Ικαρία ικαρία

dimitra481

Member
Μηνύματα
75
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΞΙΚΟ
Καλησπέρα σε όλους,
είδα ότι υπήρχαν κάποια θέματα ήδη για Ικαρία αλλά επειδή ήθελα συγκεκριμένες πληροφορίες άνοιξα νέο..
Σκέφτομαι να πάω το καλοκαίρι αλλά όσα ξενοδοχεία - δωμάτια βρήκα ήταν υπερβολικά ακριβά, ενώ από ότι έμαθα δεν υπάρχει camping που ήταν το αρχικό μας σχέδιο.. Οποιοσδήποτε μπορεί να προτείνει κάποιο οικονομικό δωμάτιο ή και μέρος για ελεύθερο camping θα μας βοηθήσει πολύ!
 

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Δεν γνωρίζω καταλύματα αλλά είναι μαγευτικό νησί, συνιστάται ανεπιφύλακτα.

Υ.Γ Κάμπινγκ απότι ξέρω κάνουν όλοι παράνομα, μην περιμένεις να βρείς εγκαταστάσεις. Θα ρωτήσω και θα σου πώ αλλά ψάξε και στο φορουμ εδώ, υπάρχουν πολλά ακόμα θρεντ για Ικαρία.

http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...E9%EA%E1-%F4%E7%F2-%E5%EB%EB%DC%E4%E1%F2.html

http://www.travelstories.gr/%ED%E7%...F1%DF%E5%F2-%E3%E9%E1-%E9%EA%E1%F1%DF%E1.html
 

dimitra481

Member
Μηνύματα
75
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΞΙΚΟ
ευχαριστώ! Γενικά είμαι υπερ του ελεύθερου camping αλλά επειδή θα πάμε για 10 μέρες, κάπως πρέπει να το μοιράσουμε με κανένα οικονομικό δωμάτιο..
 

marioula05

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σου Δημητρα,
Ισχύει οτι δεν υπάρχει κάμπινγκ στο νησι και δεν θα σου πρότεινα να κάνεις ελεύθερο γιατί πέρσυ είχαμε κάτι θέματα στο νησι που ειχαν ασχημη κατάληξη και δεν ξέρω τι θα γίνει φέτος αλλα προβλέπω να κυνηγάνε πολύ.Αυτο που μπορείς να κάνεις αν θες να στήσεις σκηνή κάπου είναι να πας σε κάποιο κτήμα μέσα και να ρωτήσεις τον ιδιοκτήτη εάν σε αφήνει να στήσεις. Συνήθως κάποιος θα ειναι εκεί κοντά που θα γνωρίζει σε ποιον ανήκει.
Θα σου πρότεινα να πας μετά το τέλος της σεζον εκτός αν θες να πας στην παραλία και να δεις όλη την Αθήνα να εχει μεταναστεύσει στην Ικαρία και να μην έχεις που να βάλεις την πετσέτα σου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.274
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom