Γαλλία πού να μείνω στο παρίσι;

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Πραγματικα δεν σε καταλαβαινω... σου ειπαμε να μην μεινεις εκει γιατι δεν ειναι καλα... αν επιμενεις και νομιζεις οτι δεν ειναι μακρια μεινε εκει και μην ρωτας... εσυ θα ξερεις καλυτερα...
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
καλησπέρα σκέφτομαι να παω paris το ιουλιο κανε οικονομικό hotel?
 
Μηνύματα
90
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
φιλανδια
καλησπερα.εγω εκλεισα στο adagio apartment hotel paris xv ειναι στο porte de versallies για 8 μερες τον αυγουστο και πιστευω οτι εκανα την καλυτερη επιλογη.οικονομικα ασφαλεια και με πολυ καλεσ συνδεσεις με το κεντρο.τραμ νο 2 και 3 μετρο και λεωφωρειο το νο 80.νομιζω ελενιτσα οτι εκανες πολυ σωστη επιλογη.δεν ειναι μακρια απο το κεντρο.
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
Ποσο το εκλεισες ? εχει πρωινο?
 

thematin

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Road Trip USA
Το ότι είναι 3-4 χιλιόμετρα από τον πύργο του Άιφελ δε σημαίνει ότι είναι κοντά στο κέντρο. Άλλωστε και ο ίδιος ο πύργος δε βρίσκεται και στο κεντρικότερο σημείο του Παρισιού... Δε μπορώ όμως να σε βοηθήσω με το ξενοδοχείο, γιατί όσες φορές έχω πάει κοίταξα πρώτα να με βολεύει στη μετακίνηση και μετά την τιμή. Ειλικρινά πάντως πιστεύω ότι είναι αρκετά μακριά, και ειδικά για οικογένεια με παιδιά που φαντάζομαι θα είναι πιο δύσκολη η μετακίνηση.
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
δυστυχως δεν εχω πολλα περιθωρια οικονομικα,οποτε ειχα σαν κριτηριο πρωτα την τιμη....απο το να μην παμε καθολου παρισι τουλαχιστον ετσι πιστευα οτι θα τα καταφερουμε.δηλαδη αν περνουμε το μετρο το πρωι ,βλεπουμε αυτα που θελουμε και επιστρεφουμε το απογευματακι,θα ειναι δυσκολο?εσεις που εχετε παει,ειναι τοσο μακρυα απο το κεντρο που θα δινω τα λεφτα στο μετρο?γτ απο οτι ειδα ειναι 1,70 το εισητηριο.θα ειναι παραπανω?γτ αν ειναι να τα δινουμε στα μεταφορικα σιγουρα αξιζει να δουμε καποιο αλλο.

μου φαινεται στο τελος δεν θα παμε :(
 
Μηνύματα
90
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
φιλανδια
το εκλεισα με 95 ευρω την βραδια το τετρακλινο.ειμαστε οικογενεια με δυο παιδια.νομιζω πολυ καλη τιμη για παρισι.το πρωινο κοστιζει 10 ευρω το ατομο αλλα νομιζω δεν το χρειαζομαι γιατι ειναι διαμερισμα με ολα τα σχετικα,και απο κατω εχει 2 φουρνους και σουπερ μαρκετ.νομιζω οτι ειναι πολυ καλη επιλογη,εχει και καλα σχολια στο booking.com απο εκει το εκλεισα.
 
Μηνύματα
90
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
φιλανδια
ελενιτσα και εγω το ιδιο προγραμμα θα κανω και να σκεφτεις οτι θα μεινω 9 μερες 8 βραδια.αμα θελεις την βγαζεις οικονομικα.με paris visite καρτα γλυτωνεις πολλα απο μεταφορες.
 

thalia 35

Member
Μηνύματα
162
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Paris visite οπωσδήποτε. Σύμφωνα με το google maps θέλει γύρω στα δέκα λεπτά περπάτημα για το μετρό, θα το αντέξουν τα παιδάκια;
 

elenitsa2012

Member
Μηνύματα
83
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σουηδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
τα παιδια ειναι 9 και 11.και νομιζω οτι αν καταφερουμε και παμε ,θα ειναι τετοια η χαρα τους που δεν θα σκεφτονται το περπατημα!!!--συμφερει λετε να βγαλω την paris visite?εχει βγαλει κανεις?΄΄η να παρω τα εισητηρια του μετρο που ειναι 10 μαζι (νομιζω)? τι λετε?
 
Μηνύματα
90
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
φιλανδια
καλυτερα η paris visite .οπου και αν εχω παει στο εξωτερικο με παιδια προτιμησα τις απεριοριστες καθημερινες διαδρομες.και εμενα τα παιδια μου ειναι 10 και 14.ποτε υπολγιζεις να πατε?εγω θα ειμαι 3 με 11 αυγουστου.εκλεισα με aegean απο θεσαλονικη απευθειας σε σχετικα καλη τιμη 180 το ατομο πανε ελα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.185
Μηνύματα
883.269
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom