"ταξιδευτες"

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ηρθε η ωρα να σας συστησω τους "ταξιδευτες"!!προκειται για ενα γκρουπ απο 3 νεα παιδια, που δημιουργηθηκε το καλοκαιρι του 2001 στις σπετσες!απο τοτε κανουν συναυλιες, τραγουδανε σε μπαρακια και καθε καλοκαιρι εμφανιζονται στις σπετσες(φυσικα)!!!εκει τους ανακαλυψα και εγω(παω σπετσες καθε χρονο)!οπως καταλαβαινετε απο το ονομα του γκρουπ, μας ταιριαζουν πολυ!!γιαυτο λοιπον κεγω αφιερωνω σε ολους εσας το τραγουδι με το ονομα "ταξιδευτες" απο την πρωτη τους δισκογραφικη δουλεια!!ελπιζω να το απολαυσετε!!:clap:
[URL="
- Taxideftes - Taxideftes official video clip[/URL]
 
Last edited by a moderator:

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.884
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Πολύ καλό:clap: Ευχαριστούμε για το όμορφο Χριστουγεννιάτικο δώρο:clap:Χρόνια Πολλά!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Το τραγουδι ειναι ομορφο και το βιντει πολυ γλυκο και εμπνευσμενο! Ευχαριστουμε πολυ που το μοιραστηκες μαζι μας!
ΥΓ. Το ξανακουσα; μηπως θα πρεπει να γινει ο εθνικος υμνος του Travelstories? Λεω μηπως;
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Ευχαριστούμε καλή latina για το ωραίο χριστουγεννιάτικο μουσικό "δωράκι" που μας χάρισες!
Ακούγεται πολύ ευχάριστα, είναι πολύ εμπνευσμένο και πιστευω πως ταιριάζει γάντι στην ταξιδιωτική μας μενταλιτέ, ειδικά ο τίτλος του: "παμε να φύγουμε σου λέω, πάμε να γίνουμε ταξιδευτές!!!!
:clap:


Υ.Γ.: επι τη ευκαιρία, θέλω να στείλω κάτι στίχους για μια αγαπημένη μου πόλη:haha: που έκατσα και έγραψα. Δέχονται τα παιδιά;:cool:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Υ.Γ.: επι τη ευκαιρία, θέλω να στείλω κάτι στίχους για μια αγαπημένη μου πόλη:haha: που έκατσα και έγραψα. Δέχονται τα παιδιά;:cool:
χμ..δεν γνωριζω!δεν τους ξερω προσωπικα!!:(απλα παρακολουθω την πορεια τους(κυριως τα καλοκαιρια στις σπετσες αλλα και οπου αλλου τους πετυχω)!!προχτες το βραδυ πχ.εκαναν super εμφανιση στον κορυδαλλο και ηταν εκπληκτικοι!!μολις ομως τους ξαναπετυχω υποσχομαι να τους μιλησω και να τους ρωτησω αν ενδιαφερονται για στιχους!!
χαιρομαι πολυ που σας αρεσει το τραγουδακι!!εμενα εχει γινει το μοτο μου!και στις σπετσες χαλαει ο κοσμος με αυτο!!(κανω και εμμεση διαφημιση στο νησι!!!:bleh:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.798
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom