Αλβανία Μαυροβούνιο Aλβανια-Μαυροβουνιο

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
θελω τη βοηθεια σας παιδια! οσοι εχετε παει η οσοι μπορειτε να βοηθησετε , εχω ενα θεματακι. θα παω μαυροβουνιο με αθηνα-τιρανα μεσω πρακτορειου ( τι ειναι αυτο:p ) , απο κει για shkoder και απο shkoder στο ulcinj του μαυροβουνιου (δεν εχει απευθειας!) ολα καλα μεχρι εδω, παρολο που φαινονται πολλά :p το προβλημα ειναι ο γυρισμος. φευγει το λεωφορειο απο ulcinj 12 και του λεωφορειο του πρακτορειου 14.00 απο τιρανα.. πραγμα που δε προλαβαινω με τιποτα γτ ειναι δυο ωρες δρομο μονο εως shkoder(κ μετα εχω κ shkoder-τιρανα). ξερετε μηπως καποιο αλλο δρομολογιο μεταξυ των 6 το πρωι που ειναι το ενα κ των 12 το μεσημερι που ειναι το δευτερο? η γενικα αν εχετε καποια αλλη ιδεα για το γυρισμο, θα με διευκολυνε πολυ! σκεφτηκα να ανεβω κ απο θεσσαλονικη(-σκοπια).. αλλα παει λιγο πιο ακριβα ( κανα εικοσαρικο , οχι πολυ ) κ θα κανω κανα 4 ωρο περισσοτερο.. αφηστε που τοσο καιρο εψαχνα μεσω αλβανιας κ ο εγωισμος μου δε με αφηνει να αλλαξω πορεια :p τεσπα, δε ξερω τι να κανω.. αν δεν εχει αλλο δρομολογιο , να παω με ταξι? αλλα δε θελω να δωσω ετσι λεφτα ενω μπορω να τα αποφυγω :/ τωρα ψαχνω σε ξενα πρακτορεια του μαυροβουνιου μπας κ αποφυγω κ τη σταση στο shkoder.. αλλα επειγει πολυ κ δε ξερω ποτε κ αν μου απαντησουν !!

ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.762
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom