Aegean:'Ολοι οι προορισμοί εξωτερικού έως -40%

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.128
Likes
20.371
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Όταν κάνεις κράτηση βγάζει ένα πλαίσιο που λέει "εκπτωτικός κωδικός". Τι σημαίνει αυτό;
 

STAVROS85

Member
Μηνύματα
51
Likes
57
Μμμμμ...μόλις τσίμπησα εισιτήριο για ΛΙΣΑΒΩΝΑ με 91ευρώ/άτομο για τον ΜΑΡΤΙΟ...ξεκινάει προετοιμασία διαρκείας!!
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
512
Likes
853
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
:(:(:( Ψιλο- απάτη το ολο θεμα!!! Αφενος γραφει 40% εκπτωση και στη σελιδα αναγραφει ξεκαθαρα οτι το οφελος ανερχεται σε 30 ευρω το εισιτηριο! Δευτερον εχω στειλε σε κοσμοτε εχω λαβει κωδικο με χρεωση στο κινητο μου επιχειρω να κανω κρατηση για βαρκελωνη απο 10-3-18 έως 15-3-18 και μου αναγραφει η Aegean air ....."1026 - Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΚΠΤΩΤΙΚΟ ΚΩΔΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΙΣΑΓΕΙ. ΠΑΤΗΣΤΕ «ΣΥΝΕΧΕΙΑ» ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΕΚΠΤΩΤΙΚΟ ΚΩΔΙΚΟ..." ΠΟΛΥΣ
ΝΤΟΡΟΣ για το τιποτα φιλοι μου!!!!!
 

STAVROS85

Member
Μηνύματα
51
Likes
57
Νομίζω ότι για τα 30ευρώ αναφέρεσαι στον κωδικό της cosmote και όχι στο -40% στον ναυλο (οχι στους φορους) . Επισης θεώρω ότι ο κωδικός αυτός μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε ταξίδια που γίνονται τον επόμενο μήνα απο την ημεροηνία που κλείνεις τα είσιτηρια.Ετσι αναγράφει όρους της cosmote deals
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Νομίζω ότι για τα 30ευρώ αναφέρεσαι στον κωδικό της cosmote και όχι στο -40% στον ναυλο (οχι στους φορους) . Επισης θεώρω ότι ο κωδικός αυτός μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε ταξίδια που γίνονται τον επόμενο μήνα απο την ημεροηνία που κλείνεις τα είσιτηρια.Ετσι αναγράφει όρους της cosmote deals
Σωστα. Pierre_1976 διαβαζουμε και λιγο τους βασικους ορους καθε προσφορας πριν αρχισουμε τα λογια. Επιπλεον, αλλη προσφορα η μια, αλλη η αλλη, δε συνδυαζονται.
 

elias74gr

Member
Μηνύματα
51
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού
με τις χειραποσκευές τι ισχύει για τα εισητήρια αυτά;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom