7 χρόνια Volotea, πτήσεις από 15 ευρώ, καλοκαίρι 2019

Elenakam

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Η Βερόνα λίαν θελκτική ξερωγωτί.
Γνωμη μου: καλη για 1,5 μερα, ολογον γλυκαναλατη. Βρισκεις Μπεργκαμο κοψοχρονιας συχνα, δηλαδη δεν ειναι και δυσκολος προορισμος.
Πιο ιντριγκαδορικη η Γενοβα με τα 5 χωρια. Η η Βενετια που δεν πεφτει ευκολα στα 15 ευρω.
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.010
Εμένα μου έχει βγάλει την ψυχή για ένα μονοήμερο στην Σαντορίνη. Μου το έχει αλλάξει ήδη 4 φορές. Ακόμη δεν έχω ζητήσει ούτε άδεια από την δουλεια ούτε έχω ψάξει για ξενοδοχειο (ναι άλλαξε τις ώρες που δεν μου αρέσει πλέον για μονοήμερο οπότε θα το κάνω διήμερο).
Να δω εάν θα καταφέρω να πάω τελικα
 

nikos78

Member
Μηνύματα
41
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Λυών, Σπλιτ, Βουκουρέστι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Έχετε καλή εμπειρία από την εν λόγω εταιρεία;;
Εχω πεταξει πριν 1.5 χρονο για Βενετια, μια χαρα ειναι απλα μικρα αεροπλανα, 717 Boeing. Τελος σε περιπτωση που εχει κανεις αμφιβολια για ασφαλεια οι αεροπορικες που δεν τηρουν τα minimum stsndarts απλα δεν μπορουν να πεταξουν εντος ευρωπαικου εναεριου χωρου ποσο δε να παρουν αδεια λειτουργιας.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Εμένα μου έχει βγάλει την ψυχή για ένα μονοήμερο στην Σαντορίνη. Μου το έχει αλλάξει ήδη 4 φορές. Ακόμη δεν έχω ζητήσει ούτε άδεια από την δουλεια ούτε έχω ψάξει για ξενοδοχειο (ναι άλλαξε τις ώρες που δεν μου αρέσει πλέον για μονοήμερο οπότε θα το κάνω διήμερο).
Να δω εάν θα καταφέρω να πάω τελικα
Μια μονοημερη δεν διορθωνεται: η βγαινει η δεν βγαινει, ακομη κι αν πεσεις σε καθυστερηση στο ΚΤΕΛ. Εφοσον δεν καταστρεφεται κανενα πολυημερο ταξιδι, ακυρωνεις.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
15 ΕΥΡΩ για να πας Βενετία αλλά από 70 ΕΥΡΩ και πάνω για γυρίσεις!
Το καλο το παλικαρι βρισκει κι αλλα μονοπατια (award εισιτηρια, ανταποκρισεις μεσω αλλων προορισμων κλπ.). Εγω ολες τις φορες που πεταξα δεν χρησιμοποιησα την ιδια εταιρεια για επιστροφη η την χρησιμοποιησα συνδυαστικα).
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Το καλο το παλικαρι βρισκει κι αλλα μονοπατια (award εισιτηρια, ανταποκρισεις μεσω αλλων προορισμων κλπ.). Εγω ολες τις φορες που πεταξα δεν χρησιμοποιησα την ιδια εταιρεια για επιστροφη η την χρησιμοποιησα συνδυαστικα).
Award εισιτήρια τι εννοείς ? Έψαξα επιστροφή με άλλη εταιρία και πάλι μου φαίνονται ακριβά! Μάιο - Ιούνιο Βενετία οι τιμές είναι στον Θεό ?
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Επιστροφή από άλλο, κοντινό προορισμό δεν παίζει;
Έχω χρησιμοποιήσει την εν λόγω εταιρεία μόνο μία φορά, στο Γένοβα-Αθήνα. Δεν έχω να πω κάτι καλό ή κακό, δεν είμαι και ιδιαίτερα απαιτητική οπότε μου φάνηκε μια νορμαλ, λοκο εταιρεία. Μόνη σημείωση το ότι στο αεροδρόμιο της Γένοβα που η πτήση ήταν με την πρώτη πρωινή αχτίδα φυσικού φωτός, το αεροδρόμιο έκλεινε τις βραδινές ώρες, οπότε προσοχή σε τέτοιες μικρές λεπτομέρειες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom