Ταϊλάνδη πολλούς fun της ταϋλάνδης βλεπω!!

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ονειρεμένο Ταξίδι
Route 66
καλησπέρα!!
διαπίστωσα ότι η Ταϋλάνδη εχει πολλούς Fun στο forum!
Μήπως να πάω εκεί τον Ιούλιο αντί στη Σικελία που σχεδίαζα?
πως είναι ο καιρός τότε εκεί?? αξίζει να πας τη καλοκαίρινή περίοδο ή είναι καλύτερα Ιανουάριο-Φεβρουάριο όπως νόμιζα??
περιμένω να με διαφωτίσουν οι ειδικοί!!!:):):)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Καλα και το ρωταs? Μεταξυ Σικελιαs και Ταυλανδηs , δεν υπαρχει καν διλλημμα!!
Φυσικα και Ταυλανδη! (καποιοι πετουν αντικειμενα αλλα συνεχιζω).Ο καιροs παντα ειναι καλοs για επισκεψη αφου μπορειs να επιλεξειs την καταλληλη περιοχη αναλογα με την εποχη.
Για Ιουλιο το Κο Σαμουι , Κο Πανγκαν , Κο Ταο και γενικα η ανατολικη ακτη ειναι μια χαρα.

Εγω Φεβρουαριο ειχα παει και ενα βραδυ γυρισα στο Πουκετ απο Πατονγκ στο Rawai (μεγαλη αποσταση) με φοβερη βροχη και με παπακι παρακαλω. Τη μερα που πεταγα για Σαμουι επισηs ειχε καταιγιδα...θελω να πω το πιο απροβλεπτο πραγμα σημερα ειναι ο καιροs και η βροχη.
Αλλα και παλι , η ανατολικη ακτη δεν εχει βροχεs το καλοκαιρι , ή τουλαχιστον εχει μικρα ντουζ που ειναι ευχαριστα.
Οτι εποχη κι αν ειναι παντα αξιζει η Ταυλανδη:clap:
Μιληστε κι εσειs υπολοιποι φιλοι Ασιολατρεs:lol:
 

taxidiotis76

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
πουκετ τον ιουνιο
Ονειρεμένο Ταξίδι
ολο τον κοσμο
εγω εκλεισα τελη ιουνη,αν εχεις λιγο υπομονη θα γυρισω και θα σου πω τα παντα!
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ονειρεμένο Ταξίδι
Route 66
εγώ θα πάω διακοπές αρχές Ιουλίου, οπότε αν πάω κι εγώ προς τα εκεί θα ανταλλάξουμε εμπειρείες..:clap:
με πρακτορείο έκλεισες?
υπάρχει κάποιο που να ειδικεύεται στη Νοτιοανατολική Ασία?
 

taxidiotis76

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
πουκετ τον ιουνιο
Ονειρεμένο Ταξίδι
ολο τον κοσμο
εκλεισα αεροπορικα απο την thai-air στα 800ε τον απριλη.ενας φιλος που εκλεισε πριν μια βδομαδα του βγηκανε γυρω στα 1000ε.η αυξηση οφειλεται στην ανοδο της τιμης του πετρελαιου αλλα και γενικα οσο πιο νωρις τοσο πιο καλα.με λιγο ψαξιμο βεβαια μπορεις να βρεις και με 600ε με αλλες εταιρειες.αν θες να κλεισεις με πρακτορειο πακετο διακοπων εχω βρει 2-3.θα σου στειλω πμ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.762
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom