16-18 Ιουνίου Συνάντηση ταξιδευτων από όλη την Ελλαδα

Aquarius

Member
Μηνύματα
49
Likes
66
ΚΑΛΗΜΈΡΑ Παιδιά ! Στις 16 με 18 Ιουνίου στον πολυχώρο Nisi ( Λαμία) θα γίνει μία συνάντηση ταξιδευτων από όλη την Ελλάδα. Να διευκρινίσω προς αποφυγή παρεξηγήσεων ότι δε μου ανήκει ο χώρος ούτε κάνω Διαφήμιση, απλά ΒΡΉΚΑ την ιδεα-Πρωτοβουλία ενδιαφέρουσα και σκέφτηκα να το κοινοποιησω εδώ εφόσον πρόκειται για ταξιδιωτικό Φόρουμ.
Σκοπεύω και η ίδια να πάω. Όποιος ενδιαφέρεται να ακολουθήσει καλοδεχούμενος.
Θα ήταν ωραία ιδέα να υπήρχαν ομιλητές και από αυτό το Φόρουμ!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
ΚΑΛΗΜΈΡΑ Παιδιά ! Στις 16 με 18 Ιουνίου στον πολυχώρο Nisi ( Λαμία) θα γίνει μία συνάντηση ταξιδευτων από όλη την Ελλάδα. Να διευκρινίσω προς αποφυγή παρεξηγήσεων ότι δε μου ανήκει ο χώρος ούτε κάνω Διαφήμιση, απλά ΒΡΉΚΑ την ιδεα-Πρωτοβουλία ενδιαφέρουσα και σκέφτηκα να το κοινοποιησω εδώ εφόσον πρόκειται για ταξιδιωτικό Φόρουμ.
Σκοπεύω και η ίδια να πάω. Όποιος ενδιαφέρεται να ακολουθήσει καλοδεχούμενος.
Θα ήταν ωραία ιδέα να υπήρχαν ομιλητές και από αυτό το Φόρουμ!
Υπάρχει κάποιο link?

Ποιοι είναι οι διοργανωτές;
 

Nick_St

Member
Μηνύματα
136
Likes
2.235
Ονειρεμένο Ταξίδι
Venezuela
Ιδέα και πρωτοβουλία του Ελπιδοφόρου του Χρυσοβέργη ο οποίος μαζί με την κοπέλα του είναι πολύ δραστήριοι και δημιουργικοί στην περιοχή και κάνουν συνέχεια διαφορετικά project, τα περισσότερα αφορούν τον εθελοντισμό. Πολύ έξυπνη κίνηση το Nisi, σίγουρα αναβαθμίζει την περιοχή των Ραχών που δεν έχει να επιδείξει και κάτι το ιδιαίτερο. Γνωρίζω τον Ελπιδοφόρο και το πόσο καλοσχεδιασμένα είναι τα project του και σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα, θα είναι ένα πολύ ωραίο τριήμερο.
 

Aquarius

Member
Μηνύματα
49
Likes
66
Ιδέα και πρωτοβουλία του Ελπιδοφόρου του Χρυσοβέργη ο οποίος μαζί με την κοπέλα του είναι πολύ δραστήριοι και δημιουργικοί στην περιοχή και κάνουν συνέχεια διαφορετικά project, τα περισσότερα αφορούν τον εθελοντισμό. Πολύ έξυπνη κίνηση το Nisi, σίγουρα αναβαθμίζει την περιοχή των Ραχών που δεν έχει να επιδείξει και κάτι το ιδιαίτερο. Γνωρίζω τον Ελπιδοφόρο και το πόσο καλοσχεδιασμένα είναι τα project του και σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα, θα είναι ένα πολύ ωραίο τριήμερο.
Ιδέα και πρωτοβουλία του Ελπιδοφόρου του Χρυσοβέργη ο οποίος μαζί με την κοπέλα του είναι πολύ δραστήριοι και δημιουργικοί στην περιοχή και κάνουν συνέχεια διαφορετικά project, τα περισσότερα αφορούν τον εθελοντισμό. Πολύ έξυπνη κίνηση το Nisi, σίγουρα αναβαθμίζει την περιοχή των Ραχών που δεν έχει να επιδείξει και κάτι το ιδιαίτερο. Γνωρίζω τον Ελπιδοφόρο και το πόσο καλοσχεδιασμένα είναι τα project του και σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα, θα είναι ένα πολύ ωραίο τριήμερο.
 

Aquarius

Member
Μηνύματα
49
Likes
66
Ακριβώς! Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο.
Το μόνο πρόβλημα είναι για μένα από Βόρεια Ελλάδα η μετακίνηση. Το λέωφορειο του Κτελ δεν κάνει στάση πάνω στην Εθνική και δεν ξέρω πως θα φτάσω μέχρι τις Ραχες
 

Nick_St

Member
Μηνύματα
136
Likes
2.235
Ονειρεμένο Ταξίδι
Venezuela
Ακριβώς! Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο.
Το μόνο πρόβλημα είναι για μένα από Βόρεια Ελλάδα η μετακίνηση. Το λέωφορειο του Κτελ δεν κάνει στάση πάνω στην Εθνική και δεν ξέρω πως θα φτάσω μέχρι τις Ραχες
Κατεβαίνεις Λαμία και μετά παίρνεις άλλο λεωφορείο για Ράχες, αλλιώς προσπαθείς να έρθεις σε επικοινωνία με τον Έλπι και να του πεις τι ώρα και που θα είσαι Λαμία και πιστεύω θα σου βρει άνθρωπο για να σε πάει Ράχες. Τόσα άτομα πάνε καθημερινά προς τα κει, τότε ειδικά που θα χει και το event, σίγουρα θα βρεθεί κάποιος με άδειο αμάξι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.597
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom