φοιτητικές διακοπές

vasilikitzz

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπερα!
Σκοπευουμε να παμε διακοπες μικρη παρεα 2-3 κοριτσια καπου στο αιγαιο. Δεν μας ενδιαφερει τοσο η νυχτερινη ζωη αλλα θα προτιμουσαμε να εχει ισως νεο κοσμο ή γενικα πραγματα να κανεις το βραδυ. Επισης δεν εχουμε αμαξι!Τι προτεινετε εσεις;
 

traveler88

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Γεια σας !
Παρολο που ειναι λιγο νωρις εχω αρχισει να ψαχνω μερος να να παω τις καλοκαιρινες μου διακοπες. Θα ειμαστε 2 φοιτητριες και δεν θελουμε κατα αναγκη να ειναι νησι αλλα κυριως αυτο που ψαχνουμε ειναι ωραιες παραλιες , φοιτητοκοσμο , να εχει κανα δυο κλαμπ και ευκολη μετακινηση αφου δεν εχουμε ακομα αυτοκινητο. Απο νησια : Παρο και Ιο εχουμε ηδη παει και εχουμε απορριψει τη Μυκονο γιατι μας φαινεται υπερβολικη αλλα και τη σκιαθο γιατι ειναι λιγο ακριβη αλλα και σχετικα μακρια καθως μενουμε αθηνα. Ευχαριστω εκ των προτερων.:lol:
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.448
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
Ποσείδι Χαλκιδικής στο φοιτητικό καμπινγκ.
Παμφθηνα, φουλ πάρτυ κάθε μέρα, αποκλειστικά φοιτητές, πολυυυυυυυυ ωραίες παραλίες σ όλη τη Χαλκιδική κ πρόσβαση με ΜΜΜ.
ΑΛΛΑ πολύς κόσμος κ ο ένας πάνω στον άλλον στο πικ του καλοκαιριού κ προφανώς κ κομματάκι βρομικες τουαλέτες.
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Γεια σας !
Παρολο που ειναι λιγο νωρις εχω αρχισει να ψαχνω μερος να να παω τις καλοκαιρινες μου διακοπες. Θα ειμαστε 2 φοιτητριες και δεν θελουμε κατα αναγκη να ειναι νησι αλλα κυριως αυτο που ψαχνουμε ειναι ωραιες παραλιες , φοιτητοκοσμο , να εχει κανα δυο κλαμπ και ευκολη μετακινηση αφου δεν εχουμε ακομα αυτοκινητο. Απο νησια : Παρο και Ιο εχουμε ηδη παει και εχουμε απορριψει τη Μυκονο γιατι μας φαινεται υπερβολικη αλλα και τη σκιαθο γιατι ειναι λιγο ακριβη αλλα και σχετικα μακρια καθως μενουμε αθηνα. Ευχαριστω εκ των προτερων.:lol:
Στο κάμπινγκ της Σερίφου που είναι κοντά σε Πειραιά.Δεν έχει κλαμπ παντως και ειναι λίγο τσιμπημενη. Έχει ζωή πάντως και νεολαία. Τουριστικά λεωφορεία για τις βασικές παραλίες οι οποίες είναι ανοργάνωτες
 

traveler88

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ευχαριστώ πολύ για τη γρήγορη απάντηση σας ομως δεν θέλουμε να παμε σε κάμπινγκ γιατί δεν έχουμε ξαναπάει και θέλουμε να έχουμε την άνεση μας σε ενα ξενοδοχείο. Μήπως έχετε κάτι άλλο να μου προτεινετε;
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Το συγκεκριμενο έχει και δωμάτια appartments και bungalows. Δες εδώ
http://www.coralli.gr/el/?mobile=0
Προσωπικά δεν έχω εμπειρίες σε σχέση με αυτό που ψάχνεις για να σου προτείνω και άλλα. Πήγα και Σίφνο όπου έχει κοσμο,ζωή και το βράδυ καθως και πολύ καλά λεωφορεία αλλά όχι κλαμπ (αν μιλάμε για έντονες καταστάσεις). Επίσης έχει νεολαία και καλό κόσμο αλλά σχετικα τσιμπημενη σε φαί ποτό. Καλή συνέχεια στο ψαξιμο
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Γεια σας !
Παρολο που ειναι λιγο νωρις εχω αρχισει να ψαχνω μερος να να παω τις καλοκαιρινες μου διακοπες. Θα ειμαστε 2 φοιτητριες και δεν θελουμε κατα αναγκη να ειναι νησι αλλα κυριως αυτο που ψαχνουμε ειναι ωραιες παραλιες , φοιτητοκοσμο , να εχει κανα δυο κλαμπ και ευκολη μετακινηση αφου δεν εχουμε ακομα αυτοκινητο. Απο νησια : Παρο και Ιο εχουμε ηδη παει και εχουμε απορριψει τη Μυκονο γιατι μας φαινεται υπερβολικη αλλα και τη σκιαθο γιατι ειναι λιγο ακριβη αλλα και σχετικα μακρια καθως μενουμε αθηνα. Ευχαριστω εκ των προτερων.:lol:
Με πακετο σκιαθο απο γραφειο και απο αθηνα μπας και σου βγει φθηνα..συρος επισης ειναι φθηνη και πληρη τα κριτηρια σου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.187
Μηνύματα
883.361
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom