Aegean: ΄Ολοι οι προορισμοί εξωτερικού με έκπτωση έως 40%

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.727
Επόμενο Ταξίδι
?
Θυμίζω ότι μπορείτε πλέον να κάνετε τις κρατήσεις σας και στο Travelstories GO :)
Το οποίο μόλις τώρα που έλεγξα, μου έβγαλε καλύτερη τιμή σε μια πτήση της Aegean απ' ότι η skyscanner ;) Επίσης μου έβγαλε όλες τις επιλογές της Ryanair που η skyscanner δεν βγάζει. Να τα λέμε κι αυτά :)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.013
Likes
40.970
Καλά τι λογοδιάρροια σας έπιασε πάλι; Αν δεν έχετε τίποτα καλύτερο να κάνετε, να ενημερώσω ότι έχει προσφορά η A3, και τα χειμερινά εισιτήρια είναι σκοτωμένα. Έχω κλείσει 4 ταξίδια από το πρωί.
Για μενα που η κυνηγετικη περιοδος θα αρχισει το Πασχα, εχω σκασει που δεν εβγαλε ακομη για Απριλη και μετα. Περσι 29 Αυγουστου εκλεισα για Ιουνη. Εμεις οι ψυχαναγκαστικοι υποφερουμε.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Το οποίο μόλις τώρα που έλεγξα, μου έβγαλε καλύτερη τιμή σε μια πτήση της Aegean απ' ότι η skyscanner ;)
Χτες διάβαζα ένα άρθρο για μια μήνυση που έκανε αυστραλιανή επιτροπή καταναλωτών εναντίον της trivago για παραπλάνηση του καταναλωτικού κοινού κατά την παρουσίαση αποτελεσμάτων ξενοδοχείων αφού αυτή γινόταν βάσει του υψηλότερου cost per click που πλήρωναν οι ενδιαφερόμενοι.
https://loyaltylobby.com/2018/08/27/accc-sues-trivago-for-misleading-comparison-claims/?omhide=true.

Δε θα μου φαινόταν καθόλου περίεργο αν αυτό συνέβαινε και στο χώρο των αεροπορικών και άρα το skyscanner να μην είναι η φθηνότερη μηχανή.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.857
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Καλά τι λογοδιάρροια σας έπιασε πάλι; Αν δεν έχετε τίποτα καλύτερο να κάνετε, να ενημερώσω ότι έχει προσφορά η A3, και τα χειμερινά εισιτήρια είναι σκοτωμένα. Έχω κλείσει 4 ταξίδια από το πρωί.
Γερμανια, Ισπανια, Ιταλια, Βαλκανια εξαιρετικες τιμες αλλα πολυπαιγμενα...

Στα υπολοιπα δινει τα καλυτερα εισιτηρια του μηνα μερες που δεν ταιριαζουν μεταξυ τους, γιορτες εννοειται στο Θεο...

Εχει ενα εξαιρετικο για οποιον προλαβει, 91 ευρω 1 βδομαδα Λισαβονα 26/2-5/3 , Τριτη με Τριτη, 1 βδομαδα Πορτογαλια και 2700 μιλια στην Miles and Bonus..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.013
Likes
40.970
Γερμανια, Ισπανια, Ιταλια, Βαλκανια εξαιρετικες τιμες αλλα πολυπαιγμενα...

Στα υπολοιπα δινει τα καλυτερα εισιτηρια του μηνα μερες που δεν ταιριαζουν μεταξυ τους, γιορτες εννοειται στο Θεο...

Εχει ενα εξαιρετικο για οποιον προλαβει, 91 ευρω 1 βδομαδα Λισαβονα 26/2-5/3 , Τριτη με Τριτη, 1 βδομαδα Πορτογαλια και 2700 μιλια στην Miles and Bonus..
68 ευρω Γενευη με επιστροφη σχεδον ολο τον Φεβρουαριο. Κι απο κει η Γαλλια σε αποσταση αναπνοης.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το οποίο μόλις τώρα που έλεγξα, μου έβγαλε καλύτερη τιμή σε μια πτήση της Aegean απ' ότι η skyscanner ;) Επίσης μου έβγαλε όλες τις επιλογές της Ryanair που η skyscanner δεν βγάζει. Να τα λέμε κι αυτά :)
:clap::clap::clap::clap::clap:
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Paefstra συμφωνω,κι εγω περιμενω απο Απριλη και μετα. Δεν εχω καταλαβει γιατι αργουν τοσο να βγαλουν το θερινο προγραμμα.

Αυτο με τη Γενευη paefstra που ειπρς, μου εβαλε φυτιλιες και δεν εχω παει! Το κρυο σκεφτομαι ομως και δεν ξερω τι να κανω!
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.013
Likes
40.970
Κι εγω με το ζορι κρατιεμαι. Η Γενευη ειναι ψιλομαπα, περασα απο κει το Πασχα αλλα οι ωρες για ενα σκ στη Γαλλια (Annecy η και Lyon σε 2 ωρες) ειναι αψογες με επιστροφη απογευμα Κυριακης. Στη Γαλλια δεν πειραζει το κρυο. Θα εισαι συνεχεια σε εστιατορια και θα τρως.
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Καταλαβα.Για σκ 4 ωρες να παω και να ρθω μου φαινονται πολλλες για 2 ημερες, οποτε ακυρο,αλλα βλεπω και κατι σουπερ τιμες για Ζυριχη η Βουδαπεστη και μπαινει το ταξιδιωτικο μικροβιο μεσα μου!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom