γαμηλιο ταξιδι στη κρητη!

thomi00

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βουδαπεστη
Ταξίδι-Όνειρο
αμερικααααα!!
καλησπερα σε ολους!σας παρακολουθω καιρο αλλα γραφω πρωτη φορα!τον σεπτεμβριο σκεφτομαστε με τον καλο μου να παμε γαμηλιο ταξιδι στην κρητη!θελω βοηθεια ομως!!που να μεινω?ειναι αρκετες 10 μερες?γενικα θελω ηρεμες διακοπες χωρις πολλα πρωινα ξυπνηματα(μετα τις 10..!).αμαξι θα νοικιασουμε απο εκει!εχετε στο νου σας κανενα καλο ξενοδοχειο???
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
επιτέλους και ένα ζευγάρι που θα παει ταξίδι στην Κρήτη!!
Μπράβο σου!!
να εισαι σίγουρη οτι δεν θα μετανοιώσεις για την επιλογη σου.
τον μήνα σεπτέβριο που ειναι και ο καλύτερος στο νησι θα βρεις οτι θέλει η ψυχή σου..
ωστόσο νωρίς ειναι ακομα εδω θα παρεις πολλες απαντήσεις σιγουρα για οτιδήποτε!
κανε ωστόσο την ερευνα σου και διαβασε οτιδήποτε βρεις εδω μέσα σχετικο.
για δέκα μέρες πρέπει να αρκεστείς το πολυ σε δύο νομους κατα την γνώμη μου.
σου προτείνω χανια και ρέθυμνο.
αρχισε μελέτη και τα λέμε!!
καλη τύχη στη ζωή σου.
 

thomi00

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βουδαπεστη
Ταξίδι-Όνειρο
αμερικααααα!!
σκεφτομουν να μεινω 4 μερες ηρακλειο(για να δω ελουντα,αγ. νικολαο,συτεια,αι κτλ...:!!) και τις οιπολοιπες χανια για την αλλη μερια του νησιου.πιο πολυ θελω να γυρισω παραλιες, χωριουδακια παρα μνημια ,φαραγγια κτλ..!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
αν πρόκειται για δέκα μέρες νομίζω θα κουραστεις για ολα αυτα που λές..
οι δυο νομοι που σου προτείνω ειναι αρκετοι..εξάλου η κρήτη ειναι στη θέση της θα επιστρέψεις πολλές φορές!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
σκεφτομουν να μεινω 4 μερες ηρακλειο(για να δω ελουντα,αγ. νικολαο,συτεια,αι κτλ...:!!) και τις οιπολοιπες χανια για την αλλη μερια του νησιου.πιο πολυ θελω να γυρισω παραλιες, χωριουδακια παρα μνημια ,φαραγγια κτλ..!
Η ρενατα σου τα εγραψε μια χαρα
Δυο νομοι ειναι αρκετοι, αν παλι θελεις να δεις το νομο Λασιθειου δεν υπαρχει λογος να μεινεις Ηρακλειο,οι αποστασεις ειναι μεγαλες και θα κουραστεις, η περιοχη τπυ Μεραμπελου ειναι πολη καλη επιλογη για να μεινεις
Διαβασε προσεκτικα το παρακατω σαιτ για φταιξεις το πλανο σου και αν εχεις αποριες...στη διαθεση σου :clap:
Κρήτη - Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια
 

thomi00

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βουδαπεστη
Ταξίδι-Όνειρο
αμερικααααα!!
εκλεισα εισητηρια για 17 σεπτεμριου..!!θα μεινω στην επισκοπη γιατι τελικα υρηκα εναν γνωστο που εχει δωματια και μου το δινει πολυ οικονομικα οπως και αυτοκινητο.θελω οποιος γνωριζει να μου πει ενα προγραμμα για να δω τα καλυτερα σημεια σε νομο ηρακλειου και λασιθιου.θα μεινω περιπου 5 μερες και μετα αλλες τοσες περιπου απο την αλλη μερια του νησιου.οταν μεινω στα χανια να μεινω 2 μερες ορεια και 2 νοτια????θελω ωραιες διακοπουλες μπανια,ωραιο φαγακι και δεν μ πειραζουν οι λιγο μεγαλες αποστασεισ!αυταααα!!περιμενω απαντησουλες!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
εκλεισα εισητηρια για 17 σεπτεμριου..!!θα μεινω στην επισκοπη γιατι τελικα υρηκα εναν γνωστο που εχει δωματια και μου το δινει πολυ οικονομικα οπως και αυτοκινητο.θελω οποιος γνωριζει να μου πει ενα προγραμμα για να δω τα καλυτερα σημεια σε νομο ηρακλειου και λασιθιου.θα μεινω περιπου 5 μερες και μετα αλλες τοσες περιπου απο την αλλη μερια του νησιου.οταν μεινω στα χανια να μεινω 2 μερες ορεια και 2 νοτια????θελω ωραιες διακοπουλες μπανια,ωραιο φαγακι και δεν μ πειραζουν οι λιγο μεγαλες αποστασεισ!αυταααα!!περιμενω απαντησουλες!
καλώς να μας έρθεις. δες Ηράκλειο Λασίθι πολυήμερες διακοπές. μέχρι Σεπτέμβρη θα μάθεις πολλά...
 

Gwgaki

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Γαλλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισπανία
εκλεισα εισητηρια για 17 σεπτεμριου..!!θα μεινω στην επισκοπη γιατι τελικα υρηκα εναν γνωστο που εχει δωματια και μου το δινει πολυ οικονομικα οπως και αυτοκινητο.θελω οποιος γνωριζει να μου πει ενα προγραμμα για να δω τα καλυτερα σημεια σε νομο ηρακλειου και λασιθιου.θα μεινω περιπου 5 μερες και μετα αλλες τοσες περιπου απο την αλλη μερια του νησιου.οταν μεινω στα χανια να μεινω 2 μερες ορεια και 2 νοτια????θελω ωραιες διακοπουλες μπανια,ωραιο φαγακι και δεν μ πειραζουν οι λιγο μεγαλες αποστασεισ!αυταααα!!περιμενω απαντησουλες!
Μπράβο, να καλοπεράσετε σου εύχομαι!
Πάς σε πολύ καλή εποχή..
Μην ξεχάσεις να δοκιμάσεις παραδοσιακό Κρητικό μπουρέκι, κόλαση!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
εκλεισα εισητηρια για 17 σεπτεμριου..!!θα μεινω στην επισκοπη γιατι τελικα υρηκα εναν γνωστο που εχει δωματια και μου το δινει πολυ οικονομικα οπως και αυτοκινητο.θελω οποιος γνωριζει να μου πει ενα προγραμμα για να δω τα καλυτερα σημεια σε νομο ηρακλειου και λασιθιου.θα μεινω περιπου 5 μερες και μετα αλλες τοσες περιπου απο την αλλη μερια του νησιου.οταν μεινω στα χανια να μεινω 2 μερες ορεια και 2 νοτια????θελω ωραιες διακοπουλες μπανια,ωραιο φαγακι και δεν μ πειραζουν οι λιγο μεγαλες αποστασεισ!αυταααα!!περιμενω απαντησουλες!

Στην Επισκοπή Ηρακλείου που θα μένεις υπάρχει τούτο:
ΑΡΓΥΡΑΚΕΙΟ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ

Ο καπετάν Μιχάλης όπως τον έλεγα, υπήρξε γνωστός μου.
Σε κάθε παρέλαση παρέλαυνε πρώτος ντυμένος κρητικά, κρατώντας στα χέρια του την ελληνική σημαία. Μας άφησε χρόνους... πέρυσι.

Κοντά στην Επισκοπή βρίσκεται και το ιστορικό μοναστήρι Αγκάραθος
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.268
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom