει κ γω ταξίδι στην πόλη 17-20 απρίλη. με αρκετό ψάξιμο(όχι από το forum) βρήκα ένα apartment-hotel πολύ κοντά στην πλατεία ταξίμ "no 10 taksim studios" με 53ευρώ τη μέρα(όχι πρωινό). ρίξε ένα μάτι! είχε πολύ καλέσ κριτικές στο booking.
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Ειχα μεινει παλια στο taksim square hotel, ακριβως στη πλατεια, αλλα δεν ξερω ποσο κανει τωρα. Ριξε μια ματια
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.703
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom