Δανία Ηνωμένο Βασίλειο σκεψεις για χριστουγεννα...Κοπεγχάγη ή Λονδίνο;

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Παιδια λεω για αρχες δεκεμβρη 4 η 5 μερες...
Κοπενχαγη ή λονδινο?
Και γιατι?
Επισηςαλλες ιδεες δεκτες.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
και εγώ Λονδίνο θέλω να παω αλλα τα εισιτήρια είναι φωτιά

130 ευρω για αρχες δεκεμβρη με easy. 4 με 9. Μια χαρα δηλαδη.

υ.γ: Κατσε μολις θυμηθηκα οτι εισαι απο θεσσαλονικη σωστα; Ακομα καλυτερα. Τις ιδιες μερες 11 ευρω με την ευκολη.
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
ναι μονο που δε θέλω να παω 4-9 δεκέμβρη... θέλω να αλλάξω χρόνο εκεί !! :) οποτε σκέφτομαι για 27/12 με 03/01/2014

οποτε τα βρίσκω από 230 - 260 ακόμα k 300 σε πολλές περιπτώσεις...
τι κακό είναι ότι έχουμε για λονδίνο μονο την easy και την ryanair!!!
 

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου
ναι μονο που δε θέλω να παω 4-9 δεκέμβρη... θέλω να αλλάξω χρόνο εκεί !! :) οποτε σκέφτομαι για 27/12 με 03/01/2014

οποτε τα βρίσκω από 230 - 260 ακόμα k 300 σε πολλές περιπτώσεις...
τι κακό είναι ότι έχουμε για λονδίνο μονο την easy και την ryanair!!!
Ειχα αλλαξει χρονο εκει το 2010-2011 ηταν μαγικα...Πολυς κοσμος κατω στην αλλαγη πυροτεχνηματα ,η πολη φωτισμενη δεν υπηρχε !!! :cool:
Εμεις τα ειχαμε κλεισει καμια 6μηνες πριν κ παλι ηταν στις τιμες που αναφερεις και παραπανω ...
Τωρα για την ryan τι να πω..αξιζει μονο εαν πετας με 45-50ευρω πτηση...(οπως κ πηγα ρωμη )
Για παραπανω λεφτα δεν τους δινω με τιποτα.
Ασε που λονδινο εαν πας δεν φευγεις ετσι θα κανεις και ψωνια οποτε γεμιζεις βαλιτσα οχι χειραποσκευη..χιχιχιχιχ :p

Ευχομαι να περασεις τελεια !!! :clap:
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
οι τιμές της rynair που κοιτάω είναι με βαλίτσα ουτοσιαλλος!! αλλα ότι δεν τους αξίζει παραπάνω ναι ισχύει... μάλλον την easy θα κοιτάξω μου φαίνεται... και δε βλέπω ούτε να πέφτουν οι τιμές!! πρέπει να τα κόψω μάλλον τώρα!!
 

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου
οι τιμές της rynair που κοιτάω είναι με βαλίτσα ουτοσιαλλος!! αλλα ότι δεν τους αξίζει παραπάνω ναι ισχύει... μάλλον την easy θα κοιτάξω μου φαίνεται... και δε βλέπω ούτε να πέφτουν οι τιμές!! πρέπει να τα κόψω μάλλον τώρα!!
Oτι ειναι να κανεις εαν εχεις σκοπο να πεταξεις με μια απο τις δυο καντο νωρις.
Εμενα για ρωμη ηθελε απο 89 πτηση πανε ελα +100 για μια βαλιτσα...τελικα πηγα με χειραποσκευη εαν ειναι τοσο με βαλιτσα δωσ του ! :bounce:σε ζηλευω !!!!

Εγω ακομα ψαχνω γερμανια θα ειναι παλι , πουθενα για σκι εξωτερικο?..θα φανει :haha:

Ζηλευω το ειπα? το ειπα !! :bleh:
 

amazon

Member
Μηνύματα
178
Likes
93
Επόμενο Ταξίδι
vietnam
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου
Στο λονδινο περπατας ή θελει συνεχεια μεσα μεταφορας; ρωταω γιατι μοθ αρεσουν οι πολεις που περπατιουνται...
Νομιζω και τα δυο ,ενταξει ειναι και τεραστιο το λονδινο εξαρταται που θες να πας.
Εμεις θυμαμαι περναμε συχνα μετρο αλλα περπατουσαμε και πολυ .
Περπατουσαμε τοσο πολυ με το προγραμμα που ειχε βγαλει η αδερφη μου που θυμαμαι οτι το βραδυ δεν μπορουσα να κουνηθω απο τον πονο που ειχα στα ποδια.
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Υπαρχει κατι σαν παλια πολη η συνοικια που ειναι ωραια για περπατημα κ να μεινεις ή τα αξιοθεατα ειναι μακρια μΕταξυ τους κ θελουν μετρο συνεχεια;
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
θέλω να ρωτήσω κάτι, η πτήση επιστροφής μου είναι στις 6.50 από τo garwik εγώ θα μένω λίγο πιο πάνω από τo λονδίνο, θέλω να είμαι στο αεροδρόμιο στις 5 τo πρωί, έχει τρένα τόσο νωρίς? δηλαδή θα πρέπει να φύγω από τις 3.50-4 τo πρωί από τo σπίτι ώστε να φτάσω αεροδρόμιο

τι παίζει ξέρετε?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom