Αργεντινή Ψαχνω τον panta45-info για εωτερικές εκδρομές σε Αργεντινη

vilia

Member
Μηνύματα
28
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
σπα στη Μονεμβασιά
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
καλησπέρα!!
Ετοιμάζοντας ένα μεγάλο ταξίδι στη Αργεντινή το Σεπτέμβρη θα παρακαλούσα όποιον έχει στοιχεία να επικοινωνήσει μαζί μου!
Θέλω να μάθω ποιοι είναι οι καλύτεροι εσωτερικοί προορισμοί για να επισκεφθεί κανείς (δεδομένου ότι η βάση μας θα είναι το Μπουένος Άιρες), τον ιδανικότερο τρόπο συντονισμού, μετακίνησης, μέσου μεταφοράς, τιμές, αξιοθέατα, στοιχεία τοπικών τουριστικών πρακτορείων κλπ.
Ψάχνωντας την ενημερωμένη παρέα βρήκα τον panta45 ο οποίος είχε οργανώσει τέλεια ανάλογη εκδρομή πριν 3 χρόνια και μάλιστα όλα από το ίντερνετ, αλλά νομίζω ότι έκτοτε χάθηκαν τα ίχνη του...
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ο panta δεν χάθηκε..
έχω το email του και τα τηλέφωνά του.
στείλε μου πμ αύριο.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Η κοπέλα Ρενατα μου ειναι πολύ πρόσφατο μέλος και συνεπώς δε μπορεί να σου στείλει ακόμη π.μ.
Μάλλον πρέπει να επικοινωνήσεις με τον panta και να του πεις οτι κάποια κοπέλα χρειάζεται τη βοήθεια του εδώ στο site.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλά!!!
κοπελιά πως σε λένε αύριο θά έχεις ολο τον φάκελο του panta 45 κοιμήσου ήσυχη!
θα σου στείλω εγω πμ που έχω πάνω απο 24 μηνύματα..:D
 

vilia

Member
Μηνύματα
28
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
σπα στη Μονεμβασιά
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
ευχαριστώ πολύ!!!
Το πήρα!!!
 

vilia

Member
Μηνύματα
28
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
σπα στη Μονεμβασιά
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
γιώργο, σε ευχαριστώ πολύ για το μήνυμα...Δυστυχώς δεν μπορώ να σου απαντήσω γιατί δεν έχω συμπληρώσει τον απαιτούμενο αριθμό δημοσιεύσεων. Εσύ βρίσκεσαι σε πολύ προχωρημάνο στάδιο στην οργάνωση του ταξιδιού από εμένα!!Εγώ τώρα ξεκινώ!!
Ιδανικά εκτός του ΒΑ (στο οποίο θα παρακολουθήσουμε ένα συνέδριο, που είναι και το κίνητρο για το ταξίδι αυτό) θέλω να πάμε σε Παταγονία και Καταρράχτες αλλά όλα εξαρτώνται από το χρόνο και κυρίως το χρήμα! Θα προσπαθήσω να έρθω σε επικοινωνία με τον panta45 που έκλεισε τις εσωτερικές αεροπορικές διαδρομές μόνος μέσω ίντερνετ για να κάνω μία έρευνα να δω πού κινούμαστε οικονομικά.
Εσύ από εισητήρια τί έκανες?? Έκλεισες μόνος ή από ταξιδιωτικό??Τιμές??
 

panta45

Member
Μηνύματα
75
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη
Vilia καλη σου μερα !
Ο Panta 45 βρεθηκε!!!
Το ψαξιμο σου για το ταξιδι στην Αργεντινη με γυριζει τρια χρονια πισω και τα αναπολω με νοσταλγια.
Μετα απο αρκετο ψαξιμο τοτε,σε διαφορα ταξιδιωτικα γραφεια μεσω internet, κατεληξα σε ενα που αποδειχτηκε συνεπεστατο και με υψηλο επαγγελματισμο.Το συνιστω ανεπιφυλακτα.
Το mail του ειναι [email protected]
Ονομαζεται Ramiro Jaramillo και ειναι ενας γλυκυτατος νεος Το site ειναι www.argentinainside.com.
Μπορεις να του ζητησεις προτασεις για εσωτερικα ταξιδια και τιμες, και να φτειαξεις ενα ταξιδι στα μετρα σου.
Στη διαθεση σου για περισσοτερες πληροφοριες και βοηθεια.:clap:
 

vilia

Member
Μηνύματα
28
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
σπα στη Μονεμβασιά
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
Δεν το πιστεύω!!!Τελικά όποιος ψάχνει, βρίσκει!!
Σε ευχαριστώ πολύ!!Όλες οι πληροφορίες που μας έχεις δώσει στο φόρουμ και η διήγηση του ταξιδιού σου με βοήθησαν πολύ μέχρι στιγμής στο ξεκίνημα της αναζήτησης!!
Σε παρακαλώ, ρίχνε καμία ματιά πού και πού σε αυτό το post...όλο και κάποια απορία-ερώτηση θα σου έχω!!
Ευχαριστώ πολύ!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.977
Για εσωτερικές εκδρομές-διαδρομές στην Αργεντινή, έχω την εντύπωση ότι θα μπορούσε να σε βοηθήσει και ο Yorgos!
 

vilia

Member
Μηνύματα
28
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
σπα στη Μονεμβασιά
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
πού θα τον βρω τον γιώργο??
πώς θα γίνει να με βρει εκείνος??
που είσαι γιώργο οεο???
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Γιώργος = Yorgos
Μανούλα για την Λατινική Αμερική.
Πρέπει να φτάσεις τα 20 ποστ για να εχεις τη δυνατότητα να του στείλεις π.μ.
Από την άλλη μεριά όμως στην Κούβα που είναι μονίμως εγκατεστημένος έχει πολύ αργό και ακριβό internet και ίσως και να αργήσει να πάρει μύνημα σου. Αλλά άμα το λάβει να είσαι σίγουρη οτι θα σου απαντήσει.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.368
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom