2012 exclusive

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
3 segments συνολικά και ένα μικρό στο τέλος. Αν είστε στο demi δείτε τουλάχιστον την αρχή. η εξοχή καταστρέφεται σε χρόνο dt και μπαίνουμε στη βιομηχανική επανάσταση. ο τρόπος που δημιουργούνται οι ολυμπιακοί κύκλοι είναι φαντασμαγορικός. η μουσική σε κάνει να ξεχνάς να αναπνεύσεις.
Απο κει και πέρα, μετά το πέρας του segment, αν είστε στο demi, αποχωρήστε... ειδικά το τελευταίο με τη μουσική αναδρομή είναι εντελώς άχρηστο..

Hint: για ακούστε βρε παίδες κι εσείς προσεχτικά, μετά το charlottes of fire από τη συμφωνική του Λονδίνου, δεν ακούγεται από τα μεγάφωνα ένα γιγαντιαίο κλανίδι? σε εμάς ακούστηκε... το έχω βιντεοσκοπημένο!!!
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Super!!! αναμένουμε και τις υπόλοιπες φωτογραφίες...
Το κλίμα πως ήταν?
Το στάδιο? Είδα ένα ντοκιμαντέρ για την κατασκευή και το σκεπτικό υλοποίησης καθώς και το χαμό που έγινε για το ύφασμα που το καλύπτει εξωτερικά.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
οι υπόλοιπες είναι χάλια αλλά ρίξτε μια ματια:
alh5.googleusercontent.com__pxPyGiBppfw_UBGadGDD1OI_AAAAAAAAAY4_Q9mB1SXI_ec_s720_DSC03764.JPG

alh6.googleusercontent.com__anmtvN4AvGo_UBGagzLNtwI_AAAAAAAAAZA_ABTeJCYHUKg_s720_DSC03795.JPG

alh6.googleusercontent.com__LScqhd2WNq0_UBGamtzaEJI_AAAAAAAAAZM_GiAkNvNIuAc_s912_IMAG0014.jpg

alh5.googleusercontent.com__6_2Bpr2jQ7Q_UBGanGQrf8I_AAAAAAAAAZQ_PzRrHa2EkbA_s912_IMAG0021.jpg

τι να σου πει ρε Νίκο, δεν έχω ξανά βρεθεί σε τελετή! Αρχικά περίμενα τα χειρότερα από τους Άγγλους αλλά μου τη φέρανε...
Το στάδιο τι να πω, μου έδινε την εντύπωση ότι παραήτανε στρογγυλό και όχι ελλειπτικό.
Δεν έχω ιδέα τι παίζει με το ύφασμα που κάλυπτε το στάδιο... τι έπαιζε?
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Αρχικά ήταν να το καλύψουν με led. Όταν έπεσε το πρώτο ψαλίδι ήταν το 1ο που κόπηκε. Μετά επειδή θα ήταν γυμνό εντελώς απαφάσισαν να βάλουν αυτά τα πανιά που θα δίνουν και μία "ζωή", μία "κίνηση". Όταν έπεσε το δεύτερο ψαλίδι ύψους 10 εκατ. λιρών ήταν πάλι αυτό που έκοψαν.
Αλλά πριν από λίγο καιρό βρέθηκε "χορηγός" που κάλυψε το κόστος των πανιών.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
όπως βλέπεις στη δεύτερη φώτο, τα led τα βάλανε τελικά μέσα! είχαμε μπροστά μας κάτι πανελάκια με led
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Η εξοχή είναι πραγματικά φανταστική και στην πραγματικότητα. Έβλεπα προχθες τον Μπόιλ που εξηγούσε στις μακέτες τι θα γίνει και λέω δε θα είναι τόσο καλή...
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
βρε η εξοχή δε παίζει καθόλου!! μετο που ξεκινάει η τελετή μαζεύονται όλα!!
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
εντάξει ρε παιδιά, sorry, από κοντά φαινόταν τόσο πιο εντυπωσιακό...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Αν και δεν θυμάμαι με πολλές πολλές λεπτομέρειες τις προηγούμενες τελετές έναρξης,η σημερινή εκτός της μουσικής,μαύρα χάλια!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Παρακαλειται καποιος εκει στην ΕΡΤ να μας απαλλαξει απο τους αποψινους σχολιαστες....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τραγικοι και ανιστορητοι !:shock:
Επισης ας τους πει καποιος οτι ειναι Η διαλεκτος και οχι ΟΙ διαλεκτοι !!:shock::shock:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.767
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom