EasyJet Ερώτηση για easyjet

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Καλημέρα! Δεν έχω πάω Τοσκάνη και δεν ξέρω...καλά που μου το είπες γιατί την έχω στο πρόγραμμα :p


Νομίζω οτι χωρις αυτοκίνητο δεν μπορεις να απολαύσεις την Τοσκάνη !!!
 

majestus

Member
Μηνύματα
12
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
London for 2nd time
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Όσο νωρίτερα τόσο καλύτερα...
Εγώ έκλεισα με Easyjet στις 13 Μαρτίου για Ρώμη 26-30 Μαΐου 2 άτομα με 2 αποσκευές 180? και σήμερα που το τσέκαρα έχει γίνει 360?...

Με άλλα λόγια των φρονίμων τα παιδιά....
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
χθες που το κοιταξα στο skyscanner και με αυτοκινητο μου βγηκε γυρω στα 50? πιο φθηνα.
το προβλημα ειναι οτι θα ταξιδεψω με 2 χρονων παιδι και δε μπορω να κλεισω απο τωρα γιατι αν συμβει κατι και δε μπορω να παω?
οταν εχεις παιδι ειναι λιγο περιπλοκα τα πραγματα,δε μπορεις ευκολα να προγραμματισεις για μελλοντικα, γι'αυτο το λογο αλλαξα σχεδια για ταξιδι στη καραιβικη και λεω για ιταλια που ειναι πολυ κοντα.
απλα φοβαμαι οτι αν κλεισω κανα 2 βδομαδες πριν την αναχωρηση μηπως εχουν ανεβει οι τιμες πολυ.βεβαια υπαρχει και η εναλλακτικη με καραβι και το δικο μας αυτοκινητο,εχω βρει με τη minoan και με καμπινες 660?.
χωρις αυτοκινητο δεν θα μπορεσεις να δεις τη τοσκανη,συμφωνω.
ευχαριστω:lol::lol::lol: ολους για την αμεση ανταποκριση.
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Σίγουρα για εσάς που έχετε παιδάκια είναι γενικότερα λίγο απρόβλεπτα κάποια πράγματα! Εγώ έκλεισα, για Ρώμη τον Ιούνιο, εδώ και 1 μήνα, αλλά εμείς είμαστε 2 :bleh:. Τώρα που το κοίταξα η τιμή είναι 150 επιπλέον.
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
Σίγουρα για εσάς που έχετε παιδάκια είναι γενικότερα λίγο απρόβλεπτα κάποια πράγματα! Εγώ έκλεισα, για Ρώμη τον Ιούνιο, εδώ και 1 μήνα, αλλά εμείς είμαστε 2 :bleh:. Τώρα που το κοίταξα η τιμή είναι 150 επιπλέον.

αυτο φοβαμαι και εγω.βλεπω να καταληγω στη λυση του καραβιου και τα φοβαμαι τα ταξιδια στη θαλασσα γμτ. και ειναι και 100 ωρες ταξιδι.:(:(
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
αυτο φοβαμαι και εγω.βλεπω να καταληγω στη λυση του καραβιου και τα φοβαμαι τα ταξιδια στη θαλασσα γμτ. και ειναι και 100 ωρες ταξιδι.:(:(

Μια ιδέα είναι όλα! Αρκεί να έχετε καμπίνα και μη νομίζεις θα περάσει η ώρα! Ένα βιβλίο, μια βόλτα, ένας υπνάκος και έφτασες! Ο γυρισμός θα είναι μακρύτερος!:roll:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.363
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Σίγουρα για εσάς που έχετε παιδάκια είναι γενικότερα λίγο απρόβλεπτα κάποια πράγματα! Εγώ έκλεισα, για Ρώμη τον Ιούνιο, εδώ και 1 μήνα, αλλά εμείς είμαστε 2 :bleh:. Τώρα που το κοίταξα η τιμή είναι 150 επιπλέον.
τωρα για να μην λεμε έτσι γενικότητες, εγώ επειδή με ενδιαφέρει και το κοίταξα, η Αλιτάλια 126 το είχε πριν ενα μηνα για Ρώμη, 126 το έχει ακόμα όλο τον Ιουνιο, τα ΣΚ. μόνο καποιες μερες έχει πάει στα 146. η προσφορά δεν ειναι όπως άλλων για λιγες μερες, συχνά κραταει μήνες ολόκληρους. η εύκολη αντίθετα είναι χρηματιστήριο. μπορεί να πετύχεις και 55 μπορεί και 155.
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
τωρα για να μην λεμε έτσι γενικότητες, εγώ επειδή με ενδιαφέρει και το κοίταξα, η Αλιτάλια 126 το είχε πριν ενα μηνα για Ρώμη, 126 το έχει ακόμα όλο τον Ιουνιο, τα ΣΚ. μόνο καποιες μερες έχει πάει στα 146. η προσφορά δεν ειναι όπως άλλων για λιγες μερες, συχνά κραταει μήνες ολόκληρους. η εύκολη αντίθετα είναι χρηματιστήριο. μπορεί να πετύχεις και 55 μπορεί και 155.
Ναι έχεις δίκιο, εγώ κοίταξα τις τιμές τις easy. Της alitalia εκεί κυμαίνονται οι τιμές.
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
λοιπον τα βρηκα για 3 ατομα 226€ και θα τα κλεισω αυριο(βεβαια πολυ νωρις μεχρι το σεπτεμβριο) αλλα αμα γινει τιποτα και δε μπορεσουμε να παμε ας τα χασω, που θα ξαναβρω τετοια τιμη.ας ελπισουμε οτι θα μας πανε ολα καλα μεχρι την αναχωρηση.:clap::clap::clap:
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
3 ατομα 226?...με επιστροφή??? :shock: εννοείται κλείστα κι ας είναι νωρίς!!!
το σεπτέμβριο θα έχει κόψει και η πολύ ζέστη οπότε μια χαρά...γιατί λένε δεν παλεύεται..:roll:
άντε και καλό ταξίδι! :p:p


λοιπον τα βρηκα για 3 ατομα 226? και θα τα κλεισω αυριο(βεβαια πολυ νωρις μεχρι το σεπτεμβριο) αλλα αμα γινει τιποτα και δε μπορεσουμε να παμε ας τα χασω, που θα ξαναβρω τετοια τιμη.ας ελπισουμε οτι θα μας πανε ολα καλα μεχρι την αναχωρηση.:clap::clap::clap:
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
3 ατομα 226?...με επιστροφή??? :shock: εννοείται κλείστα κι ας είναι νωρίς!!!
το σεπτέμβριο θα έχει κόψει και η πολύ ζέστη οπότε μια χαρά...γιατί λένε δεν παλεύεται..:roll:
άντε και καλό ταξίδι! :p:p
με επιστροφη + 1 βαλιτσα.
thanks:clap::clap::clap::clap:
 

IRIDA

Member
Μηνύματα
57
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΔΥΤΙΚΗ ΑΦΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ
:(καλησπερα.. λιγο ασχετο αλλα θελω να κανω κι εγω μια ερωτηση για την easyjet , εχω κλεισει 2 εισητηρια για μιλανο , εχω κωδικο στην easyjet και ενω εκλεισα 2 εισητηρια δεν μου ζητησε τα στοιχεια της φιλης μου που θα ταξιδεψουμε μαζι .. μονο το ονομα!!
Παλιοτερα εχω ξανακλεισει για λονδινο για μενα και 2 ατομα ακομη οπου μου ειχε ζητησει στοιχεια ταυτοτητας και λοιπα..
ξερει καποιος γιατι τωρα δεν ζηταει ? εχει αλλαξει το συστημα?
φοβαμαι μηπως εχει γινει καποιο λαθος και δεν μπορεσουμε να πεταξουμε:rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.304
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom