Ταϊλάνδη τιμές αεροπορικών για μπανγκόγκ

taniakar

Member
Μηνύματα
240
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
ενδιαφερόμαστε να ταξιδέψουμε ταϋλάνδη την περίοδο 22/8-4/9. τα αεροπορικά βγαίνουν το άτομο κάτι λιγότερο απο 800 ευρώ με την qatar και λίγο πάνω από 800 ευρώ με την emirates και την thai airways. θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας οι έμπειροι: να τα κλείσω ή να περιμένω για κάποια καλύτερη προσφορά. είδα στο forum ότι πέρισυ το μάιο η emirates το είχε βγάλει λιγότερο από 500 ευρώ! τί να κάνω? μήπως καθυστερώντας, τελικά τα βρω αργότερα παραπάνω και από αυτήν την τιμή που βρίσκω τώρα?
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
ενδιαφερόμαστε να ταξιδέψουμε ταϋλάνδη την περίοδο 22/8-4/9. τα αεροπορικά βγαίνουν το άτομο κάτι λιγότερο απο 800 ευρώ με την qatar και λίγο πάνω από 800 ευρώ με την emirates και την thai airways. θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας οι έμπειροι: να τα κλείσω ή να περιμένω για κάποια καλύτερη προσφορά. είδα στο forum ότι πέρισυ το μάιο η emirates το είχε βγάλει λιγότερο από 500 ευρώ! τί να κάνω? μήπως καθυστερώντας, τελικά τα βρω αργότερα παραπάνω και από αυτήν την τιμή που βρίσκω τώρα?
Στην θεση σου θα περιμενα για καποια καλυτερη προσφορα.
Περσυ ειχα δωσει 426 με emirates και θα αισθανομουν πολυ κοροιδο αν εσκαγα φετος καμμια 800 ευρω.
Πιστευω εχεις περιθωρια να περιμενεις...:D
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.771
Likes
18.147
Εγώ στη θέση σου θα περίμενα....μη περιμένεις βέβαια τα 430 τα περσινά, αλλά πιστεύω ότι γύρω στα 550 θα βρεις. Υπομονή λοιπόν...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.826
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
Γιατι τοσο ακριβα;
εγω για τελη ιουνη που κοιτουσα ειχε και με 530 με Qatar...επειδη ειναι Αυγουστος;
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Και εγώ θα περίμενα --ο στόχος μου είναι 450 ..και δεν ξέρω αλλα κάθε φορά τον χτυπάω τον στοχο!!:bleh:
 

taniakar

Member
Μηνύματα
240
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γύρος του κόσμου
Οπότε λέτε να περιμένω μήπως μέσα στον επόμενο μήνα βγει κάτι ε? Αυτό θα κάνω, λοιπόν!
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΛΟΜΒΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
πέρασμα καρακορουμ
ακομη μια ψηφο στο να περιμενεις ....
 

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ολη η καραιβικη
περιμενε...περυσι ψωνισαμε ολοι το 425 της εμιρατες αλλα εβγαλε και ενα 377 περιπου και η καταρ και μας αποτελειωσε
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Εγώ έτσι απο περιέργεια,να σας ρωτήσω κάτι;

Το ότι η χώρα βρίσκεται σε έντονο πολιτικοκοινωνικό αναβρασμό δεν σας απασχολεί καθόλου;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Σφε του FAI υποθέτω ότι πηγαίνουν εν είδει διεθνών ταξιαρχίων... όπως τότε... για να θωρακίσουν το λαικό κίνημα...

Πάντως αν περιμένουν για φέτος τα 450? μάλλον θα δώσουν τους λαικούς αγώνες από το σαλόνι του σπιτιού τους...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.827
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom