2019.Που πάμε;

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
529
Likes
2.587
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Χωρίς να ξέρω, ελπίζω να μπορέσουμε να πάμε σε ένα ταξίδι όνειρο... Ισλανδία, Περού ή Ιαπωνία ... Αλλιώς αν τα χρήματα είναι λιγότερα, Ινδία... Ακόμα λιγότερα; Πολωνία ή (και) Ρουμανία... Διάρκεια 3 εβδομάδες, όπου και αν καταλήξουμε. Θα δούμε! :)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Αρχές Μαΐου 5 μέρες οδικό στην Ολλανδία με βάση την Ουτρεχτη. Αυτό είναι το σίγουρο. Ονειρεύομαι μια Σικελία ή μια Σαρδηνία για Ιούνιο.
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.412
Likes
4.501
Μέσα στο 2019 θα ήθελα να πάω ένα ταξίδι Μόσχα-Αγία Πετρούπολη, ένα ταξίδι στην Ιορδανία και ένα ταξίδι στην Ανδαλουσία. Να προσθέσω και ένα δεκαήμερο στην Ολλανδία και άλλο ένα στην Πορτογαλία αν δεν καταφέρω να τις επισκεφτώ μέσα στο 2018 όπως έχω στο μυαλό μου!
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
730
Likes
1.851
Επόμενο Ταξίδι
Λάος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Με βανάκι στη Νορβηγία
Κι εμενα δε μου βγηκε η ταυλανδη- μαλαισια το 18 και θα την ενταξω στον ....προυπολογισμο του 19. Καθως και ενα περου-βολιβια....
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
ειχαμε μια τελειως φλου συζητηση για τις καλοκαιρινες διακοπες του 19 και μου ειπε οτι θα παμε ελλαδα, προς το παρον αποφευγω αυτο το θεμα συζητησης και επικεντρωνομαι να οργανωσω τα δυο ταξιδια του 18. καποιο πλαν θα σκεφτω για το 19. σκεφτομαι για το 19 να ειμαι ανοιχτη να ψαχνω για διαφορους προορισμους ωστε να του πω εεεε αυτη η προσφορα ειναι αχαστηηηη, πρεπει να την τσιμπησουμε τωρα, πιο φτηνη απο ελλαδα βγαινει παιδι μου, κατσε να στα βαλω κατω! :D
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.116
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
χαιρομαι την αισιοδοξια σας..πρωτη μερα του 18..καλη χρονια βρε...και βλεπουμε..καλα να μαστε.δεν θα αγχωθουμε απο τωρα..
Τα όνειρα τζάμπα είναι...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.659
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom