Πολωνία Ρουμανία πολωνία ή ρουμανία?

MelinaZ

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Δύο εντελώς διαφορετικοί προορισμοί, αλλά το δίλημμα είναι υπαρκτό! Αν είχατε την δυνατότητα να ζήσετε για έναν μήνα είτε στη Ρουμανία και συγκεκριμένα στο Βουκουρέστι,είτε στην Πολωνία και συγκεκριμένα στο Wroclaw..τι θα επιλέγατε? για το wroclaw ρώτησα και σε κάποιο άλλο topic αλλά δεν μπορώ να το βρω, οπότε σορρυ που επαναλαμβάνομαι:)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
μα σε ρώτησα, τι ακριβώς σε ενδιαφέρει από το Wroclaw.

Επίσης δεν μας αναφέρεις, τι θες να κάνεις ένα μήνα
 

accordion

Member
Μηνύματα
38
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
ανταρκτικη
Στο βουκουρεστι εζησα πολυ καιρο ενώ στο wroclaw απλα το επισκεφτηκα!παρολα αυτα θα επελεγα βουκουρεστι γιατι ειναι πιο ανθρωπινο κ πιο κεφατο απο το αποστειρωμενο οπως μου φανηκε εμενα wroclaw!
 

MelinaZ

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Τhx accordion:) ΤhanasisU2 απλά καθότι καινούρια εδώ δεν μπορούσα να βρω την απάντηση σου. Θέλω να κανω πρακτική άσκηση με ένα πρόγραμμα ανταλλαγής, αλλά δεν νομίζω ότι αυτό επηρεάζει σε κάτι. Ο τρόπος ζωής με ενδιαφέρει βασικά και το τουριστικό κομμάτι:)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
ρωτάω αν θες φοιτιτόκοσμο, μπαρ, βόλτες αξιοθέατα κτλ
δεύτερον για πότε θες να έρθεις ένα μήνα
 

MelinaZ

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Nαι φοιτητοκοσμο! Αλλά η νυχτερινη ζωή δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα! Ιούλιο-Αύγουστο!
 

MelinaZ

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
και αξιοθέατα βέβαια..σημαντικό! Γενικά να χω να κάνω πράγματα ένα μήνα, μην βαρεθώ!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Wroclaw, λίγο δύσκολο να βαρεθείς, κάτι θα γίνετε κάθε μέρα, και έχεις μπόλικα αξιοθέατα σε μάξιμουν 4 ώρες (Πράγα, Δρέσδη, Κρακοβία, Βαρσοβία, Πέτρινο Δάσος)

νέο κόσμο θα βρεις τότε, άλλα όχι τόσο φοιτιτές (θα είναι κυρίως αυτοί που γύρισαν)
λίγο δύσκολο να μην βρήκες πληροφορίες για το Βρότσλαβ
http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...D%DF%E1-%F0%EF%EB%F9%ED%DF%E1.html#post353184
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Παιδια καλησπερα. ηθελα να παω τελη αμρτη αμστερνταμ αλλα τα εισητηρια εκτιναχθηκαν και πηγαν κοντα στα 200 ευρω το ατομο. ενω πρωτα πουχα κοιταξει ηταν γυρω στα 120.
Δυστηχως μου φιανονται πολλα τωρα και τελικα κοιταω καπου πιο φθηνα.
πιο ωραια ειναι λετε Ρουμανια-Μπρασοβ ή Πολωνια?
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Ευχαριστώ για την ψηφο.
Άλλοι παιδιά; Θα το κάνω σαν γκάλοπ ,όπου πείτε οι περισσότεροι εκεί θα πάω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.714
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom