καταδυση στο τρικερι

buddy

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ειμαι σε διαπραγματευσεις
Ταξίδι-Όνειρο
ισλανδια
αυριο αδερφια εχει καταδυση στη ναυαγιο "καλη τυχη" στην αγια κυριακη στο τρικερι!!!!!αντε να δουμε τι θα δουμε.....:D
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
αυριο αδερφια εχει καταδυση στη ναυαγιο "καλη τυχη" στην αγια κυριακη στο τρικερι!!!!!αντε να δουμε τι θα δουμε.....:D
να περασει καλα και καλη βουτια.
αν εχεις ορεξη ριξε μια ματια εδω

01-03.05.2009: Σ.Ε.Α. Τηθύς - Ε.Α.Θ. - Σ.Κ.Α. - Διασυλλογική Εκδρομή στο Νότιο Πήλιο - Σ.E.A. 'ΤΗΘΥΣ'

δυστυχως εγω δεν καταφερα να παω λογο ""οικογενειακων"" υποχρεωσεων αλλα πηγαν οι φιλοι μου:clap::clap:
 

buddy

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ειμαι σε διαπραγματευσεις
Ταξίδι-Όνειρο
ισλανδια
εγινε η καταδυση αλλα...

ξεκινησαμε σημερα για τρικερι και η μερα ηταν ακρως καταδυτικη με ηλιο ζεστη και θαλασσα λαδι. φτανουμε εκει παμε στο λιμενικο για τα διαδικαστικα (επειδη θα βουτουσαμε στο λιμανακι) και παμε να στησουμε τον εξοπλισμο.... ε αυτο ηταν γκαντεμιαστηκε το συμπαν... οι 2 απο τις 4 φιαλες που ειχαμε εχαναν αερα απο το φαλο... το καταδυτικο κεντρο στο τρικερι εχει παει στη μιληνα και το αλεν το ειχαμε αφησει σπιτι:roll: οποτε αρχισαμε να ψαχνουμε εκει σε ενα καρναγιο που ειχε και να μην τα πολυλογω φταιγανε πολλα πραματα αλλα τελικα τα φτιαξαμε... ελα ομως που στο μεταξυ ειχε σηκωσει κυματακι περασανε και κανα δυο σκαφη και η ορατοτητα εγινε χαλια μαυρα...:( βουτηξαμε αλλα λογω της παραπανω καταστασης δεν εντυπωσιαστηκαμε και οι φωτο ειναι ολες θολες... το ναυαγιο ειναι ειναι στο λιμανι και το πανω μερος του καμια φορα αμα ειναι τραβηγμενα τα νερα φαινεται λιγο ενω το βαθυτερο σημειο του ειναι γυρω στα 17 μετρα. μπορεις να μπεις και στο αμπαρι του πραμα που εμεις δεν καναμε γιατι δεν βλεπαμε τη μυτη μας. παντως σαν εμπειρια ηταν καλη... πιστευω αμα βουτηξεις εκει και η ορατοτητα ειναι καλη λεει πολλα... δεν πειραζει ας ελπισουμε την επομενη φορα ολα να παν καλυτερα...
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
φιλε buddy δεν πειραζει. ολα συμβαινουν για καλο. πιστεψε με. ειμαι σιγουρος οτι στις επομενες βουτιες θα εισαι πιο οργανωμενος. μου εχουν συμβει και εμενα παρα πολλα και ξερω.:):)
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!

Attachments

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Ακριβώς.
'Ολα έγιναν για καλό.
Δες από τι γλύτωσε......:roll:

Πέπλο μυστηρίου καλύπτει το θάνατο αυτό , καθώς οι φήμες λένε ότι ούτε κατά διάνοια δεν ήταν καρχαρίας η αιτία αλλά ότι την ...........σκότωσαν....ΜΠΡΡΡΡΡΡΡ ( μεγάλωσα με αυτήν την ιστορία τρόμου)
 

buddy

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ειμαι σε διαπραγματευσεις
Ταξίδι-Όνειρο
ισλανδια
Ακριβώς.
'Ολα έγιναν για καλό.
Δες από τι γλύτωσε......:roll:
πλακα με κανεις:shock: ... αλλο παλι κι αυτο... παλι καλα δλδ που εμενα απλα χαλασε κατι εκει στη φιαλη...
 
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαλτα
Ταξίδι-Όνειρο
Ζανζιβαρη
Buddy πρεπει να βρουμε ποιος ειναι ο γκαντεμης στην παρεα!
 

buddy

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ειμαι σε διαπραγματευσεις
Ταξίδι-Όνειρο
ισλανδια
Buddy πρεπει να βρουμε ποιος ειναι ο γκαντεμης στην παρεα!

την αλλη φορα θα φερω κανεναν παππα να μας διαβασει...:haha::haha::haha::haha: εχει πεσει καταρα...δεν εξηγειται αλλιως...τι να πω...και οι δυο φιαλες:roll:...για ονομα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom