προσβαση στο ταξιδιωτικες προσφορες

Gpri83

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αντιπαρος
Ταξίδι-Όνειρο
USA
Γεια σας και παλι, ειμαι καινουριος στο φορουμ αν και σας διαβαζω τακτικα.
Θα ηθελα να σας ρωτησω, πως γινεται να γραψω για ταξιδιωτικες προσφορες? Ψαχνοντας καλοκαιρινες προσφορες (οπως ολοι μας) εχω βρει μερικες καλες, και πιστευω οτι θα ηταν καλο να μπορω να τις ανεβαζω για να τις δουν κι αλλοι!
Ευχαριστω
 

Gpri83

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αντιπαρος
Ταξίδι-Όνειρο
USA
Φιλε μου, εμφανιζει αυτο

Gpri83, δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Αυτό μπορεί να συμβαίνει για έναν από τους παρακάτω λόγους:

Ο λογαριασμός σας ίσως δε διαθέτει τα προνόμια που απαιτούνται για να έχετε πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Μήπως προσπαθείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα κάποιου άλλου χρήστη, να αποκτήσετε πρόσβαση σε χαρακτηριστικά των διαχειριστών ή ενός άλλου συστήματος προνομίων;
Αν προσπαθείτε να καταχωρήσετε μήνυμα στο forum κάποιου Δημόσιου Γκρουπ, θα πρέπει να γίνετε μέλος σε αυτό το γκρουπ πριν μπορέσετε να γράψετε.
Αν προσπαθείτε να ξεκινήσετε μια Ταξιδιωτική Ιστορία, τότε πρέπει να το κάνετε στην ενότητα "Ταξιδιωτικές Ιστορίες υπό εξέλιξη".
 

Gpri83

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αντιπαρος
Ταξίδι-Όνειρο
USA
Ααα οκ φιλε μου σ ευχαριστω. Θα δειξει οντως!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Στο φόρουμ των ταξιδιωτικών προσφορών μπορούν να βάζουν θέματα μόνο οι moderators και οι admins.

Αν έχεις δει κάποια προσφορά που αξίζει να μπει, στείλτη με προσωπικό μήνυμα σε έναν από τους υπεύθυνους του φόρουμ: Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια - Εμφάνιση Ομάδων
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Στο φόρουμ των ταξιδιωτικών προσφορών μπορούν να βάζουν θέματα μόνο οι moderators και οι admins.

Αν έχεις δει κάποια προσφορά που αξίζει να μπει, στείλτη με προσωπικό μήνυμα σε έναν από τους υπεύθυνους του φόρουμ: Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια - Εμφάνιση Ομάδων
ααααααα..... :rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.491
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom