Ψηφοφορία για τη συνάντηση "11 χρόνια Travelstories"

Ποια ημερομηνία προτιμάτε για τη συνάντηση "11 χρόνια Travelstories"


  • Total voters
    45
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μπορείτε να επιλέξετε όσες ημερομηνίες επιθυμείτε. Πατώντας πάνω στον αριθμό των ψήφων, δίπλα από κάθε ημερομηνία, μπορείτε να δείτε τα μέλη που την έχουν ψηφίσει.

Η συνάντηση θα γίνει στο Soiree στον Βοτανικό, όπως και πέρυσι.

Μετά τη λήξη αυτής της ψηφοφορίας, θα ανοίξουμε νέο θέμα για τις δηλώσεις συμμετοχής, όπου θα δώσουμε όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για την πρόσβαση, την ώρα έναρξης κτλ.

Η ψηφοφορία θα κλείσει σε 10 μέρες - με τον αγιασμό :p.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αχ μη μιλας για αγιασμο απο τωρα...αστο καλο με συγχυσες βραδιατικα!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Περυσι πολυ την ειχα ζηλεχει την συναντηση.... φετος θα ερθω και ας ειμαι κ μονη μου...
Μπορεί να έρθεις μόνη σου,αλλά θα βρείς μια μεγάλη παρέα :)
Το θεμα ειναι να φυγει και με καλη παρεα;) Δεν χρειαζεται ντροπες οι περισσοτεροι αγνωστοι μεταξυ μας αλλα σιγα σιγα εγινε η γνωριμια.
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Το θεμα ειναι να φυγει και με καλη παρεα;)
Axaxaxa jimp θα φύγω με καλή παρέα, πολύ πιθανόν να περάσει να με πάρει ο άντρας μου!!!!! :haha::haha::haha:

Ξέρεις προχθές κατάλαβα ότι το forum είναι μία ενασχόληση που μου έχει κρατήσει αμείωτο το ενδιαφέρον από τότε που εντάχθηκα. Οπότε ποντάρω στο ότι μπορώ να βρω άτομα που να μας ενώνουν κοινά ενδιαφέροντα...
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
...Οπότε ποντάρω στο ότι μπορώ να βρω άτομα που να μας ενώνουν κοινά ενδιαφέροντα...
Πόνταρε τα όλα....Αν μιά ταξιδιάρα ψυχή έρθει σε συνάντηση πορωμένων ταξιδιάρηδων και δεν βρεί άτομα με κοινό ενδιαφέρον....θα πηδηχτώ από το παράθυρο!σε προειδοποιώ :shock:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.275
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom