Ινδία Νεπάλ ζητείται ζευγάρι (ΟΧΙ,δεν είναι πονηρό !!!)

mihalis1950

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Αγαπητοι νέοι φίλοι.
Αποφασίσαμε να ταξιδεύσουμε με την γυναίκα μου το 2013 στην Βόρεια Ινδία και στο Νεπάλ με την μοτοσυκλέτα μας.Διαθέτουμε καλή ταξιδιωτική εμπειρία αφού έχουμε παει (εννοιείται με την μηχανή) 2 φορες στο Ιραν στη Συρία-Ιορδανία στο Μαρόκο και σε άλλες 22 χώρες της Ευρώπης.Κατά κανόνα ταξιδεύουμε μόνοι μας αλλά επειδη για το συγκεκριμένο η σύζυγος γκρινιάζει , μου δήλωσε οτι για να ακολουθησει θέλει παρέα άλλο ένα ζευγαρι με μηχανή προκειμένου να αισθανεται ασφάλεια. Ισως να έχει δίκιο.....
Το ταξίδι θα διαρκέσει περίπου 50 ημερες που σημαινει οτι και οι άλλοι θα είναι συνταξιούχοι σαν εμας.ΔΕΝ είμαστε πλούσιοι,απλώς δεν ξοδεύουμε χρήματα τον υπόποιπο καιρό προκειμένου να ικανοποιούμε την δίψα μας για ταξίδια.
Αρκούμεθα σε άπλά δωμάτια με μπάνιο και οχι σε πολυτελή ξενοδοχεία αλλά ούτε και σε κάμπινκ.Φυσικά δεν πρόκειται για διακοπές αλλά για νέες εμπειρίες
αφού απο τέτοια ταξίδια γυρίζεις κατάκοπος για να ξεκουραστείς σπίτι σου(!!)Αν κάποιοι ενδιαφέρονται ,ας επικοινωνήσουν μαζί μας
Μιχάλης και Αθηνά
............................
 

netris

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Μιχαλη καλημέρα , να ειστε καλά και καλά ταξιδια, ειμαι και γω συν/χος μου αρέσουν τα ταξίδια με μηχανή, έχω μια gs 850 b θέλω να γνωριστούμε και καποια στιγμή να συνταξιδέψουμε και ειμαι απο την χαλκίδα χάρηκα
 

fantasia13

Member
Μηνύματα
163
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Mπραβο σας παιδια!!!
Μακαρι να μπορουσα .......
Να ειστε καλα και να κανετε ωραια ταξιδια
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.110
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Α ρε Μιχαλη, και νομιζα πως ζητειται ζευγαρι για δουλεια. Τζαμπα χαρα...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.816
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
παιδιά,καλώς ορίσατε και καλά σας ταξίδια.
 

mihalis1950

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Φιλε Νετρις
Μια και μένουμε σχετικά κοντα (μένω στα Ασπρα Σπίτια κοντα στο Δίστομο) καλό θα ήταν να συναντηθούμε και να τα πούμε από κοντα αφου και σενα σου αρέσουν τα ταξίδια και έχεις ελεύθερο χρόνο.
mihalis1950
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.805
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom