Γενικά αεροπορικες εταιριες

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
καλησπερα..!θα ηθελα καποιες πληροφοριες για αεροπορικες εταιριες που πετουν για ριο ντε τζανειρο.φιλοι μου προτειναν lufthansa και iberia αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ακουσει καλα λογια για την iberia οσον αφορα θεματα ασφαλειας.εκτος απο αυτες τις εταιριες μπορειτε να μου προτεινετε αλλες?θα ηθελα να μαθω και καποιες πληροφοριες για tap airlines.σας ευχαριστω και ελπιζω να μην σας κουρασα!:p
 

Anna92

Member
Μηνύματα
15
Likes
2
H Ιberia ειναι πολυ ασφαλης και δεν ειχε κανενα ατυχημα απτο 1985. Εχω πεταξει για Μαδριτη και η πτηση ηταν τελεια!
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
σε ευχαριστω πολυ Anna92...οι πληροφοριες σου ειναι χρησιμες αλλα το ενδεχομενο να κανω μια υπερατλαντικη πτηση με μια εταιρια που δεν ηξερα μεχρι τωρα με φοβιζει.αλλη εταιρια που να πεταει προς βραζιλια εκτος απο lufthansa εχεις να μου προτεινεις?
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
To μόνο πρόβλημα που θα έχεις με την Iberia στο υπερατλαντικό, θα είναι η δυστροπία των αεροσυνοδών.
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Όλες οι μεγάλες Ευρωπαϊκές πετάνε για Rio (BA, KLM, Air France, Alitalia, κτλ). Οι TAP και TAM επίσης. Δεν θα φοβόμουν να πετάξω υπερατλαντικά με Iberia (μόλις το έκανα αυτό) πλην του γεγονότος ότι δεν μου αρέσουν οι συνδέσεις από T4 σε T4S στη Μαδρίτη. Βρες τι τιμή και τις ώρες που σε βολεύουν σε ένα απο τα ψαχτήρια εισιτηρίων.
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
παιδια σας ευχαριστω ολους για τις αποψεις σας.στο θεμα των αεροπορικων εταιριων η αληθεια ειναι οτι ειμαι δυστροπος και μαλλον δεν θα επιλεξω air france καθως ειχε προσφατο ατυχημα στο δρομολογιο αυτο.η alitalia ομως βλεπω οτι πεταει μονο για sao paolo.τελικα τι μου προτεινετε tam,tap,alitalia η ba? sokrati δεν εχω αποψη για iberia καθως δεν την ηξερα και οτι μου ειπαν σας το μεταφερω, ωστωσο λαμβανω υποψην και τις γνωμες αλλων μελων για την εν λογω εταιρια
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.743
Απο το πρωι ειναι πεσμενο το σαιτ της Ιμπερια.

awww.iberia.com_ibcomv3_images_simplificacion_log_ibcom_alert.gif




Como consecuencia del elevado número de accesos que tenemos en estos momentos, nuestros servicios están saturados. Por favor, intente acceder de nuevo pasados unos minutos.

Muchas gracias y disculpen las molestias
At this moment, our online services are not available as result of the high number of accesses. Please try again in a few minutes.

We apologize for the inconvenience, thank you very much.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.266
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom