Τανζανία 15 μέρες Τανζανία Ζανζιβάρη.

pelaisos

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ
καλημέρα σε όλη την παρέα! έχω αποφασίσει Νοέμβριο ή Δεκέμβριο να πάω 15 μέρες Τανζανία- Ζανζιβάρη. Τι μου προτείνεται να πάω με κάποιο τουριστικό γραφείο, οργανωμένα με γκρουπ ή να κλείσω εισιτήρια από το ίντερνετ?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
καλημέρα σε όλη την παρέα! έχω αποφασίσει Νοέμβριο ή Δεκέμβριο να πάω 15 μέρες Τανζανία- Ζανζιβάρη. Τι μου προτείνεται να πάω με κάποιο τουριστικό γραφείο, οργανωμένα με γκρουπ ή να κλείσω εισιτήρια από το ίντερνετ?
Να πας με πρακτορείο από εξωτερικό, δηλ. Αγγλία...υπάρχουν πολλά αξιόλογα, έχουμε αναφέρει links σε άλλο topic για την Αφρική.
 

helenabak123

Member
Μηνύματα
25
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
και εγώ το ίδιο προτείνω, να προτιμήσεις ένα βρεττανικό πρακτορείο που να σου δίνει την δυνατότητα συμμετοχής στο ταξίδι κλείνοντας τα δικά σου αεροπορικά εισιτήρια από Ελλάδα. Υπάρχουν αρκετά που έχουν ταξίδια στην Τανζανία & Ζανζιβάρη γύρω στις 2 βδομάδες
 

pelaisos

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ
Μηπως ξερετε καποιο ταξιδιωτικο γραφειο του εξωτερικου απο προσωπικη εμπειρια? Ή καποιο site για να μπορεσω να ενημερωθω?
 

helenabak123

Member
Μηνύματα
25
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Εχω ταξιδέψει νότια αφρικη με ένα βρεττανικό πρακτορείο The Adventure Company | Adventure Holidays and Activity Holidays που έμεινα ευχαριστημένη και διοργανώνει εκδρομές και στην Τανζανία. Την συγκεκριμένη εκδρομή στην Ν.Αφρική την επιμελήθηκε ο τοπικός συνεργάτης τους που λέγεται Sun Safari Safari South Africa Tours | Botswana Safaris και που μπορείς να επικοινωνήσεις και απευθείας μαζί τους
 

bluecanary

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια!
Σκέφτομαι και εγώ να πάω πάω για 10 μέρες τον Αύγουστο Ζανζιβάρη. Θα προτιμούσα να κλείσω εισιτήρια από το ίντερνετ, μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο μέρος σχετικά ήσυχο με καλή θάλασσα και κατά προτίμηση χωρίς πολλά προβλήματα σε παλίρροια-άμπωτη;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.798
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom