Μαλδίβες ξενοδοχειο στις μαλδιβες

djpriest

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
καλησπέρα!!!!!!σαν νέος εδω θέλω να σας συγχαρώ όλουσ για την ωραία δουλειά και τις πολύτιμεσ πληροφορίεσ σας!!!!!!παντρεύτηκα και έχς καταλήξει για ντουμπάι και μαλδίβες!!!!όμως έχω μπερδευτεί πάρα πολύ για το ξενοδοχείο στις μαλδίβες διότι από ότι κατάλαβα ένα νησί=ένα ξενοδοχείο γιαυτό πρέπει να κλείσεις όσο δυνατόν καλύτερα!!!!παρακαλώ πολύ προτάσεις από όσους έχουν πάει ήδη!!!!:p ΄κοστος 3000 ευρώ για 5 μέρες!!!!!ευχαριστώ προκαταβολικά:D:D:D:D:D:D:D:D
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Μαλδιβες δεν εχω παει αλλα κατα καιρους εχει αναφερθει εδω μεσα το
sun island resort σαν πολυ καλο.
 

djpriest

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
συγνωμη εχεις δίκιο!!!συνιθισμένος στα γκρικλις:):):):)αν μπορείς να μου πεις αν δε βαριέσαι αν το έκλεισες μόνη σου,σε τι τιμή και σε τι δωμάτιο έμεινεσ!!!!!είναι τόσα πολλά τα ξενοδοχεία που έχω χαθεί!!!!!!!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
mporeis an de bariesai na mou peis kapoies leptomereies opws apo pou ekleises i an to ekleises moni sou,se ti dwmatio emeines kai ti timi???:p:p:p:peuxaristw xene,ontws kai to sun island exei pollous psifous!!!!!

Καταλαβαινω οτι θες να βρεις χοτελ στις μαλδιδες, αλλα στο φορουμ απαγορευονται τα greeklish, σε παρακαλω διορθωσε το ποστ σου.
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πολλα...
Για να εχεις σωστη βοηθεια στην επιλογη σου πρεπει πρωτα να πεις το ποσο που διαθετεις, ποσες ημερες σκοπευεις να μεινεις και αν θελεις σχετικα κοσμοπολιτικο ή με λιγο κοσμο resort.
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ονειρεμένο Ταξίδι
αλασκα και σκανδιναβια
καλησπέρα!!!!!!σαν νέος εδω θέλω να σας συγχαρώ όλουσ για την ωραία δουλειά και τις πολύτιμεσ πληροφορίεσ σας!!!!!!παντρεύτηκα και έχς καταλήξει για ντουμπάι και μαλδίβες!!!!όμως έχω μπερδευτεί πάρα πολύ για το ξενοδοχείο στις μαλδίβες διότι από ότι κατάλαβα ένα νησί=ένα ξενοδοχείο γιαυτό πρέπει να κλείσεις όσο δυνατόν καλύτερα!!!!παρακαλώ πολύ προτάσεις από όσους έχουν πάει ήδη!!!!:p ΄κοστος 3000 ευρώ για 5 μέρες!!!!!ευχαριστώ προκαταβολικά:D:D:D:D:D:D:D:D

Να ζησετε....
εμεις ειχαμε παει γαμηλιο εκει πριν 3 χρονια και μεναμε στο sun island και για μας ητανε τελεια... δεν πηγα σε αλλα νησακια να δω τα ξενοδοχεια να σου πω. ειχαμε μεινει σε bungalows (οχι water ομως, δηλαδη αυτα που ειναι πανω στη θαλασσα), ειχαμε "ιδιωτικη παραλια" μπροστα στη πορτα του δωματιου μας με ξαπλωστρες δικες μας και γενικα τη παραλια εκει τη χρησιμοποιουσαμε μονο οσοι μεναμε σε εκεινα τα δωματια. ειχαμε μεινει 5 νυχτες εκει και 2 νυχτες ντουμπαι(μετανιωσα που πηγα εκει, δε μου αρεσε, βεβαια αυτο ειναι υποκειμενικο και ισως να μην πηγα στα σωστα μερη αλλα ιουνιο που ειχαμε παει εμεις ειχε 45 βαθμους και δε μπορουσες να βγεις εξω την ημερα, τελοσπαντων για μενα ητανε τσαμπα λεφτα).
ειχαμε παει με πρακτορειο και πληρωσαμε 2700Ε και οι δυο με αεροπορικα και full board στις μαλδιβες και ντουμπαι με πρωινο σε 5 αστερων ξενοδοχειο(αν δεν ειχαμε παει ντουμπαι θα μας πηγαινε περιπου 1800 - 2000 και οι δυο) .
αν θες μπες στο προφιλ μου εχω λιγες φωτο να δεις..
παντως μαλδιβες ητανε τελειααααααααααααααα:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
 

djpriest

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Για να εχεις σωστη βοηθεια στην επιλογη σου πρεπει πρωτα να πεις το ποσο που διαθετεις, ποσες ημερες σκοπευεις να μεινεις και αν θελεις σχετικα κοσμοπολιτικο ή με λιγο κοσμο resort.
καλησπέρα τζος!!!γύρω στα 3000 ευρώ και δε με νοιάζει αν έχει κόσμο,αρκεί να είναι καλό το ρεσορτ,ότι μπορεί να σου δώσουν οι μαλδίβες να το έχει,να έχει πισίνα,σπα,και 24ωρη εξυπηρέτηση δωματίου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.708
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom