5 χρόνια TravelStories!!!

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
[imga="left"]http://www.travelstories.gr/files/globeman/globeman_hello1.gif[/imga]Σαν σήμερα πριν από 5 χρόνια ξεκίνησε τη λειτουργία του το taksidia.gr, που μετέπειτα μετονομάστηκε σε TravelStories.gr, και που σήμερα αποτελεί όχι απλά την πιο μεγάλη και δραστήρια ταξιδιωτική κοινότητα στο ελληνικό internet, αλλά και έναν από τους μεγαλύτερους δικτυακούς τόπους ανεύρεσης ταξιδιωτικών πληροφοριών.

Μπορεί αυτά τα 5 χρόνια να εργάστηκαν συγκεκριμένοι άνθρωποι γι'αυτό το site, όμως τα μέλη του είναι αυτά που το έφεραν εδώ που είναι, που του έδωσαν την εμπιστοσύνη τους, που μας προσφέρουν καθημερινά απλόχερα τις προσωπικές τους Ταξιδιωτικές Ιστορίες, και που τελικά, έχουν δημιουργήσει μια κοινότητα γεμάτη συναισθήματα και αξίες, με ανθρώπους που έχουν δημιουργήσει ακόμα και ισχυρές φιλίες μέσα από αυτήν.

Τα 5α γενέθλια του TravelStories λοιπόν είναι εξ'ολοκλήρου αφιερωμένα από εμένα στα μέλη μας, τα οποία πλησιάζουν τα 8,000!! Για το λόγο αυτό, τις επόμενες ημέρες θα δείτε αρκετά τόπικ που θα αφορούν στατιστικά στοιχεία, λειτουργίες, βοηθήματα, χρήσιμα και ευχάριστα πράγματα που θα κάνουν την εμφάνισή τους στο TravelStories, ευχαριστώντας κατά κάποιον τρόπο τα μέλη για τη συμμετοχή τους στην παρέα μας.

Συνεχίστε να ταξιδεύετε, να ανοίγετε τους ορίζοντες της ζωής και του μυαλού σας, και να επιστρέφετε πάντα ασφαλείς για να μας αφηγείστε τις Ιστορίες σας.

Αν το TravelStories έκλεινε αύριο το πρωί, θα ήμουν πανευτυχής για την πορεία του από τότε που το δημιούργησα. Επειδή όμως θα είμαστε εδώ για πολύ καιρό ακόμα, keep on growing!!! :clap:

ΥΓ. Μην ξεχνάτε το πάρτυ, δηλώστε συμμετοχές!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
xρονια πολλα def, χρονια πολλα travelstories, χρονια πολλα σε ολους!!
:clap::clap::clap:
οπως τα λες ειναι!!!ευχομαι και στα επομενα γενεθλια με ακομη περισσοτερα νεα μελη!!!

υγ. και μην ξεχνιομαστε!!στο παρτυ θα το γιορτασουμε για τα καλα!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μάκια!! Ειμαι το μελος 202 !!
Απο το taksidia.gr , γιναμε travelstories !!!
Ποσους φιλους εκανα εδω μεσα!!! Ποσο ομορφα περναω μαζι σας!!!
:D:D:D
Ελααα, πολυ μελο το εκανα, δεν μου παει!!:haha::haha:
Να ζησουμε, να τα 1000σουμε !!!!
Αφιερωμενο σε ολους
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Χρονια Πολλα στον δημιουργο αυτης της υπεροχης σελιδας, στο travelstories.gr και σε ολα τα μελη.

Να συνεχισει να μεγαλωνει η παρεα και μαζι με την παρεα, οι ιστοριες, οι φωτογραφιες, το υλικο και βεβαια η ποιοτητα που εχει το σαιτ να μη χαθει! :)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ..... ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑ.......
Συγχαρητήρια στον δημιουργό αυτής της καταπληκτικής σελίδας και σε όλα τα υπέροχα μέλη της που την κάνουν αυτό που είναι με τις ταξιδιωτικές τους ιστορίες και τις συμβουλές και τις φωτογραφίες και τα βίντεο και πάνω απ' όλα την ολόθερμη υποδοχή που τυγχάνουμε εμείς τα νέα μέλη...
5 και άλλα 5 και άλλα 5 και άλλα 5 χρονια ακόμα....
Def, δεν σε γνωρίζω ακόμη προσωπικά, αλλά μην διανοηθείς να σταματήσεις. Θα το κληροδοτήσεις στα παιδιά και τα εγγόνια σου...
Εξάλλου, ακόμη και με τα ΚΑΠΗ εκδρομές και ταξίδια θα κάνουμε. Σε χρειαζόμαστε και θα σε χρειαζόμαστε εις τους αιώνας των αιώνων!!!!
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Χρόνια πολλά σε όλους...στον αρχικό δημιουργό, στους βοηθούς, σε όλα τα μέλη, σε όλους που είναι η ψυχή αυτού του site! Η ενασχόληση μου, για όσο χρόνο μπορώ να διαθέσω, μ' έκανε να αναθεωρήσω πολλά για το ιντερνετ! Εγώ που κριτίκαρα τους φίλους μου σχετικά με το τι βρίσκουν και κάθονται με τις ώρες στην οθόνη του υπολογιστή και δε πάνε έξω για ένα καφέ να μιλήσουν και να επικοινωνήσουν με κόσμο...εγώ η ίδια τελικά αναγνώρισα πως το να είσαι σ' ένα φόρουμ και ειδικά σ' αυτό εδώ, είναι η καλύτερη παρέα! Πολλές φορές προτίμησα να μείνω εντός σπιτιού και μαζί σας!Να είμαστε όλοι γεροί παιδιά και να ταξιδεύουμε!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Να τα χιλιασουμε παιδια!
Χρονια πολλα σε ολους !
Ενα μεγαλο ευχαριστω και ενα ακομη μεγαλυτερο μπραβο τοσο στους δημιουργους-συντονιστες ,οσο και σε ολα τα μελη .
Ειστε ολοι μια καταπληκτικη παρεα ,την οποια ανυπομονω να γνωρισω απο κοντα.
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Αν και σχετικά νεούδι, χαίρομαι τόσο που σας βρήκα που νιώθω πως είμαι χρόνια εδώ!!! Χρόνια πολλά - καλά- ταξιδιάρικα και δημιουργικά σε όλους με περισσότερες ευτυχισμένες ταξιδιωτικές στιγμές :D
:clap::clap::clap:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
χρονια πολλα και καλα απο εμενα σε ολους...
 
Μηνύματα
771
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Χιλιόχρονοι και ... με πολλά εκατομμύρια μέλη!
Ακόμη ένα μεγάλο μπράβο στους δημιουργούς αλλά και στα ενεργά μέλη.

Συνεχίστε να μας ταξιδεύετε! :clap::clap::clap::clap::clap:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
χρονια πολλα και καλα!
αντε και του χρονου ευχομαι να εχουμε γινει 15,000 τα μελη και να εχουμε συνεχεια travel wars που τοσο μας αρεσουν!!!!!
χαρη στο travelstories εκτος του οτι εκανα φιλους εμαθα και που πεφτει και η πιο μακρινη γωνια του πλανητη μας!
Δευκαλιωνα κανονικα επρεπε να σου κοψουμε τουρτα!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom