Ιταλία Λουξεμβούργο 2μερο σε Νάπολη ή Λουξεμβούργο?

Μηνύματα
36
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη, Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Βενεζουέλα
Καλησπέρα σας!
Τον Ιούνιο βαφτίζω ένα μωράκι κ η κουμπάρα μου, αντί για το κλασσικό ρολόι/τηλεόραση/τάμπλετ κτλ θα μου κάνει δώρο ένα 2μερο ταξιδάκι...!!! Μπήκα να χαζέψω τιμές και είμαι ανάμεσα σε Νάπολη και Λουξεμβούργο! Με Ryanair θα ταξιδέψουμε μέσω Μιλάνου...! Η ανταπόκρηση είναι σχετικά καλή...!!! Μεσημεράκι 19ης Ιουνίου άφιξη στον τελικό προορισμό και πρωί 21ης Ιουνίου αναχώρηση...!!
Πέιτε μου την γνώμη σας...!! Νάπολη....ή Λουξεμβούργο?
Κάτι πήρε το αφτί μου ότι το Λουξεμβούργο εἰναι λιγουλάκι ακριβό??
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Δώρο κουμπάρας και 'ανταπόκριση' με Ryanair... κάτι δε μου κολλάει σ' αυτή την πρόταση.

Y.Γ. Δεν αντέχω ψευδώνυμα ΣούλαΜήτσοςΜπέμπης... δεν ξέρω με ποιον απ' τους τρεις μιλάω.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Μιάμιση μέρα δηλαδή;Στριμωγμένα..Τέλος πάντων αν ταιριάζουν οι ώρες πήγαινε Νάπολη.
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Καλησπέρα σας!
Τον Ιούνιο βαφτίζω ένα μωράκι κ η κουμπάρα μου, αντί για το κλασσικό ρολόι/τηλεόραση/τάμπλετ κτλ θα μου κάνει δώρο ένα 2μερο ταξιδάκι...!!! Μπήκα να χαζέψω τιμές και είμαι ανάμεσα σε Νάπολη και Λουξεμβούργο! Με Ryanair θα ταξιδέψουμε μέσω Μιλάνου...! Η ανταπόκρηση είναι σχετικά καλή...!!! Μεσημεράκι 19ης Ιουνίου άφιξη στον τελικό προορισμό και πρωί 21ης Ιουνίου αναχώρηση...!!
Πέιτε μου την γνώμη σας...!! Νάπολη....ή Λουξεμβούργο?
Κάτι πήρε το αφτί μου ότι το Λουξεμβούργο εἰναι λιγουλάκι ακριβό??
Νάπολη
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Νάπολη και από εμένα, τόσο δαγκωτό που κοντεύουν να σπάσουν τα δόντια μου.:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.719
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom