3 χρόνια TravelStories!

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σήμερα το site έχει... γενέθλια!!! :birthday:

Σαν σήμερα πριν από τρία χρόνια βγήκε στον αέρα το TravelStories, ως Taksidia.gr τότε. :)

Στα τρία αυτά χρόνια έχει μαζέψει την αφρόκρεμα των ταξιδιωτών-αφηγητών που του έχουν προσφέρει απλόχερα τις προσωπικές τους Ταξιδιωτικές Ιστορίες!

Γκουχουγκουχου, δεν έχω ετοιμάσει λόγο, οπότε θα πω τα ίδια που είπα και πέρσι: :LOL:

Άρθρα, φωτογραφίες, ταξιδιωτικές εμπειρίες από μακρινά μέρη του κόσμου, και μέλη που όταν ακούσουν τουρμπίνα αεροπλάνου ανατριχιάζουν. :bleh:

Ευχαριστούμε όλα τα μέλη που μοιράζονται μαζί μας τις εμπειρίες ζωής τους. Ελπίζουμε να είμαστε εδώ για πολύυυ καιρό ακόμα. :clap:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
αν και νεο μελος, εμεις ευχαριστουμε για την ωραια παρεα και το καλο κλιμα που δημιουργησατε!συνεχιστε την καλη δουλεια,αξιζει πολλα!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εμείς ευχαριστούμε Δευκαλίωνα που μας έδωσες ένα βήμα ώστε να βρεθούμε μεταξύ μας άνθρωποι που αγαπάμε τα ταξίδια και οι οποίοι αλλιώς δε θα είχαμε ποτέ και πουθενά την ευκαιρία να συναντηθούμε και δε θα είχαμε καταφέρει να ανταλλάξουμε απόψεις και πληροφορίες γύρω από τα ενδιαφέροντά μας. Μέσα σε λίγο καιρό το Travelstories έχει γίνει μέρος της καθημερινότητάς μου και πολύ χαίρομαι γι αυτό.
Να ζήσει λοιπόν και να τα εκατοστήσει!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Εύχομαι 1.000.000 ενεργά μέλη!!!:clap::clap::clap:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.858
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Χρόνια Πολλά Τravelstory και καλά
να ζήσεις αιώνια διαδικτυακά

με μέλη άπειρα και δημιουργικά
μαζί με την διαχείρηση να κρατάνε τον πήχυ πάντα ψηλά!:clap::cool:;)
 

elpihonmar

Member
Μηνύματα
117
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις
Βρε βρε να μας ζήσει το travelstories! Ένα μεγάλο μπράβο στους εμπνευστές για την πολύ καλή δουλειά σας και κυρίως για το επίπεδο που έχει η ιστοσελίδα αυτή.
 
Μηνύματα
78
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα μάλλον..
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία Θιβέτ Νεπάλ
Χρόνια πολλά και καλά στο travelstories, το οποίο ανήκει στο ζώδιο της Παρθένου σαν εμένα και μερικά από τα θετικά χαρακτηριστικά μας φυσικά είναι η αναλυτικότητα, μεθοδικότητα και ανεπτυγμένη αίσθηση τάξης, πράγματα που μπορεί κάποιος να βρει εδώ μέσα απλόχερα. Συγχαρητήρια και ευχές στους δημιουργούς. Είμαι σίγουρη ότι θα έχει μόνο ανοδική πορεία..
Σ.Σ. Δεν είμαι η Λίτσα Πατέρα!!!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Def δεν πιστευω να την βγαλεις τσαμπα.
Θελουμε τουρτες κερακια μουσικουλα και γενικως εορταστικη ατμοσφαιρα,για να γιορτασουμε το γεγονος.
Χρονια πολλα και ταξιδιωτικα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.354
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom