Κίνα Μογγολία κινα για μογγολια

taxidiakias

Member
Μηνύματα
52
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ορλαντο
Ταξίδι-Όνειρο
ορλαντο
Καλημερα μου κατσε ενα σημαντικο ποσο απο ενα τυχερο παιχνιδι και ειπα να το ξοδεψω ολο σε ενα ταξιδι αποφασισα λοιπον κινα να παω για ενα μηνα θελω να ρωτησω το εξης απο πεκινο για ulaanbaatar(μογγολια) με τρενο πως μπορω να παω δηλαδη να κλεισω εισιτηρια και με ποιο κοστος βρηκα μια σελιδα selenatravel.com αλλα δεν λειτουργει το booking και δεν βγαζω ακρη οποιος ξερει το θεμα ας βοηθησει ευχαριστω.Να σημειωσω μονο με τρενο με ενδιαφερει με αεροπλανο δεν θα εχει και ενδιαφερον
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Προσωπική εμπειρία δεν έχω. Θα σκεφτόμουνα την πιθανότητα να έρθω σε επαφή με τοπικό πρακτορείο που μπορείς να βρεις μέσω αναζήτησης στο ιντερνετ για να κάνω κράτηση
 

kypant17

Member
Μηνύματα
39
Likes
258
απο πεκινο εχει τρενο για ulan bator δυο φορεσ την εβδομαδα, τα site δεινουν διαφορετικες τιμες απο οτι στο σταθμο των τρενων. δες seat61.com αλλα ειναι δυσκολο να βγαλεις βιζα, εγω μαλλον με γραφειο θα παρω, απο irkutsk στις 27 οκτωβριου θα μπω μαλλον μογγολια, αν καταφερω να συνενοηθω
 

taxidiakias

Member
Μηνύματα
52
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ορλαντο
Ταξίδι-Όνειρο
ορλαντο
απο πεκινο εχει τρενο για ulan bator δυο φορεσ την εβδομαδα, τα site δεινουν διαφορετικες τιμες απο οτι στο σταθμο των τρενων. δες seat61.com αλλα ειναι δυσκολο να βγαλεις βιζα, εγω μαλλον με γραφειο θα παρω, απο irkutsk στις 27 οκτωβριου θα μπω μαλλον μογγολια, αν καταφερω να συνενοηθω
θα σου στελνα και πριβε την ερωτηση αλλα εισαι γατος σε ευχαριστω για ολες τις πληροφοριες που μου δωσες και ειδικα αυτοι με την χρεωστικη καρτα μου βγαλες ενα βαρος
 

NOSTIMON HMAP

Member
Μηνύματα
219
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ?
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΛΟΦΟΝΤΕΝ
Καλημερα μου κατσε ενα σημαντικο ποσο απο ενα τυχερο παιχνιδι και ειπα να το ξοδεψω ολο σε ενα ταξιδι αποφασισα λοιπον κινα να παω για ενα μηνα θελω να ρωτησω το εξης απο πεκινο για ulaanbaatar(μογγολια) με τρενο πως μπορω να παω δηλαδη να κλεισω εισιτηρια και με ποιο κοστος βρηκα μια σελιδα selenatravel.com αλλα δεν λειτουργει το booking και δεν βγαζω ακρη οποιος ξερει το θεμα ας βοηθησει ευχαριστω.Να σημειωσω μονο με τρενο με ενδιαφερει με αεροπλανο δεν θα εχει και ενδιαφερον
Άπό ότι θυμαμαι είναι πάνω στη γραμμή του υπερσηβηρικού οπότε θα βρείς πολλές πληροφορίες.
How to plan & book a journey on the Trans-Siberian Railway
Αυτή η σελίδα θα σε βοηθήσει.
 

taxidiakias

Member
Μηνύματα
52
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ορλαντο
Ταξίδι-Όνειρο
ορλαντο
Άπό ότι θυμαμαι είναι πάνω στη γραμμή του υπερσηβηρικού οπότε θα βρείς πολλές πληροφορίες.
How to plan & book a journey on the Trans-Siberian Railway
Αυτή η σελίδα θα σε βοηθήσει.
πληροφοριες βρισκεις ακρη δεν βγαζεις χαχαχααχα ασε μπλεξαμε φιλε αν δεν εχει παει καποιος να πει την διαδικασια παιδια πηγα με αυτο το τραινο εσκασα τοσα πηγα στο ταδε πρακτορειο δεν γινεται δουλεια ευχαριστω φιλε θα το κοιταξω και αυτο
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Κσι γιατι δεν παιρνεις το αεροπλανο; Δε θα σου βγει πολυ πιο ακριβα ( αν το κλεισεις εγκαιρως μεσω Κινεζικου πρακτορειου ).

Sent from my Android phone using Travel stories
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καταλαβαίνω οτι θέλεις να πας με τραινο για την εμπειρια.
Η μογγολία ειναι αραιοκατοικημένη χωρα με απέραντες στέππες και αγονες περιοχές.
δεν ξέρω αν θα εχει τοσο ενδιαφέρον -για τοση ταλαιπωρία.
οσο για την συννενοηση ειναι δύσκολο πραγματικα με τα πρακτορεια που θα μεσολαβήσουν την γλώσσα κλπ...
με αεροπλανο πηγα αθηνα-μοσχα-ulan batur-και μετα πεκινο.
θα χρειαστεις να ψαχτεις καλα για να πραγματοποιήσεις αυτο το ταξίδι αλλα αξίζει τον κόπο!!
χαίρομαι που τοποθετεις τα χρηματα που κέρδισες για γονιμο σκοπο!!
παντα τέτοια!!
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Ειχα παει ενα ταξίδι με κινέζικο πρακτορείο Κίνα Θιβέτ και όλα είχαν πάει καλά!
Αν θελεις να τους κάνεις μια ερώτηση αν μπορούν να να σε εξυπηρετήσουν ////
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.728
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom