Περού Αεροπορικά εισιτήρια για Περού?

DimitraR

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Φεγγαρι
Καλημερα...κανονιζω ταξιδι στο περου και εχουμε μπλοκαρει λιγο με τα αεροπορικα εισητηρια. ψαχνουμε απο 31/7 ως 20/8 με καποιες αποκλησεις στις μέρες αλλά όχι έξω απο αυτά τα όρια. Μήπως ψάνοντας γενικά πετύχατε τιποτα καλο?
 

lym

Member
Μηνύματα
82
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
eurotrip με ronalsot
Εγω που την εχω ψαξει λιγο την δουλεια κατεληξα πως η ποι οικονομικη λυση ειναι η εξης:Πετας με Ολυμπιακη η IBERIA για Μαδριτη 210 μετ'έπιστραφης και απο κει με Lan για περου 610 μετέπιστροφης.Συνολο 820 ευρω.
Τωρα αν καποιος αλλος ξερει κατι πιο οικονομικο ας το προτεινει.Α, και οι ναυλει της LAN ξεκινουν απο 610.Μπορει για την περιοδο που ενδιαφερεσαι να ειναι πιο ακριβοι.......
Καλο ταξιδι..
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Κατα διαστηματα οικονομικα εισιτηρια βγαζει η Air Comet (Madrid-lima με 350-450 ευρο)Αλλα τωρα που μπηκα είδα οτι τα εχει πολυ ακριβα (>1000 ευρο)για την περιοδο που ζητας.
 

Nik-Mim

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Καλησπερα σε ολους,μπορει να με βοηθησει καποιος με εισιτηρια για περου?οι ημερομηνιες που μπορουμε να ταξιδεψουμε ειναι 26 αυγουστου με 16 σεπτεμβριου...ποια ειναι τα πιο φθηνα εισιτηρια που βρισκεται?αν το αφησω για αργοτερα μπορει να βρω φθηνοτερα?
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Επειδή το κοιτάζω για ένα μήνα νωρίτερα (15/7-18/8) το φθηνότερο που βρήκα είναι περίπου 700 από Λονδίνο
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Με 750 περίπου έχει από Αθήνα. Γνώμη μου είναι να περιμένεις και να τσεκάρεις συνέχεια, προσωπικά περιμένω να δω προσφορά από το fly4free, και θα κλείσω. Βέβαια εγώ δεν περιορίζομαι σε συγκεκριμένες ημερομηνίες συνήθως. Και πάλι, για εισιτήρια για τέλος Αυγούστου νομίζω ότι θα μπορέσεις να βρεις λίγο πιο φθηνά τον επόμενο καιρό. Εσύ αποφασίζεις. ;)
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Άμα σας βολέβει ο Ιούνιος από ΗΒ τα αεροπορικά είναι 350 λίρες
http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/multiple-uk-cities-to-breathtaking-peru-from-369/
Κάτι τέτοιο εννοούσα στο προηγούμενο μήνυμά μου. :rolleyes:
Βέβαια ο φίλος δε μας είπε από πού θέλει να πετάξει, αν είναι ευέλικτος έστώ και λίγο στις ημερομηνίες, κτλ κτλ..
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Με 750 περίπου έχει από Αθήνα. Γνώμη μου είναι να περιμένεις και να τσεκάρεις συνέχεια, προσωπικά περιμένω να δω προσφορά από το fly4free, και θα κλείσω. Βέβαια εγώ δεν περιορίζομαι σε συγκεκριμένες ημερομηνίες συνήθως. Και πάλι, για εισιτήρια για τέλος Αυγούστου νομίζω ότι θα μπορέσεις να βρεις λίγο πιο φθηνά τον επόμενο καιρό. Εσύ αποφασίζεις. ;)
Οff topic: σε προειδοποίησα, κάνεις κακές παρέες στο διαδίκτυο...:D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.117
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom