Γενικά ναι για Βιεννη, αλλα πως???

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
Η ΟΑ δεν δινει πλεον δρομολογια για Βιεννη..απο Μαιο και μετα..:(

η lufthansa παει μεσω Γερμανιας και ειναι πανακριβη...

και η Austrian πανω απο 300ευρω λες και πηγαινεις υπερατλαντικο ταξιδακι!! :shock:

καμια αλλη ιδεα κανεις? υπαρχει κατι που δεν το σκεφτομαι ?? ;)
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Η austrian βγάζει προσφορές συχνά (την επόμενη περιμένω και εγώ), από Αθήνα πρόσφατα είχε στα 189 ευρώ. Άλλη λύση είναι με την ήζυ στο Μιλάνο και από εκεί κάτι θα πετάει για Βιέννη ή Μπρατισλάβα που είναι δίπλα (πολλοί συνδιάζουν αυτές τις δύο πόλεις).
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.018
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
H Austrian εχει ενα σωρο εισιτηρια γυρω στα 185 ευρω μετα το Μαιο εκτος Αυγουστου. Γιατι δεν μπορεις να βρεις;
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Γλυκιά μου Σίλια η θα βρεις με Austrian όπως είπε και ο αποπάνω η θα περιμένεις την Αegean που σύντομα θα βάλει το δρομολόγιο για να δεις και εκεί τιμές κια να συγκρίνεις ...
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
Η austrian βγάζει προσφορές συχνά (την επόμενη περιμένω και εγώ), από Αθήνα πρόσφατα είχε στα 189 ευρώ. Άλλη λύση είναι με την ήζυ στο Μιλάνο και από εκεί κάτι θα πετάει για Βιέννη ή Μπρατισλάβα που είναι δίπλα (πολλοί συνδιάζουν αυτές τις δύο πόλεις).
την περιμενω και εγω τοτε!!! :)
με easy αποκλειεται οταν εχει κανεις μεγαλη βαλιτσα!!

μεσω Μιλανου βρηκα καποιες πτησεις.. ισως γινει ετσι..
εκει με aegean και μετα με air berlin - germanwings!!!
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
τελικα λεει στο site austrian airlines δειχνει οτι η προσφορα ειναι με 186 κ οταν ζητας ημερομηνιες βγαζει αρχικη τιμη 389 !!!!
 

iliangelo

Member
Μηνύματα
46
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
??Το σκεφτομαι
Κλασσικα...Σε κανεις να ψαξεις ολο το μηνα κι αν βρεις καμια μερα με τη προσφορα εισαι τυχερη.
 

iliangelo

Member
Μηνύματα
46
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
??Το σκεφτομαι
Μεσω Μοναχου ή γενικοτερα Γερμανιας π.χ με τραινο παιζει ή ειναι εξωτικο?Ειδα βεβαια πως παιζει ..και μεγαλη βαλιτσα οποτε το τραινο ειναι λιγο ταλαιπωρια..:roll:
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
Μεσω Μοναχου ή γενικοτερα Γερμανιας π.χ με τραινο παιζει ή ειναι εξωτικο?Ειδα βεβαια πως παιζει ..και μεγαλη βαλιτσα οποτε το τραινο ειναι λιγο ταλαιπωρια..:roll:
μπααα!! και τα τρενα πανακριβα ειναι και μεγαλη ταλαιπωρια!!
αρα μεσω Μιλανου το βλεπω, το πιο πιθανο!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Οπως σου είπε και ο συνονόματος περιμένεις και τα δρομολόγια της aegean που ως δια μαγείας θα καλύψουν το κενό της Ο.Α.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.613
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom