Ντουμπάι Πληροφοριες για ντουμπαι!

Μηνύματα
13
Likes
2
Αποφασισαμε να παμε ντουμπαι του χρονου για γαμηλιο ταξιδι...οποιος εχει παει ας με ενημερωσει για εντηπωσεις...λεμε για σεπτεμβριο μηνα τελος δηλαδη..λετε να εχει πολη ζεστη τοτε?
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
Βρε Κατερίνα, μήπως να αλλάξετε προορισμό? ...(και δεν το λέω μόνο για τη θερμοκρασία... )
https://www.wunderground.com/histor...reqdb.zip=00000&reqdb.magic=1&reqdb.wmo=41194

...δεν ξέρω αν σας παίρνει οικονομικά και χρονικά (σαν μέρες), αλλά εάν βρείτε και καλά αεροπορικά πχ δείτε ένα Bali που πιθανότατα θα σας αφήσει πιο έντονα (θετικά) συναισθήματα ως γαμήλιο ταξίδι (...λέω τώρα εγώ που δεν έχω κάνει γαμήλιο :haha:)
https://www.bali.com/news_weather.html
 
Μηνύματα
13
Likes
2
Πιστευω οτι σαν μερος ειναι ωραια απλα σκευτομαι εαν παμε πχ 10 μερες ντουμπαι της 5 να παμε μαλβιδες ..απλα με ειχε εντηπωσιασει πολυ το ντουμπαι κ αμα τ βαλωω στο μιαλο μμ δυσκολα θα μ φυγει❤❤...ευχαριστω για τν απαντηση σουυυ malysa.....επισης ξεχασα να πω οτι λεμε να παμε με γκρουπ διοτι δ ξερουμε αγγλικα ουτε εγω ουτε αυτος κ πιστευω οτι θα ζοριστουμε με τ θεμα της συννενοησης
 
Last edited:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Γιατι υπαρχουν χιλιαδες μερη στην γη πιο ομορφα και πιο ταξιδιαρικα. Γιατί προσωπικά με τραβανε τα πολιτιστικά μνημεία αξιοθέατα , τα φυσικά όμορφα τοπία, οι θάλασσες που μπορώ να κάνω μπάνιο τα γαστρονομικα εστιατορια και όχι τα εντυπωσιακά πολύκαταστήματα τα ψευτικα χιονοδρομικά κέντρα ή τα απλά εντυπωσιακά εστιατόρια χωρίς κουζίνα.
Γκρουπ. Γαμηλιο πήγα με τη γυναίκα μου για να περάσουμε κάποιες στιγμές
ξεγνοιασιάς μόνοι μας και όχι να είμαι με άλλα 50 άτομα που δεν τα ξέρω, μερικά θα γκρινιάζουν θα δημιουργούν προβλήματα κλπ . Πήγαινα όπου ηθέλα οπότε ήθελα και εμένα όσο ήθελα μη δεσμευομένος από ένα κοινό προγράμμα.
Άσε που το 90 τοις εκατό εδώ ταξιδεύουμε μόνοι μας.
Τέλος η εποχή που λες είναι απαγορευτική λόγω ζέστης και υγρασίας.
 
Μηνύματα
13
Likes
2
Δεκτο αυτο που λες .αλλα εγω θελω να παμε με γκρουπ για το λογο π ειπα οτι δεν ξερουμε αγγλικα διαφορετικα κ εμεις θελαμε να πηγεναμε οι δυο μας αλλα επειδη δεν ξερουμε δεν γινεται..το μερος εμας μας αρεσει γι αυτο θα παμε κ εκει ο καθενας εχει κ το γουστο του...!! Οσο για την εποχη εγω ξερω οτι μεχρι το σεπτεμβρη κραταει αυτο το κλιμα ...πιστευω εως τελη σεπτεμβριου να εχει πεσει η θερμοκρασια...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Την διαφορά από τα λεφτά του γκρουπ θα την έδινα σε ταχύρρυθμα μαθήματα Αγγλικών...Είσθε και νέοι...΄Αποψη μου βέβαια....
 
Μηνύματα
13
Likes
2
Ναι απλα εγω προσωπικα να πω την αληθεια δεν εχω πλεον τν υπομονη να καθομαι να μαθενω ..πηγενα πριν 3 χρονια αλλα δε μαρεσαν καθολου ..χρησιμα φυσικα αλλαα ειναι και να τα περνεις ευκολα....!! Ε το οικονομικο δεν μας νοιαζει κ τοσο...απλα θεμε να περασουμε καλα...
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
μας κάλυψες .............ουδέν σχόλιο άλλο....
καλό ταξίδι λοιπόν....
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Φαίνεται να ξέρεις καλύτερα από εμάς τους άσχετους που έχουμε πάει, και να το έχεις ήδη αποφασίσει, απλά μας μπέρδεψες γιατί ζήτησες τη γνώμη μας στο αρχικό σου ποστ. Πιστεύω οτι αφού σου έχει κολλήσει τόσο, πρέπει να πας και μάλιστα με γκρουπ όπως λες, όσο για τη θερμοκρασία φυσικά και πέφτει τέλος Σεπτέμβρη, αν δεν κάνω λάθος 1-1,5 βαθμό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom