Γαλλία Μονακό 2500χλμ στην νότια Γαλλία!

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Πολυ ομορφες φωτοφραφιες, πολυ ομορφη αφηγηση απο ενα πολυ αγαπημενο μερος. Ολη αυτη η περιοχη και τα χωρια ειναι αισχος. Το κρασι παλιο, το ηλιοβασιλεμα πορτοκαλι. Χαλια, χαλια.:haha::haha::haha:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
...Ιθάκη...
Αυτοσυγκεντρώνομαι και προσπαθώ να κάνω να κτυπήσει το τηλέφωνο και ο φίλος μου που μένει νότια Γαλλία να μου ανακοινώσει ότι φεύγει και μου αφήνει το σπίτι του, το αυτοκίνητο του, τον μπάτλερ του και 2000 ευρώ μετρητά. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν έχω φίλο που να μένει νότια Γαλλία. Λεπτομέρειες, να τώρα θα χτυπήσει το τηλέφωνο, τώρα θα χτυπήσει το τηλέφωνο...
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
νότια αφρική
Πολύ όμορφη η ιστορία σου και τέλειες οι φωτογραφίες! Ήρθε την ιδανική περίοδο καθώς σε 1 σχεδόν εβδομάδα αναχωρώ για road trip σε αυτά τα μέρη! Βλέπω στις fotos ότι φοράς ζακετούλα:p! Την έχει τη δροσιά του; Κι εγώ ευελπιστούσα και σε κανένα μπανάκι!;)
 

kgian

Member
Μηνύματα
15
Likes
22
Πολύ όμορφη η ιστορία σου και τέλειες οι φωτογραφίες! Ήρθε την ιδανική περίοδο καθώς σε 1 σχεδόν εβδομάδα αναχωρώ για road trip σε αυτά τα μέρη! Βλέπω στις fotos ότι φοράς ζακετούλα:p! Την έχει τη δροσιά του; Κι εγώ ευελπιστούσα και σε κανένα μπανάκι!;)
Τις πρώτες ημέρες κυκλοφορούσαμε με το κοντομάνικο αλλά το βράδυ βάζαμε μια μάλινη κουβερτούλα! Το Σάββατο 14 Αυγούστου έβρεχε αρκετά. Την τελευταία ημέρα το βράδυ μόνο σεντόνι και ιδρώναμε!
 

Karxarias

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Χάρηκα πολύ που περάσατε καλά, το σπίτι είναι ανοιχτό όποτε το χρειαστείτε,
πολλά φιλιά,Ζαχαρίας και Σοφία.

ΥΓ:Το Σεπτέμβριο μετακομίζουμε,φεύγουμε πια από το αγαπημένο μου Bandol,
αλλά για εσάς είναι καλύτερα,πάμε εκεί που σου άρεσε περισσότερο!!!
A,το πάσχα είμαστε πάλι Ελλάδα!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Για την Ιταλική και Γαλλική Ριβιέρα η Cut d' azur όπως την αποκαλούν οι Γάλλοι ότι και να πείς ειναι λίγο. Όποιος πάει σίγουρα θα αποζημιωθεί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.494
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom