Ψηφοφορία για συνάντηση 9 Χρόνια Travelstories

Ποια ημερομηνία προτιμάτε για τη συνάντηση 9 Χρόνια Travelstories;


  • Total voters
    46
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Αφού επιμένετε να χτυπήσει το σάκχαρο μας κόκκινο με τα γλυκά του κουνελιού μας @elenara88 έστω και καθυστερημένα -αν κι η γιορτή κρατάει 40 μέρες- ας μαζευτούμε κι εμείς οι ''χαμουτζήδες'' να πιούμε και να τα πούμε γιατί οι Θεσσαλονικείς μας έχουνε βάλει τα γυαλιά!:D

Το μέρος θα είναι το ίδιο με πέρσι στο μπαρ Ρουά, στην οδό Ροβέρτου Γκάλλι 26 στην Ακρόπολη μια πολύ ωραία πρόταση της αγαπητής μας @karfitsa .
Κι επειδή θα σβήσουμε που θα σβήσουμε τα κεράκια ετεροχρονισμένα οι προτεινόμενες ημερομηνίες είπαμε να είναι 2 ώστε να αποφασίσουμε σχετικά γρήγορα, οπότε για περάστε και όχι μόνο οι Αθηναίοι εεεε;)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μη χειμωνιάσουμε κιόλας... το κουκί μου στις 10
Άλλωστε 24 πέφτει κοντά στις 28 και μπορεί κάποιοι εξ'ημών να έχουμε κανονίσει καμμιά απόδραση
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αν θα μπορέσω να μεταβώ εις την τόοοσο μακρυνη πρωτευούσα απο τον τόπο διαμονής μου, τοτε στο σνομπ προφιλ μου, ταιριαζει η πιο μακρυνη ημερομηνια , διοτι ως γνωστόν λατρευω την πάσα οργανωση και ως εκ τουτου θέλω χρόνο για να προετοιμαστώ: 24 Οκτωβριου λοιπόν απο εμένα. Οι εχοντες αντίθετη γνωμη θα τουφεκίζονται με συνοπτικές διαδικασίες.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
για τις 10 λεω κι εγω..αντε να δουμε.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Στις 10 δυστυχως ταξιδεύω για Μαδρίτη
Το 17 ή Σαββατο 18 γιατί το αποκλείσαμε ;
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Να ρίχνετε και τα κουκιά σας παρακαλώ όμως!
Επίσης υπενθυμίζω οτι μπορείτε να ψηφίζετε και τις 2 ημερομηνίες... τόσο δημοκρατικό φόρουμ να τα λέμε κι αυτά!:D
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Στις 10 δυστυχως ταξιδεύω για Μαδρίτη Το 17 ή Σαββατο 18 γιατί το αποκλείσαμε ;
Έλα μου ντε. Πάντως 24 θα λείπουμε κάμποσοι απο τους συνήθεις υπόπτους των συναντήσεων. Ερώτηση (επειδή δεν μπόρεσα να έρθω πέρσι). Ενδείκνυται το μέρος για θεματική υπερπαραγωγή; να ξέρω να προετοιμαστώ
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Έλα μου ντε. Πάντως 24 θα λείπουμε κάμποσοι απο τους συνήθεις υπόπτους των συναντήσεων. Ερώτηση (επειδή δεν μπόρεσα να έρθω πέρσι). Ενδείκνυται το μέρος για θεματική υπερπαραγωγή; να ξέρω να προετοιμαστώ
Τι ακριβώς έχεις στο νου:DΜε κάνεις να σκέφτομαι την πρώτη εμφανισή μου σε συνάντηση!Να σε δώ να κάνεις σόου στο καφέ και τι στον κόσμο:DΑν και δεν πιστεύω πως ο χώρος ενδεικνυται.Ας μας πουν τα παιδιά.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.300
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom