Accor Hotels -50% Super Sale

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Η γαλλική αλυσίδα ξενοδοχείων Accor από σήμερα και μέχρι τις 22 Ιουνίου 2011 προσφέρει έκπτωση 50% σε 1000 ξενοδοχεία της για διαμονές που θα πραγματοποιηθούν μεταξύ 8 Ιουλίου 2011 και 14 Σεπτεμβρίου 2011.

Hotel Reservation : Book hotels online with Accorhotels.com.

Να θυμίσω ότι η γαλλική αλυσίδα Accor περιλαμβάνει μεταξύ άλλων τα ξενοδοχεία Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, Ibis κ.ά.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Και το επίσημο link της προσφοράς.

Accor Hotels:Crazy prices

Προσοχή στα Terms and Conditions που βρίσκονται στην κάτω αριστερή γωνία της σελίδας... οι τιμές είναι non-refundable και δεν περιλαμβάνουν πρωινό.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πάλι Super Sale -50% απ' τα Accor Hotels για κρατήσεις μέχρι 25.11.2011 και για διαμονές από 11.12.2011 έως 12.02.2012 και για κατόχους της A|Club (απλά κάνετε μια εγγραφή στο πρόγραμμα).

Σύνδεσμο δεν μπορώ να δώσω γιατί είναι προσωπικός για κάθε μέλος. Απλά κάνετε είσοδο με τον προσωπικό αριθμό σας της A|Club και βλέπετε τις μειωμένες τιμές.

aimg600.imageshack.us_img600_1963_unled2copyna.jpg


Eνδεικτικά, για την περίοδο των Χριστουγέννων μπορείτε να βρείτε το κεντρικό Novotel Berlin Mitte στα 45e η βραδιά το δίκλινο χωρίς πρωινό.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ευχαριστώ για την πληροφορία! Αν και σκάω λίγο, εμένα με ενδιέφερε μέχρι και 10/12 *&^$#*&^*&$#
Αν είσαι γκαντέμης..
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Update

Ακολουθήστε το σύνδεσμο free a-club platinum status, συμπληρώστε αριθμό A-Club και email με το οποίο εγγραφήκατε στο A-Club και αυτόματα αποκτάτε πλατινένιο στάτους!

(Πηγή MilePoint Forum)

Μπορείτε να δείτε τα προνόμια του πλατινένιου στάτους στο παρακάτω link. Δυστυχώς τα προνόμια δεν ισχύουν στα φθηνότερα Ibis, Mercure και Novotel.

A|Club Membership Levels - A|Club
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.983
Προσπαθω να κανω κρατηση σε Ibis απο την ιστοσελιδα τους γιατι βρισκω καλυτερες τιμες και εχω φαει απορριψη σε 2 καρτες. Εχει συμβει σε κανεναν αυτο;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Προσπαθω να κανω κρατηση σε Ibis απο την ιστοσελιδα τους γιατι βρισκω καλυτερες τιμες και εχω φαει απορριψη σε 2 καρτες. Εχει συμβει σε κανεναν αυτο;
Never had any problem (εκατοντάδες κρατήσεις).
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.983
Οταν βγαζει τα στοιχεια της καρτας μου εμφανιζει μονο το επωνυμο. Το αφηνω ετσι η συμπληρωνω και το ονομα; Απο εκει χαλαει η διαδικασια; Γιατι μου βγαζει προβλημα στα στοιχεια της καρτας.
 
Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Προσπαθω να κανω κρατηση σε Ibis απο την ιστοσελιδα τους γιατι βρισκω καλυτερες τιμες και εχω φαει απορριψη σε 2 καρτες. Εχει συμβει σε κανεναν αυτο;
H τράπεζα τι λέει για τις απορρίψεις?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Οταν βγαζει τα στοιχεια της καρτας μου εμφανιζει μονο το επωνυμο. Το αφηνω ετσι η συμπληρωνω και το ονομα; Απο εκει χαλαει η διαδικασια; Γιατι μου βγαζει προβλημα στα στοιχεια της καρτας.
Οπως το γράφει η κάρτα σου. Πλήρες ονοματεπώνυμο όπως ακριβώς είναι γραμμένο στην κάρτα σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.256
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom